Rozvrhový portál FF UK

Detail rozvrhu: ÚFaR ZS 11/12

XLS PDF
ÚFaR ZS 11/12 (769)
Aktualizace: 02.10.2012 10:15
Obory: Religionistika, Filozofie
Katedry: 21-UFAR
Semestr: 2011/2012 - Zimní

Filtrovat: Vše | Filosofie | Religionistika | Skelet | Filosofie ve společném základu - Dny: Po | Út | St | Čt |
Filtrovat:
Vyučující Název Den Čas Místnost Typ předmětu Rozsah Kód(y) SIS Atest Kred ZS
Antalík, D. Náboženství Babylonie a Asýrie I St/Wed 10:50 - 12:25 P217 RL PVP Náb. tradice I - Náb. st. Př. východu I 2/-, -/- ARL100123 Zk 4 UFAR
Antalík, D. Náboženství Slovanů I Čt/Thu 14:10 - 15:45 P225V RL PVP: Metody a tradice II - Starší evrop. náb. tradice II 2/-, -/- ARL100121 Zk 4 UFAR
Antalík, D. Úvod do dějin náboženství Čt/Thu 12:30 - 14:05 P217 RL PP 2/-, 2/- ARL100008 Zk 6 UFAR
Barabas, M.
Hill, J.
Magisterský kurs II: Témata v současné etice Út/Tue 12:30 - 14:05 P225V FS NMgr: Magisterský kurs 2/2, 2/2 AFS500078 Z, Z+Zk 16 UFAR
Barabas, M.
Hill, J.
Út/Tue 15:50 - 17:25 P217
Benyovszky, L. Heidegger, Věc (Das Ding) - četba a komentář Po/Mon 15:50 - 17:25 P218 -/2, -/- AFSV00072 Z 3 UFAR
Cowley, C. Moral Responsibility
(in two parallel classes)
Čt/Thu 10:50 - 12:25 P218 -/2, -/- AFSV00065 Zk 6 UFAR
Cowley, C. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P218
Čapek, J. Vybrané kapitoly z Fenomenologie vnímání Po/Mon 12:30 - 14:05 P225V -/2, -/- AFSV00068 Z 3 UFAR
Čapek, J.
Ritter, M.
Vnímání a pohyb (Merleau-Ponty a Patočka) St/Wed 15:50 - 17:25 P217 FS PVP: Fenomenologická filosofie I (Bc1)
FS PVP: Současná filosofie I / Etika a polit. filosofie I (Bc2)
2/2, 2/2 AFS100588 Z, Z 6 UFAR
Čapek, J.
Ritter, M.
St/Wed 10:50 - 12:25 P225V
Halík, T. Filosofie náboženství Čt/Thu 14:10 - 15:45 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0003 Zk 6 UFAR
Filosofie náboženství pro religionisty I RL PVP: Metody a tradice II 2/-, -/- ARL100090 Zk 4 UFAR
Halík, T. Křesťanství I Út/Tue 10:50 - 12:25 P131 RL PVP: Metody a tradice II - Křesťanství II 2/-, -/- ARL100099 Zk 4 UFAR
Halík, T. Sociologie náboženství I Čt/Thu 10:50 - 12:25 P131 RL PP 2/-, -/- ARL100092 Zk 4 UFAR
Halík, T.
Chlup, R.
Lyčka, M.
Úvod do religionistiky Po/Mon 17:30 - 19:05 P217 RL PP 2/-, -/- ARL100002 Z 3 UFAR
Hill, J.
Palkoska, J.
Innatismus / Těleso, tělo a mysl mezi Descartem a Humem St/Wed 14:10 - 15:45 P225V FS PVP: Novověká filosofie I 2/2, 2/2 AFS100596 Z, Z 6 UFAR
Hill, J.
Palkoska, J.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P225V
Hladký, V.
Thein, K.
