Název | Vyučující | Den | Čas | Místnost | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kred | ZS |
Středoevropská studia se specializací slovakistika Bc1 (od 2022) | |||||||||
Povinné předměty doporučené pro 1. nebo 2. ročník (Bc1 od 19/20) | |||||||||
Dějiny Slovenska do roku 1918 | Stehlík, M. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | ASE100266 | Zk | 4 | KSES |
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc1 od 19/20) | |||||||||
Jazyky střední Evropy | Beníšek, M. Czachór-Kocatas, S. Januška, J. Nábělková, M. Sloboda, M. |
St/Wed | 09:10 - 10:45 | P010 | 1/1, -/- | ASE100152 | Z | 4 | KSES |
Úvod do historiografie (pro nehistoriky) | Fapšo, M. Spurný, M. Vojtěchovský, O. |
Po/Mon | 15:50 - 16:35 | P200 | 1/1, -/- | AHSFF0001 | Z | 3 | UCD |
Crhák, O. Hrdinová, L. |
Út/Tue | 09:10 - 09:55 | P200 | ||||||
Harasimowicz, M. Sixtová, K. |
St/Wed | 15:50 - 16:35 | P200 | ||||||
Fapšo, M. Spurný, M. Vojtěchovský, O. |
Po/Mon | 16:40 - 17:25 | P200 | ||||||
Crhák, O. Hrdinová, L. |
Út/Tue | 10:00 - 10:45 | P200 | ||||||
Harasimowicz, M. Sixtová, K. |
St/Wed | 16:40 - 17:25 | P200 | ||||||
Úvod do lingvistiky | Láznička, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P131 | 2/- | ALINUVOD1 | Z | 3 | ULING |
Úvod do literární vědy | Bílek, P. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P131 | 2/-, -/- | AUVODLV01 | Z | 3 | UCLK |
Úvod do studia slovakistiky | Pátková, J. Sloboda, M. |
Po/Mon | 14:10 - 14:55 | P010 | 1/-, -/- | ASE100292 | Z | 3 | KSES |
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 od 19/20) | |||||||||
Fonetika a fonológia slovenčiny | Sloboda, M. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P010 | 1/1, -/- | ASE100330 | Zk | 4 | KSES |
Slovenská literatura 20. století | Pátková, J. | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | P011 | 2/-, -/- | ASE100262 | Zk | 4 | KSES |
Slovenská literatura 20. století - seminář | Pátková, J. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P011 | -/2, -/- | ASE100209 | Z | 4 | KSES |
PVP 1: Rozšiřující modul (Bc1 od 22/23) | |||||||||
PVP 1: Modul 3 - Hungaristika (Bc1 od 19/20) | |||||||||
Dějiny Maďarska po roce 1918 | Tóth, A. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C347C | 2/-, -/- | ASE100166 | Zk | 4 | KSES |
Maďarská literatura 20. století | Gál, E. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | C347C | 2/-, -/- | ASE100221 | Zk | 4 | KSES |
Maďarské reálie | Gál, E. Januška, J. Kolmanová, S. |
Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C347C | 2/-, -/- | ASE100154 | Z | 4 | KSES |
PVP 1: Modul 4 - Polonistika (Bc1 od 19/20) | |||||||||
Dějiny Polska po roce 1918 | Pavlíček, T. Škvrňák, J. |
Po/Mon ( Sudý týden ) |
15:50 - 19:05 | P010 | 2/-, -/- | ASE100167 | Zk | 4 | KSES |
Polská literatura 20. století | Benešová, M. | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P010 | 2/-, -/- | ASE100264 | Zk | 4 | KSES |
Polské reálie | Benešová, M. Czachór-Kocatas, S. Rusin Dybalska, R. |
St/Wed | 10:50 - 12:25 | P010 | 2/-, -/- | ASE100156 | Z | 4 | KSES |
PVP 1: Modul 6 - Literatury středovýchodní Evropy (Bc1 od 19/20) | |||||||||
Maďarská literatura 20. století | Gál, E. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | C347C | 2/-, -/- | ASE100319 | Zk | 4 | KSES |
Polská literatura 20. století | Benešová, M. | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P010 | 2/-, -/- | ASE100345 | Zk | 4 | KSES |
PVP 1: Modul 1 - Bohemistika (Bc1 od 22/23) | |||||||||
Česká literatura 1. poloviny 20. století I | Vojvodík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P413 | -/2, -/- | ABO600105 | Z | 3 | UCLK |
