Název | Vyučující | Den | Čas | Místnost | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kred | ZS |
Asijská studia se spec. Japanologie Bc1 (od 2019) | |||||||||
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc1 od 19/20) | |||||||||
Japonská konverzace Ib | Kawashima, M. | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, -/2 | AJP100191 | Z | 3 | UAS |
Japonské dějiny b | Labus, D. | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, 2/- | AJP100179 | Zk | 3 | UAS |
Japonské písmo Ib | Lutovská, T. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P325 | -/-, -/2 | AJP100197 | Zk | 3 | UAS |
Japonský jazyk Ib | Lutovská, T. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C505 | -/-, -/4 | AJP100185 | Zk | 5 | UAS |
Út/Tue | 12:30 - 14:05 | CM207 | |||||||
Reálie zemí Asie b | Sýkora, J. Štipl, Z. |
Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P131 | -/-, 2/- | AAS100004 | Zk | 4 | UAS |
Úvod do studia japanologie b | Kanasugi, P. | Út/Tue | 09:10 - 09:55 | 1.11 | -/-, 1/1 | AJP100177 | Zk | 3 | UAS |
Kanasugi, P. | Út/Tue | 10:00 - 10:45 | 1.11 | ||||||
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 od 19/20) | |||||||||
Japonská konverzace IIb | Kawashima, M. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | C508 | -/-, -/2 | AJP100193 | Z | 3 | UAS |
Japonská literatura b | Tirala, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, 2/- | AJP100181 | Zk | 3 | UAS |
Japonská společnost b | Sýkora, J. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C504 | -/-, 2/- | AJP100183 | Zk | 3 | UAS |
Japonské písmo IIb | Lutovská, T. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P310 | -/-, -/2 | AJP100199 | Zk | 3 | UAS |
Japonský jazyk IIb | Lutovská, T. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | C505 | -/-, -/4 | AJP100187 | Zk | 5 | UAS |
Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P310 | |||||||
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc1 od 19/20) | |||||||||
Bakalářský seminář b | Kanasugi, P. Labus, D. Sýkora, J. |
Pá/Fri | 07:30 - 09:05 | C239A | -/-, -/2 | AJP100207 | Z | 3 | UAS |
Četba klasických textů | Tirala, M. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C508 | -/-, -/2 | AJP100205 | Zk | 3 | UAS |
Japonská konverzace IIIb | Kawashima, M. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | CM203 | -/-, -/2 | AJP100195 | Z | 3 | UAS |
Japonská stylistika b | Kawashima, M. | Pá/Fri | 12:30 - 14:05 | C508 | -/-, -/2 | AJP100201 | Z | 3 | UAS |
Japonský jazyk a jazykověda b | Kanasugi, P. | St/Wed | 10:50 - 11:35 | C135 | -/-, 1/1 | AJP100203 | Zk | 3 | UAS |
Kanasugi, P. | St/Wed | 11:40 - 12:25 | C135 | ||||||
Japonský jazyk IIIb | Kanasugi, P. Labus, D. |
Út/Tue | 10:50 - 12:25 | 1.11 | -/-, -/4 | AJP100189 | Zk | 5 | UAS |
St/Wed | 09:10 - 10:45 | C334 | |||||||
PVP 1: Úvody do metodologie (Bc1 od 2019/20) | |||||||||
Úvod do lingvistiky | Elšík, V. Králová Zíková, M. Láznička, M. Machač, P. Nekvapil, J. Smolík, F. |
St/Wed | 09:10 - 10:40 | P131 | 2/- | ALINUVOD1 | Z | 3 | ULING |
Úvod do religionistiky pro neoborové | Chlup, R. Oudová Holcátová, B. |
Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P217 | -/-, 2/- | ARL100311 | Z | 3 | UFAR |
PVP 2: Dějiny a současnost zemí Asie (Bc1 od 2019/20) | |||||||||
Decolonization of Southeast Asia | Nováková, B. | -/-, 2/- | AVN100159 | Z | 3 | UAS | |||
Dějiny Vietnamu b | Lopatková, M. Nováková, B. |
Út/Tue | 10:50 - 12:25 | CM207 | -/-, 2/- | AVN100124V | Zk | 3 | UAS |
Japonská společnost b | Sýkora, J. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C504 | -/-, 2/- | AJP100183V | Zk | 3 | UAS |
Japonská společnost b - seminář | Sýkora, J. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C504 | -/-, -/2 | AJP100069 | Z | 3 | UAS |
Japonské dějiny b | Labus, D. | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, 2/- | AJP100179V | Zk | 3 | UAS |