Démokritos. Atomy a prázdno: rekonstrukce nauky Út/Tue 17:30 - 19:05 P225V -/2, -/2 AFSV00059 Z, Z 6 UFAR
Holba, J. Buddhismus I Út/Tue 09:10 - 10:45 P217 RL PVP: Metody a tradice II - Ind. náb. II 2/-, -/- ARL100111 Zk 4 UFAR
Holba, J. Četba sanskrtských buddhistických textů II [1] Út/Tue 14:10 - 15:45 225M -/2, -/- ARL100225 Z 3 UFAR
Chlup, R. Diplomní seminář [1] Po/Mon 14:10 - 15:45 P225V RL PP (NMgr.) -/2, -/- ARL500023 Z 3 UFAR
Chlup, R. Mýtus a jeho interpretace [1] St/Wed 10:50 - 12:25 C208 RL PVP: Seminář k dějinám náboženství -/2, -/- ARL100083 Z 3 UFAR
Mýtus a jeho interpretace (Relig. seminář) RL PVP: Religionistický seminář -/2, -/- ARL100230 Z 3 UFAR
Chlup, R. Řecká četba: Plótínos, Enn. III 2-3 [1] St/Wed 17:30 - 19:05 225M -/2, -/- AFS500079 Z 3 UFAR
Chlup, R. Řecké náboženství I Po/Mon 12:30 - 14:05 P217 RL PVP: Metody a tradice II - Antické náboženství II 2/-, -/- ARL100109 Zk 4 UFAR
Chlup, R. Řečtina I: Cvičení [1] Po/Mon 10:50 - 11:51 225M -/1, -/- AFS500046 Z 3 UFAR
Chlup, R. Řečtina II [1] Pá/Fri 10:50 - 12:25 P218 -/2, -/- AFS500024 Z 3 UFAR
Chlup, R. Řečtina I [Zk] Pá/Fri 14:10 - 15:45 P225V FS NMgr PVP: Řečtina nebo jiný jazyk -/2, -/2 AFS500004 Zk 11 UFAR
Chlup, R. Řečtina I [1] Pá/Fri 14:10 - 15:45 P225V RL PVP: Pramenný jazyk I -/2, -/- AFS500005 Z 3 UFAR
Jinek, J. Řecké minimum (Bc1 od 2011/12) Čt/Thu 14:10 - 15:45 P217 FS PP (Bc1 od 11/12) -/2, -/2 AFS100600 Z, Zk 9 UFAR
Řecké minimum (Bc1 před 2011/12) FS PP (Bc1 06/07-10/11) 2/-, -/- AFS100018 Zk 6 UFAR
Řecké minimum (Bc2) FS PP (Bc2) 2/-, -/- AFS400002 Z 3 UFAR
Jinek, J. Platón a Aristotelés: concordia discors
Platón o vědění a bohu
St/Wed 12:30 - 14:05 P225V FS PVP: Antická filosofie I 2/2, 2/2 AFS100593 Z, Z 6 UFAR
Jirsa, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P225V
Platón o vědění a bohu PVP2: Filosofický seminář I-IV -/2, -/2 AFSV00063 Z, Z 6 UFAR
Jinek, J. Platón a Aristotelés: concordia discors
Timaios II
St/Wed 12:30 - 14:05 P225V FS PVP: Antická filosofie I 2/2, 2/2 AFS100592 Z, Z 6 UFAR
Špinka, Š. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P225V
Timaios II -/2, -/2 AFSV00064 Z, Z 6 UFAR
Jirsa, J. Platónova morální psychologie St/Wed 15:50 - 17:25 P225V -/2, -/- AFSV00070 Z 3 UFAR
Kalivoda, J. Latina
(ve dvou paralelkách)
Út/Tue 12:30 - 14:05 P217 FS PP
RL PVP: Pramenný jazyk I
-/2, -/2 AFS100001 Z, Zk 9 UFAR
Kalivoda, J. St/Wed 09:10 - 10:45 P217
Karásek, J. Hegelova Fenomenologie Ducha IV St/Wed 15:50 - 17:25 P218 -/2, -/- AFSV00077 Z 3 UFAR
Karásek, J. Schellingův Systém transcendentálního idealismu Út/Tue 10:50 - 12:25 P225V -/2, -/- AFSV00078 Z 3 UFAR
Karásek, J. Transcendentální dedukce kategorií ve 2. vydání Kritiky čistého rozumu St/Wed 12:30 - 14:05 P218 -/2, -/- AFSV00079 Z 3 UFAR
Karásek, J.
Palkoska, J.
Těleso, tělo a mysl mezi Descartem a Humem / Kantova teorie poznání St/Wed 14:10 - 15:45 P217 FS PVP: Novověká filosofie I 2/2, 2/2 AFS100595 Z, Z 6 UFAR
Karásek, J.
Palkoska, J.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P217
Němec, V. Magisterský kurs I: Antika a středověk pro pokročilé Čt/Thu 17:30 - 19:05 P218 FS NMgr: Magisterský kurs 2/2, 2/2 AFS500077 Z, Z+Zk 16 UFAR
Karfíková, L. Út/Tue 17:30 - 19:05 P218
Augustin, De immortalitate animae  (lat. četba, Vk) FS PVP: Latinská filosofická četba -/2, -/- AFS100587 Z 3 UFAR
Plotin, Enneada V,3 (49): II -/2, -/- AFSV00081 Z 3 UFAR
Kolman, V.
