Název | Vyučující | Den | Čas | Místnost | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kred | ZS |
Historie Bc1 (od 2011) | |||||||||
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc1 od 11/12) | |||||||||
Dějiny starověku | Marek, V. | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P301 | 2/-, 2/- | AHS111004 | Zk | 5 | USD |
Duchovní a materiální kultura v dějinách | Bláhová, M. Picková, D. |
Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | P301 | 2/2, 2/2 | AHS111005 | Z, Zk | 5 | USD |
Pokorná, M. | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P200 | ||||||
Pomocné vědy historické | Dobeš, J. Ebelová, I. Holá, M. Šouša, J. Woitschová, K. |
Út/Tue | 08:20 - 09:05 | P200 | 1/1, 1/1 | AHS111002 | Z+Zk | 5 | USD |
Holá, M. | Po/Mon | 07:30 - 08:15 | P200 | ||||||
Holá, M. | Po/Mon | 08:20 - 09:05 | P200 | ||||||
Šouša, J. | Út/Tue | 07:30 - 08:15 | P200 | ||||||
Ebelová, I. | St/Wed | 07:30 - 08:15 | P200 | ||||||
Dobeš, J. | St/Wed | 08:20 - 09:05 | P200 | ||||||
Woitschová, K. | Čt/Thu | 07:30 - 08:15 | P209 | ||||||
Woitschová, K. | Čt/Thu | 08:20 - 09:05 | P209 | ||||||
Seminář ke světovým středověkým dějinám (do počátku 16. století) | Drška, V. | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P209 | -/2, -/2 | AHS111021 | Z, Z | 4 | USD |
Drška, V. | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P209 | ||||||
Smrž, P. | Pá/Fri | 07:30 - 09:00 | P209 | ||||||
Smrž, P. | Pá/Fri | 09:10 - 10:40 | P209 | ||||||
Světové středověké dějiny (do počátku 16. století) A | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | P301 | 2/-, 2/- | AHS111007 | Zk | 4 | USD |
Úvod do studia historie | Štaif, J. | Po/Mon | 10:50 - 12:20 | P201 | -/2, -/2 | AHS111001 | Z, Zk | 4 | USD |
Činátl, K. | Út/Tue | 07:30 - 09:00 | P205 | ||||||
Ira, J. Janáč, J. Klusáková, L. |
Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P302B | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P208 | ||||||
Jakubec, I. | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P201 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P201 | ||||||
Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | P306 | ||||||
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 od 11/12) | |||||||||
Seminář ke světovým novověkým dějinám (od počátku 16. století do roku 1918) | Županič, J. | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P302A | -/2, -/2 | AHS111022 | Z, Z | 4 | USD |
Valkoun, J. | St/Wed | 15:50 - 17:20 | P302A | ||||||
Valkoun, J. | St/Wed | 17:30 - 19:00 | P302A | ||||||
Kubiš, K. | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | P209 | ||||||
Stellner, F. | Pá/Fri | 10:50 - 12:20 | P209 | ||||||
Světové novověké dějiny (od počátku 16. století do roku 1918) A | Skřivan, A. | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P301 | 2/-, 2/- | AHS111009 | Zk | 4 | USD |
PVP4: Bakalářský seminář I (Bc1 od 11/12) | |||||||||
Bakalářský seminář I - Ústav světových dějin | Soukup, J. | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P204 | -/2, -/2 | AHS111012 | Z, Zk | 5 | USD |
Pelikán, J. | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P302A | ||||||
Županič, J. | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P306 | ||||||
Picková, D. | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P306 | ||||||
Vojtěchovský, O. | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P302B | ||||||
Drška, V. | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P306 | ||||||