Japonské dějiny - seminář B | Labus, D. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | C508 | -/-, -/2 | AJP100140 | Z | 4 | UAS |
Klíčové momenty moderní korejské historie | Löwensteinová, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C448 | -/-, 2/- | AKO100160 | Zk | 3 | UAS |
Korejská společnost b | Kocinová, K. Šamánková, K. |
Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | CM207 | -/-, 2/- | AKO100127V | Zk | 3 | UAS |
Novodobé dějiny Mongolska II A | Zikmundová, V. | Po/Mon | 12:30 - 13:15 | NP307 | -/-, 1/1 | AMN100096 | Zk | 3 | UAS |
Zikmundová, V. | Po/Mon | 13:20 - 14:05 | NP307 | ||||||
Přehled dějin Indie b | Štipl, Z. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C504 | -/-, 2/- | AIN100004V | Zk | 3 | UAS |
Přehled dějin Koreje b | Šamánková, K. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | C247 | -/-, 2/- | AKO100123V | Zk | 3 | UAS |
Úvod do studia KLDR | Chlada, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C135 | -/-, 2/- | AKO100091 | Zk | 4 | UAS |
Základní problémy současného post-kolonialismu II. | Crhák, O. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | Náprstkovo muzeum, přednáškový sál (3. patro), Betlémské náměstí 1, 110 00 Praha 1 | -/-, 2/- | AVN100158 | Z | 3 | UAS |
PVP 3: Náboženství a kultury zemí Asie (Bc1 od 2019/20) | |||||||||
Asian foods | Tirala, M. Zikmundová, V. |
St/Wed | 17:30 - 19:05 | -/-, 2/- | AAS100006V | Zk | 4 | UAS | |
Indonéské etnikum Toradžů | Budiman, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | CM207 | -/-, 2/- | AEINP10002 | Zk | 3 | UAS |
Menšinová náboženství v Indii | Štipl, Z. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C504 | -/-, 2/- | AINDV5015 | Zk | 4 | UAS |
PVP 4: Jazyky a literatury zemí Asie (Bc1 od 2019/20) | |||||||||
Četba korejských textů pro začátečníky II | Blažíčková, J. | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | C334 | -/-, -/2 | AKO100162 | Z | 3 | UAS |
Hovorová šivejština | Zikmundová, V. | Pá/Fri | 14:10 - 15:45 | NP211 | 2/-, 2/- | AMNV00041 | Z, Zk | 5 | UAS |
Japonská literatura b | Tirala, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, 2/- | AJP100181V | Zk | 3 | UAS |
Japonská literatura b- seminář | Tirala, M. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | C508 | -/-, -/2 | AJP100085 | Z | 3 | UAS |
Konverzační cvičení z mongolského jazyka II b | Holáková, E. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | NP307 | -/-, -/2 | AMN100076 | Zk | 3 | UAS |
Korejská literatura b | Löwensteinová, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C335 | -/-, 2/- | AKO100125V | Zk | 3 | UAS |
Listening and Speaking Thai I | Youyen, P. | Čt/Thu | 09:10 - 09:55 | C135 | 1/1, 1/1 | ATJ100220 | Z, Zk | 9 | KSI |
Youyen, P. | Čt/Thu | 10:00 - 10:45 | C135 | ||||||
Mandžuština II | Zikmundová, V. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | NP215 | -/-, -/2 | AMNV00034 | Z | 3 | UAS |
Orient v evropských literaturách do počátku 20. století II | Hubáček, J. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | C504 | -/-, -/2 | AIN100074 | Z | 3 | UAS |
Poslech korejského jazyka pro začátečníky II | Blažíčková, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, -/2 | AKO100163 | Z | 3 | UAS |
Proseminář | Oberfalzerová, A. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | NP307 | -/2 | AMN100136 | Zk | 5 | UAS |
Reading and Writing Thai I | Youyen, P. | Čt/Thu | 10:50 - 11:35 | C135 | 1/1, 1/1 | ATJ100221 | Z, Zk | 9 | KSI |
Youyen, P. | Čt/Thu | 11:40 - 12:25 | C135 | ||||||
Vůdcové v anekdotách: sindong, jongung, sonbi | Löwensteinová, M. Valošek, M. |
Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | CM207 | -/-, -/2 | AKO100156 | Z | 3 | UAS |
Asijská studia se spec. Japanologie Bc2 (od 2019) | |||||||||