Vojtěch, D. | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P409 | ||||||
Wiendl, J. | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P409 | ||||||
Hrdlička, J. | St/Wed | 14:10 - 15:40 | 1.10 | ||||||
Česká literatura 19. století I | Vaněk, V. | Po/Mon | 10:50 - 12:20 | P409 | -/2, -/- | ABO600103 | Z | 3 | UCLK |
Merhaut, L. | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P018 | ||||||
Merhaut, L. | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | P018 | ||||||
Čtení děl české literatury 20. století I | Heczková, L. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | P300 | 2/-, -/- | ABO500815 | Z | 3 | UCLK |
PVP 1: Modul 2 - Germanistika (Bc1 od 22/23) | |||||||||
Dějiny německy mluvících zemí | Vodrážková, L. | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P317 | 2/-, -/- | ADE120003 | Z | 3 | UGS |
Deutsche Literatur und Kultur: Seit den 1960ern bis zur Gegenwart | Smyčka, V. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P317 | 2/-, -/- | ADE120018 | Zk | 4 | UGS |
Deutsche Literatur und Kultur: Von der Romantik zum Naturalismus | Charvát, F. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P304 | 2/-, -/- | ADE120016 | Zk | 4 | UGS |
Literárněvědný proseminář | Zbytovský, Š. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P317 | -/2, -/- | ADE120001 | Z | 3 | UGS |
Zbytovský, Š. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P317 | ||||||
PVP 1: Modul 5 - Slavistika (Bc1 od 22/23) | |||||||||
Slovanská synchronní kontrastivní a srovnávací jazykověda | Giger, M. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P313 | 2/-, -/- | AVS500079 | Zk | 3 | UVES |
PVP 1: Modul 7 - Dějiny středodýchodní Evropy (Bc1 od 22/23) | |||||||||
Dějiny Maďarska po roce 1918 | Tóth, A. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C347C | 2/-, -/- | ASE100327 | Zk | 4 | KSES |
Dějiny Polska 20. století | Pavlíček, T. Škvrňák, J. |
Po/Mon ( Sudý týden ) |
15:50 - 19:05 | P010 | 2/-, -/- | ASE100348 | Zk | 4 | KSES |
Seminář z českých moderních a soudobých dějin (od konce 18. stol. do současnosti) I | Čechurová, J. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P201 | -/2, -/- | AHS110061 | Z | 3 | UCD |
Pokorná, M. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P205 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 07:30 - 09:05 | P201 | ||||||
PVP 1: Modul 8 - Romistika (Bc1 od 22/23) | |||||||||
Etnologie slovenských Romů I | Červenka, J. | Pá/Fri | 12:30 - 14:05 | C221 | 1/1, -/- | ASE100371 | Z | 3 | KSES |
Úvod do studia romistiky | Beníšek, M. Červenka, J. Hajská, M. Sadílková, H. |
Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | C221 | 1/1, -/- | ASE100349 | Zk | 3 | KSES |
PVP 2: Praktická cvičení ze slovenštiny / Čeština pro cizince (Bc12 od 19/20) | |||||||||
Modul 2 - Čeština pro cizince (Bc12 od 19/20) | |||||||||
Česká ortografie pro cizince I | Adamovičová, A. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | NP220 | 2/-, -/- | ACC110001 | Z | 3 | UBS |
Morfologie češtiny II | Hrdlička, M. | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | NP220 | 1/2, -/- | ACC110022 | Z+Zk | 5 | UBS |
Hrdlička, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | NP220 | ||||||
2 Morfologická a syntaktická cvičení v češtině I | Pešička, J. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | NP210 | -/2, -/- | ACCE00118 | Zk | 3 | UBS |
4, 5 Vybrané kapitoly z české gramatiky I | Adamovičová, A. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | NP215 | -/2, -/- | ACCE00117 | Zk | 3 | UBS |
