Název | Vyučující | Den | Čas | Místnost | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kred | ZS |
Historie - evropská studia Bc2 (od 2009) | |||||||||
HES - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 09/10) | |||||||||
Evropské nejnovější dějiny II (1945-současnost) | Koura, J. Soukup, J. |
Čt/Thu | 14:10 - 14:55 | P209 | -/-, 1/1 | AHES2012 | Zk | 4 | USD |
Koura, J. Soukup, J. |
Čt/Thu | 15:00 - 15:45 | P209 | ||||||
Evropské nejnovější dějiny I (1914/1918-1945) | Koura, J. Soukup, J. |
Čt/Thu | 12:30 - 13:15 | P209 | -/-, 1/1 | AHES2011 | Z | 2 | USD |
Koura, J. Soukup, J. |
Čt/Thu | 13:20 - 14:05 | P209 | ||||||
Evropské novověké dějiny II (1815-1914/1918) | Županič, J. | Po/Mon | 15:50 - 16:35 | P209 | -/-, 1/1 | AHES2010 | Zk | 4 | USD |
Županič, J. | Po/Mon | 16:40 - 17:25 | P209 | ||||||
Evropské novověké dějiny I (1714-1815) | Tumis, S. | St/Wed | 10:50 - 11:35 | P209 | -/-, 1/1 | AHES2009 | Z | 2 | USD |
Tumis, S. | St/Wed | 11:40 - 12:25 | P209 | ||||||
Úvod do evropských studií II B | Kovář, M. Soukup, J. |
Po/Mon | 18:00 - 18:45 | P209 | -/-, 1/1 | AHES2004 | Z | 2 | USD |
Kovář, M. Soukup, J. |
Po/Mon | 18:50 - 19:35 | P209 | ||||||
Úvod do studia historie II B | Vojtěchovský, O. | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P301 | -/-, -/2 | AHES2002 | Z | 2 | USD |
HES - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 09/10) | |||||||||
Bakalářský seminář II | Soukup, J. | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P204 | -/-, -/2 | AHES2038 | Z | 2 | USD |
Pelikán, J. | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P302A | ||||||
Županič, J. | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P306 | ||||||
Picková, D. | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P306 | ||||||
Vojtěchovský, O. | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P302B | ||||||
Drška, V. | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P306 | ||||||
Suchánek, D. | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P306 | ||||||
Kubiš, K. | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P302B | ||||||
Kovář, M. | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P204 | ||||||
Koura, J. | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P204 | ||||||
Horčička, V. | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P306 | ||||||
Skřivan, A. | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P306 | ||||||
Tumis, S. | St/Wed | 14:10 - 15:40 | |||||||
Klusáková, L. | Čt/Thu | 14:10 - 15:40 | P302B | ||||||
Valkoun, J. | Pá/Fri | 07:30 - 09:00 | P206 | ||||||
Stellner, F. | Pá/Fri | 08:20 - 09:05 | P204 | ||||||
Stellner, F. | Pá/Fri | 14:00 - 14:45 | P204 | ||||||
Evropa a svět II: Evropa a (versus) Amerika | Horčička, V. Koura, J. |
St/Wed | 14:10 - 14:55 | P301 | -/-, 1/1 | AHES2022 | Zk | 4 | USD |
Horčička, V. Koura, J. |
St/Wed | 15:00 - 15:45 | P301 | ||||||
Historická, politická a hospodářská geografie Evropy II | Koura, J. | Čt/Thu | 09:10 - 09:55 | P302A | -/-, 1/1 | AHES2014 | Zk | 3 | USD |
Koura, J. | Čt/Thu | 10:00 - 10:45 | P302A | ||||||
Integrační a dezintegrační procesy v dějinách Evropy II B | Horčička, V. | Čt/Thu | 14:10 - 14:55 | P301 | -/-, 1/1 | AHES2020 | Zk | 4 | USD |
Horčička, V. | Čt/Thu | 15:00 - 15:45 | P301 | ||||||
Náboženství v dějinách Evropy II B | Tumis, S. | Út/Tue | 15:50 - 16:35 | P209 | -/-, 1/1 | AHES2018 | Zk | 4 | USD |
Tumis, S. | Út/Tue | 16:40 - 17:25 | P209 | ||||||
HES - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 09/10) | |||||||||
Bakalářský seminář IV | Soukup, J. | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P204 | -/-, -/2 | AHES2048 | Z | 2 | USD |
Pelikán, J. | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P302A | ||||||
Županič, J. | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P306 | ||||||
Picková, D. | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P306 | ||||||
Vojtěchovský, O. | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P302B | ||||||
Drška, V. | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P306 | ||||||
Suchánek, D. | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P306 | ||||||
Kubiš, K. | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P302B | ||||||
Kovář, M. | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P204 | ||||||
Koura, J. | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P204 | ||||||
Horčička, V. | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P306 | ||||||
Skřivan, A. | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P306 | ||||||
Tumis, S. | St/Wed | 14:10 - 15:40 | |||||||
Klusáková, L. | Čt/Thu | 14:10 - 15:40 | P302B | ||||||
Valkoun, J. | Pá/Fri | 07:30 - 09:00 | P206 | ||||||
Stellner, F. | Pá/Fri | 08:20 - 09:05 | P204 | ||||||
Stellner, F. | Pá/Fri | 14:00 - 14:45 | P204 | ||||||
Evropa a svět IV: Evropa, Afrika a (versus) Asie | Valkoun, J. | St/Wed | 14:10 - 14:55 | P209 | -/-, 1/1 | AHES2026 | Zk | 4 | USD |
Valkoun, J. | St/Wed | 15:00 - 15:45 | P209 | ||||||
Evropská kultura a vzdělanost II B | Kovář, M. | Čt/Thu | 10:50 - 11:35 | P301 | -/-, 1/1 | AHES2030 | Zk | 4 | USD |
Kovář, M. | Čt/Thu | 11:40 - 12:25 | P301 |