JAP - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Japonské dějiny b | Labus, D. | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, 2/- | AJP100179 | Zk | 3 | UAS |
Japonský jazyk Ib | Lutovská, T. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C505 | -/-, -/4 | AJP100185 | Zk | 5 | UAS |
Út/Tue | 12:30 - 14:05 | CM207 | |||||||
Reálie zemí Asie b | Sýkora, J. Štipl, Z. |
Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P131 | -/-, 2/- | AAS100004 | Zk | 4 | UAS |
Úvod do studia japanologie b | Kanasugi, P. | Út/Tue | 09:10 - 09:55 | 1.11 | -/-, 1/1 | AJP100177 | Zk | 3 | UAS |
Kanasugi, P. | Út/Tue | 10:00 - 10:45 | 1.11 | ||||||
JAP - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Japonská literatura b | Tirala, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, 2/- | AJP100181 | Zk | 3 | UAS |
Japonská společnost b | Sýkora, J. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C504 | -/-, 2/- | AJP100183 | Zk | 3 | UAS |
Japonský jazyk IIb | Lutovská, T. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | C505 | -/-, -/4 | AJP100187 | Zk | 5 | UAS |
Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P310 | |||||||
JAP - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Japonský jazyk IIIb | Kanasugi, P. Labus, D. |
Út/Tue | 10:50 - 12:25 | 1.11 | -/-, -/4 | AJP100189 | Zk | 5 | UAS |
St/Wed | 09:10 - 10:45 | C334 | |||||||
Asijská studia se spec. Japanologie dvouspec. Bc2 (od 2019) | |||||||||
AS - Povinné předměty pro všechny dvouspecializace (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Reálie zemí Asie b | Sýkora, J. Štipl, Z. |
Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P131 | -/-, 2/- | AAS100004 | Zk | 4 | UAS |
JAP - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (dvouspecializace) (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Japonské dějiny b | Labus, D. | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, 2/- | AJP100179 | Zk | 3 | UAS |
Japonský jazyk Ib | Lutovská, T. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C505 | -/-, -/4 | AJP100185 | Zk | 5 | UAS |
Út/Tue | 12:30 - 14:05 | CM207 | |||||||
Úvod do studia japanologie b | Kanasugi, P. | Út/Tue | 09:10 - 09:55 | 1.11 | -/-, 1/1 | AJP100177 | Zk | 3 | UAS |
Kanasugi, P. | Út/Tue | 10:00 - 10:45 | 1.11 | ||||||
JAP - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Japonská literatura b | Tirala, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, 2/- | AJP100181 | Zk | 3 | UAS |
Japonská společnost b | Sýkora, J. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C504 | -/-, 2/- | AJP100183 | Zk | 3 | UAS |
Japonský jazyk IIb | Lutovská, T. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | C505 | -/-, -/4 | AJP100187 | Zk | 5 | UAS |
Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P310 | |||||||
JAP - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Japonský jazyk IIIb | Kanasugi, P. Labus, D. |
Út/Tue | 10:50 - 12:25 | 1.11 | -/-, -/4 | AJP100189 | Zk | 5 | UAS |
St/Wed | 09:10 - 10:45 | C334 | |||||||
JAP - PVP1: Japanologie (dvouspecializace) (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Japonská konverzace Ib | Kawashima, M. | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | C508 | -/-, -/2 | AJP100191 | Z | 3 | UAS |
Japonská konverzace IIb | Kawashima, M. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | C508 | -/-, -/2 | AJP100193 | Z | 3 | UAS |
Japonská konverzace IIIb | Kawashima, M. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | CM203 | -/-, -/2 | AJP100195 | Z | 3 | UAS |
Japonská stylistika b | Kawashima, M. | Pá/Fri | 12:30 - 14:05 | C508 | -/-, -/2 | AJP100201 | Z | 3 | UAS |
Japonské písmo Ib | Lutovská, T. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P325 | -/-, -/2 | AJP100197 | Zk | 3 | UAS |
Japonské písmo IIb | Lutovská, T. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P310 | -/-, -/2 | AJP100199 | Zk | 3 | UAS |