PVP 2: Modul 1 - Praktická cvičení ze slovenštiny (Bc12 od 19/20) | |||||||||
Praktické cvičenia zo slovenčiny I | Čekelská, T. | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | P001 | -/4, -/- | ASE100231 | Z | 5 | KSES |
St/Wed | 17:30 - 19:05 | P010 | |||||||
Praktické cvičenia zo slovenčiny III | Lišuchová, Ľ. | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P011 | -/2, -/- | ASE100211 | Z | 3 | KSES |
Středoevropská studia se specializací slovakistika Bc2 (od 2019) | |||||||||
PVP 2: Praktická cvičení ze slovenštiny / Čeština pro cizince (Bc12 od 19/20) | |||||||||
Modul 2 - Čeština pro cizince (Bc12 od 19/20) | |||||||||
Česká ortografie pro cizince I | Adamovičová, A. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | NP220 | 2/-, -/- | ACC110001 | Z | 3 | UBS |
Morfologie češtiny II | Hrdlička, M. | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | NP220 | 1/2, -/- | ACC110022 | Z+Zk | 5 | UBS |
Hrdlička, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | NP220 | ||||||
2 Morfologická a syntaktická cvičení v češtině I | Pešička, J. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | NP210 | -/2, -/- | ACCE00118 | Zk | 3 | UBS |
4, 5 Vybrané kapitoly z české gramatiky I | Adamovičová, A. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | NP215 | -/2, -/- | ACCE00117 | Zk | 3 | UBS |
PVP 2: Modul 1 - Praktická cvičení ze slovenštiny (Bc12 od 19/20) | |||||||||
Praktické cvičenia zo slovenčiny I | Čekelská, T. | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | P001 | -/4, -/- | ASE100231 | Z | 5 | KSES |
St/Wed | 17:30 - 19:05 | P010 | |||||||
Praktické cvičenia zo slovenčiny III | Lišuchová, Ľ. | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P011 | -/2, -/- | ASE100211 | Z | 3 | KSES |
SLOV - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc1 od 19/20) | |||||||||
Úvod do studia slovakistiky | Pátková, J. Sloboda, M. |
Po/Mon | 14:10 - 14:55 | P010 | 1/-, -/- | ASE100292 | Z | 3 | KSES |
SLOV - PVP 1: Rozšiřující modul (Bc2 od 19/20) | |||||||||
SLOV - PVP1: Modul 1 - Jazyk (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Fonetika a fonológia slovenčiny | Sloboda, M. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P010 | 1/1, -/- | ASE100330 | Zk | 4 | KSES |
Úvod do lingvistiky | Láznička, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P131 | 2/- | ALINUVOD1 | Z | 3 | ULING |
SLOV - PVP1: Modul 2 - Literatura (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Slovenská literatura 20. století | Pátková, J. | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | P011 | 2/-, -/- | ASE100262 | Zk | 4 | KSES |
Slovenská literatura 20. století - seminář | Pátková, J. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P011 | -/2, -/- | ASE100209 | Z | 4 | KSES |
Úvod do literární vědy | Bílek, P. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P131 | 2/-, -/- | AUVODLV01 | Z | 3 | UCLK |
SLOV - PVP1: Modul 3 - Dějiny (Bc2 od 19/20) | |||||||||
Dějiny Slovenska do roku 1918 | Stehlík, M. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | ASE100266 | Zk | 4 | KSES |
Úvod do historiografie (pro nehistoriky) | Fapšo, M. Spurný, M. Vojtěchovský, O. |
Po/Mon | 15:50 - 16:35 | P200 | 1/1, -/- | AHSFF0001 | Z | 3 | UCD |
Crhák, O. Hrdinová, L. |
Út/Tue | 09:10 - 09:55 | P200 | ||||||
Harasimowicz, M. Sixtová, K. |
St/Wed | 15:50 - 16:35 | P200 | ||||||
Fapšo, M. Spurný, M. Vojtěchovský, O. |
Po/Mon | 16:40 - 17:25 | P200 | ||||||
Crhák, O. Hrdinová, L. |
Út/Tue | 10:00 - 10:45 | P200 | ||||||
Harasimowicz, M. Sixtová, K. |
St/Wed | 16:40 - 17:25 | P200 |