Suchánek, D. | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P306 | ||||||
Kubiš, K. | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P302B | ||||||
Kovář, M. | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P204 | ||||||
Koura, J. | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P204 | ||||||
Horčička, V. | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P306 | ||||||
Skřivan, A. | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P306 | ||||||
Tumis, S. | St/Wed | 14:10 - 15:40 | |||||||
Klusáková, L. | Čt/Thu | 14:10 - 15:40 | P302B | ||||||
Valkoun, J. | Pá/Fri | 07:30 - 09:00 | P206 | ||||||
Stellner, F. | Pá/Fri | 08:20 - 09:05 | P204 | ||||||
Stellner, F. | Pá/Fri | 14:00 - 14:45 | P204 | ||||||
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc1 od 11/12) | |||||||||
Seminář ke světovým nejnovějším dějinám (od roku 1918 do součastnosti) | Pelikán, J. | Po/Mon | 10:50 - 12:20 | P302A | -/2, -/2 | AHS111023 | Z, Z | 4 | USD |
Soukup, J. | Po/Mon | 12:30 - 14:00 | P209 | ||||||
Vojtěchovský, O. | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P302A | ||||||
Koura, J. | St/Wed | 07:30 - 09:00 | P209 | ||||||
Horčička, V. | St/Wed | 15:50 - 17:20 | P209 | ||||||
Valkoun, J. | Pá/Fri | 09:10 - 10:40 | P302A | ||||||
Světové nejnovější dějiny (od roku 1918 do současnosti) A | Kovář, M. | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P301 | 2/-, 2/- | AHS111015 | Zk | 4 | USD |
PVP2: Světové dějiny (Bc1 od 11/12) | |||||||||
PVP 2 Dějiny Kyjevské Rusi | Picková, D. | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P209 | -/-, 2/- | AHSV10395 | Zk | 4 | USD |
PVP 2 Dějiny Ruského impéria v 19. století | Stellner, F. | Pá/Fri | 09:10 - 10:40 | P301 | -/-, 2/- | AHSV10180 | Zk | 4 | USD |
PVP 2 Dějiny Ukrajiny ve 20. století II | Tumis, S. | Út/Tue | 17:30 - 19:00 | P301 | -/-, 2/- | AHSV10383 | Zk | 4 | USD |
PVP 2/Erasmus - Architecture, Urban Culture and Formation of Identities | Klusáková, L. | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P301 | -/-, 2/- | AHSV10397 | Zk | 4 | USD |
PVP 2 Franská vazalita | Drška, V. | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | P209 | -/-, 2/- | AHSV10130 | Zk | 4 | USD |
PVP 2 Historická exkurze ke starším dějinám (19.2., 14:10 - 15:40; 1.5., 09:10 - 19:10; 2.5., 09:10 - 19:10; 3.5., 09:10 - 19:10; 4.5., 09:10 - 19:10) |
Drška, V. | Proběhne exkurze. Podrobnější info na prvním setkání 19.2.2013, P306 | -/-, 2/- | AHSV10402 | Zk | 4 | USD | ||
PVP 2 Papežské volby | Suchánek, D. | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | P209 | -/-, 2/- | AHSV10389 | Zk | 4 | USD |
PVP 2 Proměny britské metropole v 18. a 19. století | Kovář, M. Kovářová, B. |
St/Wed | 15:50 - 17:20 | P301 | -/-, 2/- | AHSV10387 | Zk | 4 | USD |
PVP 2 Skrytá integrace – Evropa ve 20. století | Janáč, J. | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P301 | -/-, 2/- | AHSV10399 | Zk | 4 | USD |
PVP 2 Středověká křesťanská církev II | Suchánek, D. | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P209 | -/-, 2/- | AHSV10069 | Zk | 4 | USD |
PVP 2 Šlechtické elity střední Evropy v dlouhém 19. století II | Županič, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P301 | -/-, 2/- | AHSV10378 | Zk | 4 | USD |
PVP 2 Totalitní režimy | Stellner, F. | Pá/Fri | 12:30 - 14:00 | P301 | -/-, 2/- | AHSV10210 | Zk | 4 | USD |
PVP 2 Zahraniční politika pozdně viktoriánské Británie | Skřivan, A. | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P301 | -/-, 2/- | AHSV10053 | Zk | 4 | USD |