Punčochář, V.
Logika (Bc1 před 2011/12) Út/Tue 10:50 - 12:25 P217 FS PP (Bc1 06/07-10/11) 2/-, 2/- AFS100002 Z, Zk 9 UFAR
Logika (Bc1 od 2011/12) FS PP (Bc1 od 11/12) 2/-, 2/- AFS100599 Z, Zk 6 UFAR
Logika (Bc2) FS PP (Bc2) 2/-, -/- AFS400001 Z 2 UFAR
Komárek, S. Obraz lidské přirozenosti v dílech význačných biologů St/Wed 19:10 - 20:45 P225V 2/-, -/- AFS100097 Zk 6 UFAR
Kostićová, Z. 2012 Pá/Fri 12:30 - 14:05 P217 -/2, -/- ARL100219 Z 3 UFAR
Kouba, Petr Filosofie války a míru Čt/Thu 15:50 - 17:25 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0024 Zk 6 UFAR
Kouba, Petr Gipsy Politics Po/Mon 12:30 - 14:05 P218 -/2, -/- AFSV00074 Zk 6 UFAR
Kouba, Petr Heideggerovo pojetí časovosti Čt/Thu 12:30 - 14:05 P218 -/2, -/- AFSV00075 Z 3 UFAR
Kouba, Pavel
Špinka, Š.
Bakalářský seminář St/Wed 17:30 - 19:05 P225V FS PP (Bc1) -/2 AFS100197 Z 6 UFAR
Diplomový seminář FS PP (NMgr) -/2 AFS400006 Z 12 UFAR
Kozák, J. Staroseverština I [1] St/Wed 15:50 - 17:25 C208 RL PVP: Pramenný jazyk I -/2, -/- ARL100220 Z 3 UFAR
Kozák, J. Trója, Ásgard, Labyrint St/Wed 14:10 - 15:45 C208 RL PVP: Seminář k dějinám náboženství -/2, -/2 ARL100222 Z, Z 6 UFAR
Kratochvíl, Z. Uvedení k filosofii P131, nepravidelná výuka Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0002 Zk 6 UFAR
Kulka, T.
Ševčík, M.
Zuska, V.
Estetika v kontextu filozofie Po/Mon 15:50 - 17:25 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0010 Zk 6 UFAR
Lyčka, M. Fenomenologie náboženství I Po/Mon 09:10 - 10:45 P225V RL PVP: Metody a tradice II 2/-, -/- ARL100088 Zk 4 UFAR
Lyčka, M. Hebrejština II [Zk] Po/Mon 10:50 - 12:25 P225V RL PVP: Pramenný jazyk II -/2, -/2 ARL100027 Zk 6 UFAR
Lyčka, M. Hebrejština II [1] Po/Mon 10:50 - 12:25 P225V -/2, -/- ARL100025 Z 3 UFAR
Lyčka, M. Jewish Religious Philosophy in the Middle Ages Pá/Fri 10:50 - 12:25 P225V 2/-, -/- ARL100215 Zk 4 UFAR
Němec, V. Filosofie existence St/Wed 12:30 - 14:05 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0022 Zk 6 UFAR
Novák, L. Filosofie J. Dunse Scota
Filosofie Tomáše Akvinského
Čt/Thu 10:50 - 12:25 P217 FS - PVP: Středověká filosofie I 2/2, 2/2 AFS100594 Z, Z 6 UFAR
Němec, V. Út/Tue 15:50 - 17:25 P225V
Ostřanský, B. Středověké islámské myšlení Čt/Thu 09:10 - 10:45 P217 2/-, -/- ARL100217 Zk 4 UFAR
Palkoska, J. Příčina, důvod, vysvětlení St/Wed 17:30 - 19:05 P218 -/2, -/- AFSV00067 Z 3 UFAR
Palkoska, J. Tutorský kurs -/2, -/2 AFS100324 Z, Z 12 UFAR
Palkoska, J. Tutorský kurs II (pouze pro tutory) -/2, -/2 AFS100331 Zk, Zk 12 UFAR
Palkoska, J.
Špinka, Š.
Přípravný filosofický seminář Čt/Thu 17:30 - 19:05 P217 FS PP (Bc1 od 11/12) -/2, -/- AFS100598 Z 6 UFAR
Peregrin, J.
