Název | Vyučující | Den | Čas | Místnost | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kred | ZS |
Historie - české dějiny v evropském kontextu NMgr1 (od 2021) | |||||||||
Povinné předměty za celé studium (NMgr1 od 21/22) | |||||||||
Diplomní seminář I | Žemlička, J. | -/2, -/- | AHS600050 | Z | 4 | UCD | |||
Fapšo, M. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Hlavačka, M. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Rychlík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P200 | ||||||
Michela, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Svátek, J. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Šedivý, I. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Hausenblasová, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P208 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Beneš, Z. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P211 | ||||||
Bobková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Koldinská, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Pokorná, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Izdný, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Zdichynec, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Činátl, K. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Tinková, D. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Stehlík, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Diplomní seminář III | Žemlička, J. | -/2, -/- | AHS600052 | Z | 4 | UCD | |||
Fapšo, M. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Hlavačka, M. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Rychlík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P200 | ||||||
Michela, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Svátek, J. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Šedivý, I. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Hausenblasová, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P208 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Beneš, Z. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P211 | ||||||
Bobková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Koldinská, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Pokorná, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Izdný, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Zdichynec, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Činátl, K. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Tinková, D. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Stehlík, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Obsahy a formy české státnosti I | Bobková, L. Hausenblasová, J. Izdný, J. Koldinská, M. Svátek, J. Zdichynec, J. Zilynská, B. Žemlička, J. |
Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P201 | 2/-, 2/- | AHS600002 | Z, Zk | 7 | UCD |
Obsahy a formy české státnosti II | Čechurová, J. Hlavačka, M. Rychlík, J. Šedivý, I. |
Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P201 | 2/-, 2/- | AHS600003 | Z, Zk | 7 | UCD |
Problémy historické vědy | Činátl, K. Rákosník, J. |
Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | AHS333001 | Zk | 5 | UCD |
Specializační seminář I | Žemlička, J. | -/2, -/- | AHS600054 | Z | 4 | UCD | |||
Fapšo, M. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Hlavačka, M. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Rychlík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P200 | ||||||
Michela, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Svátek, J. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Šedivý, I. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Hausenblasová, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P208 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Beneš, Z. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P211 | ||||||
Bobková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Koldinská, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Pokorná, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Izdný, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Zdichynec, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Činátl, K. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Tinková, D. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Stehlík, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Specializační seminář III | Žemlička, J. | -/2, -/- | AHS600056 | Z | 4 | UCD | |||
Fapšo, M. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Hlavačka, M. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Rychlík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P200 | ||||||
Michela, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Svátek, J. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Šedivý, I. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Hausenblasová, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P208 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Beneš, Z. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P211 | ||||||
Bobková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Koldinská, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Pokorná, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Izdný, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Zdichynec, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Činátl, K. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Tinková, D. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Stehlík, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
PVP1: Výběrové přednášky k českým dějinám v evropském kontextu (NMgr12 od 21/22) | |||||||||
PVP 1 Baroko na stříbrném plátně. Filmové obrazy českých dějin 17.–18. století | Koldinská, M. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P200 | 2/-, -/- | AHSV01113 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Česká koruna mezi středověkem a raným novověkem I | Bobková, L. Zdichynec, J. |
St/Wed | 10:50 - 12:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSV00300 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Československo-americké vztahy 1918-1989 | Šedivý, I. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P201 | 2/-, -/- | AHSV01117 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Člověk na cestách. Aspekty středověké mobility | Zilynská, B. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P201 | 2/-, -/- | AHSV00946 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Dějiny Podkarpatské Rusi 1918-1945 | Rychlík, J. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P200 | 2/-, -/- | AHSV00674 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Dějiny Slovenska do roku 1918 | Stehlík, M. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSV00775 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Děti křtěné Dunajem. České vzpomínky na meziválečnou Vídeň | Kessler, V. Smrček, D. |
Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P300 | 2/-, -/- | AHSV01109 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 František Kutnar a peripetie české historiografie 20. století. | Beneš, Z. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P205 | 2/-, -/- | AHSV01099 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Kam zmizelo socialistické město? Postsocialistická urbánní transformace jako výzkumný problém | Gjuričová, A. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P200 | 2/-, -/- | AHSV01103 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Kdo mířil na Hrad? Prezidentští kandidáti a prezidentské volby v Československu | Čechurová, J. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P300 | 2/-, -/- | AHSV01102 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Konstruování slovenského národního příběhu od 19. století po současnost | Michela, M. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P301 | 2/-, -/- | AHSV00769 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Obrazy minulosti (v 19. století) | Pokorná, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P200 | 2/-, -/- | AHSV01114 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Od nevolníka k poddanému. Proměny venkova (1680-1848) | Tinková, D. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P205 | 2/-, -/- | AHSV01118 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Počátky státu a christianizace ve střední Evropě | Izdný, J. | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P205 | 2/-, -/- | AHSV01107 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Praha středověká | Dienstbier, J. Klír, T. Musílek, M. |
Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSV01111 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Svazky státní bezpečnosti jako historický pramen | Stehlík, M. | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P200 | 2/-, -/- | AHSV01115 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Vybrané otázky z dějin české a moravské moderní vědy a vysokoškolské vzdělanosti (19. a 20. století) | Brčák, M. Ďurčanský, M. |
Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P310 | 2/-, -/- | AHSV01100 | Zk | 4 | UCD |
PVP 2 Baroko na stříbrném plátně. Filmové obrazy českých dějin 17.–18. století | Koldinská, M. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P200 | 2/-, -/- | AHSN00253 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Česká koruna mezi středověkem a raným novověkem I | Bobková, L. Zdichynec, J. |
St/Wed | 10:50 - 12:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSN00204 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Československo-americké vztahy 1918-1989 | Šedivý, I. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P201 | 2/-, -/- | AHSN00257 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Člověk na cestách. Aspekty středověké mobility | Zilynská, B. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P201 | 2/-, -/- | AHSN00145 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Dějiny Podkarpatské Rusi 1918-1945 | Rychlík, J. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P200 | 2/-, -/- | AHSV00675 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Dějiny Slovenska do roku 1918 | Stehlík, M. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSN00047 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Děti křtěné Dunajem. České vzpomínky na meziválečnou Vídeň | Kessler, V. Smrček, D. |
Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P300 | 2/-, -/- | AHSN00249 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 František Kutnar a peripetie české historiografie 20. století. | Beneš, Z. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P205 | 2/-, -/- | AHSN00239 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Kam zmizelo socialistické město? Postsocialistická urbánní transformace jako výzkumný problém | Gjuričová, A. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P200 | 2/-, -/- | AHSN00243 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Kdo mířil na Hrad? Prezidentští kandidáti a prezidentské volby v Československu | Čechurová, J. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P300 | 2/-, -/- | AHSN00242 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Konstruování slovenského národního příběhu od 19. století po současnost | Michela, M. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P301 | 2/-, -/- | AHSN00044 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Obrazy minulosti (v 19. století) | Pokorná, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P200 | 2/-, -/- | AHSN00254 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Od nevolníka k poddanému. Proměny venkova (1680-1848) | Tinková, D. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P205 | 2/-, -/- | AHSN00258 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Počátky státu a christianizace ve střední Evropě | Izdný, J. | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P205 | 2/-, -/- | AHSN00247 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Praha středověká | Dienstbier, J. Klír, T. Musílek, M. |
Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSN00251 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Svazky státní bezpečnosti jako historický pramen | Stehlík, M. | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P200 | 2/-, -/- | AHSN00255 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Vybrané otázky z dějin české a moravské moderní vědy a vysokoškolské vzdělanosti (19. a 20. století) | Brčák, M. Ďurčanský, M. |
Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P310 | 2/-, -/- | AHSN00240 | Z | 2 | UCD |
PVP2 (NMgr1 od 21/22) | |||||||||
Modul 1: Starší dějiny (NMgr1 od 21/22) | |||||||||
Základní problémy studia starších českých dějin I | Bobková, L. Hausenblasová, J. Izdný, J. Koldinská, M. Svátek, J. Zdichynec, J. Zilynská, B. Žemlička, J. |
St/Wed | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, 2/- | AHS600004 | Z, Zk | 8 | UCD |
Základní problémy studia starších českých dějin II | Bobková, L. Hausenblasová, J. Izdný, J. Koldinská, M. Svátek, J. Zdichynec, J. Zilynská, B. |
St/Wed | 17:30 - 19:05 | P201 | 2/-, 2/- | AHS600005 | Z, Zk | 8 | UCD |
Modul 2: Moderní a soudobé dějiny (NMgr1 od 21/22) | |||||||||
Základní problémy studia moderních a soudobých českých a československých dějin I | Čechurová, J. Hlavačka, M. Michela, M. Randák, J. Rychlík, J. Stehlík, M. |
Po/Mon | 09:10 - 10:45 | P201 | 2/-, 2/- | AHS600006 | Z, Zk | 8 | UCD |
Základní problémy studia moderních a soudobých českých a československých dějin II | Čechurová, J. Hlavačka, M. Michela, M. Rychlík, J. Stehlík, M. Šedivý, I. |
Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P201 | 2/-, 2/- | AHS600007 | Z, Zk | 8 | UCD |
PVP2: Výběrové přednášky k českým dějinám v evropském kontextu (NMgr1 13/14 - 15/16) | |||||||||
PVP3 (NMgr1 od 21/22) | |||||||||
Modul 1: Starší dějiny (NMgr1 od 21/22) | |||||||||
Diplomatika raného novověku | Ebelová, I. | 1/1, -/- | AHS600011 | Zk | 4 | UCD | |||
Ebelová, I. | |||||||||
Němčina pro historiky I | Křenková, P. | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | C149 | -/2, -/- | AHS600029 | Z | 3 | UCD |
Raně novověká latina I | Bočková, A. Zdichynec, J. |
Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | C503 | -/2, -/- | AHS600031 | Z | 3 | UCD |
Raně novověká paleografie | Ebelová, I. | 1/1, -/- | AHS600034 | Zk | 4 | UCD | |||
Ebelová, I. | |||||||||
Středověká latina I | Adámková, I. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C144 | -/2, -/- | AHS600030 | Z | 3 | UCD |
Středověká paleografie I | Pátková, H. | Út/Tue | 10:50 - 11:35 | P215 | 1/1, -/- | AHS600032 | Z | 3 | UCD |
Pátková, H. | Út/Tue | 11:40 - 12:25 | P215 | ||||||
Modul 2: Moderní a soudobé dějiny (NMgr1 od 21/22) | |||||||||
Dějiny politického myšlení I | Fapšo, M. | Po/Mon | 09:10 - 09:55 | P205 | 1/1, -/- | AHS600040 | Zk | 5 | UCD |
Fapšo, M. | Po/Mon | 10:00 - 10:45 | P205 | ||||||
Němčina pro historiky I | Křenková, P. | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | C149 | -/2, -/- | AHS600029 | Z | 3 | UCD |
Ruština pro historiky I | Dolanová, L. Zubkovska, K. |
-/2, -/- | AHS600036 | Z | 3 | UCD |