Punčochář, V.
Logicko-filosofický seminář I Po/Mon 15:50 - 17:25 P217 -/2, -/- AFSV00011 Z 3 UFAR
Petříček, M. Myšlení po vynalezení filmu
Deleuze: Logika smyslu
St/Wed 12:30 - 14:05 P217 FS PVP: Filosofie 19. a 20. stol. I 2/2, 2/2 AFS100597 Z, Z 6 UFAR
Petříček, M. St/Wed 17:30 - 19:05 P217
Pokorný, M. Filosofie, literatura, poetika Po/Mon 12:30 - 14:05 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0021 Zk 6 UFAR
Úvod do filozofie umění 1/-, -/- ABO500024 Zk 3 UCLLV
Polívka, J.
Sousedík, S.
Filosofické motivy v theologii Karla Rahnera Čt/Thu 15:50 - 17:25 P218 -/2, -/- AFSV00060 Z 3 UFAR
Rezek, P. Fenomenologie zabředlosti St/Wed 10:50 - 12:25 P218 -/2, -/- AFSV00071 Z 3 UFAR
Ritter, M. Patočkova fenomenologická filosofie Út/Tue 14:10 - 15:45 P225V -/2, -/- AFSV00073 Z 3 UFAR
Schifferová, V. Antická filosofie ve vztahu k modernímu myšlení St/Wed 10:50 - 12:25 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0020 Zk 6 UFAR
Schifferová, V. Filosofie pro neslyšící St/Wed 12:30 - 14:05 P018 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0001 Zk 6 UFAR
Sobotka, M. Náboženství v Hegelově Fenomenologii ducha Po/Mon 14:10 - 15:45 P218 2/2, 2/2 AFSV00066 Z, Zk 9 UFAR
Sobotka, M. Út/Tue 14:10 - 15:45 P218
Sousedík, S. Kantova transcendentální dialektika, Antinomie Po/Mon 19:10 - 20:45 P225V -/2, -/2 AFSV00061 Z, Z 6 UFAR
Thein, K. Etika

Seminář A
Út/Tue 14:10 - 15:45 P217 FS PVP: Etika a politická filosofie I (Bc1)
FS PVP: Současná filosofie I / Etika a polit. filosofie I (Bc2)
2/2, 2/2 AFS100589 Z, Z 6 UFAR
Thein, K. Čt/Thu 12:30 - 14:05 P225V
Thein, K. Etika

Vybrané texty ze současné etiky a politické filosofie
Út/Tue 14:10 - 15:45 P217 FS PVP: Etika a politická filosofie I (Bc1)

FS PVP: Současná filosofie I / Etika a polit. filosofie I (Bc2)
2/2, 2/2 AFS100590 Z, Z 6 UFAR
Jirsa, J. Pá/Fri 10:50 - 12:25 P217
Vybrané texty ze současné etiky a politické filosofie -/2, -/2 AFSV00062 Z, Z 6 UFAR
Vitásková, M. Arabština pro religionisty II - cvičení Út/Tue 09:10 - 10:45 P218 -/2, -/- ARL100228 Z 3 UFAR
Vitásková, M. Arabština pro religionisty II [Zk] Út/Tue 10:50 - 12:25 P218 RL PVP: Pramenný jazyk II -/2, -/2 ARL100208 Zk 6 UFAR
Vitásková, M. Arabština pro religionisty II [1] Út/Tue 10:50 - 12:25 P218 -/2, -/- ARL100206 Z 3 UFAR
Peregrin, J. Analytická filosofie Po/Mon 14:10 - 15:45 P217 FS PVP: Analytická filosofie I (Bc1)
FS PVP: Současná filosofie I / Etika a polit. filosofie I (Bc2)
2/2, 2/2 AFS100591 Z, Z 6 UFAR
Vraný, M. Po/Mon 10:50 - 12:25 P217
Vysvětlivky barevných značení:
Modře jsou ve sloupcích Den/Čas/Místnost zanečeny přednášky, lososově semináře.
Kurzy, které jsou v poli Typ předmětu označeny žlutě, jsou primárně určeny pro religionisty. Kurzy označené zeleně jsou určeny pro filosofy i religionisty. Oranžově jsou značeny kurzy filosofie ve společném základu. Šedivě jsou značeny kurzy z nabídky jiných ústavů. Kurzy, které nijak značeny nejsou, jsou primárně určeny pro studenty filosofie.