Název předmětu | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kredity | ZS |
Forma výuky | Den | Čas | Místnost | Odkaz | Vyučující |
Učitelství historie pro střední školy NMgr2 (od 2019) | |||||
UH - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 2019/20) | |||||
Didaktika dějepisu I | -/2, -/2 | AHS660052 | Z, Zk | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | Činátl, K. | |
Didaktika dějepisu II | -/2, -/2 | AHS660053 | Z, Zk | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P205 | Fapšo, M. | |
Praxe průběžná | -/2 | AHS660059 | Z | 4 | UCD |
Seminář / Seminar | Činátl, K. Fapšo, M. |
||||
Vybrané problémy z českých a středoevropských dějin | 2/-, 2/- | AHS660051 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P200 | Izdný, J. | |
Vybrané problémy ze světových dějin | 2/-, 2/- | AHS660044 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P209 | Horčička, V. Ira, J. Zelenka, J. |
|
UH - Povinné předměty zaměřené na přípravu diplomové práce (NMgr2 od 2019/20) | |||||
Jak psát dějiny? | -/2, -/- | AHS660055 | Jiné | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P205 | Tinková, D. | |
UH - PVP1: Historicko–didaktický specializační seminář (NMgr2 od 2019/20) | |||||
Historicko–didaktický specializační seminář – Ústav českých dějin | -/2, -/2 | AHS660056 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Žemlička, J. | ||||
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | Fapšo, M. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | Hlavačka, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P200 | Rychlík, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Michela, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P211 | Svátek, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P208 | Hausenblasová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P211 | Beneš, Z. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Koldinská, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P208 | Pokorná, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P211 | Izdný, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Zdichynec, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | Činátl, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | Stehlík, M. | |
Historicko–didaktický specializační seminář – Ústav hospodářských a sociálních dějin | -/2, -/2 | AHS660048 | Z, Z | 6 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C118 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C130 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C118 | Šima, K. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C130 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C130 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C130 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C130 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C130 | Kopeček Šustrová, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C118 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C133 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C130 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C130 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Historicko–didaktický specializační seminář – Ústav světových dějin | -/2, -/2 | AHS660045 | Z, Z | 6 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P306 | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P204 | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P306 | Stellner, F. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P302A | Pešta, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P302B | Janáč, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P204 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P306 | Zelenka, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302B | Daniel, O. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P204 | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P302B | Hajdinová, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P306 | Buňatová, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P302B | Ira, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P306 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 12:30 - 14:05 | P206 | Valkoun, J. | |
UH - PVP2: Diplomový seminář I (NMgr2 od 2019/20) | |||||
Diplomní seminář I – Ústav českých dějin | -/2, -/- | AHS660057 | Z | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Žemlička, J. | ||||
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | Fapšo, M. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | Hlavačka, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P200 | Rychlík, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Michela, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P211 | Svátek, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P208 | Hausenblasová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P211 | Beneš, Z. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Koldinská, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P208 | Pokorná, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P211 | Izdný, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Zdichynec, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | Činátl, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | Stehlík, M. | |
Diplomní seminář I – Ústav hospodářských a sociálních dějin | -/2, -/- | AHS660049 | Z | 5 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C118 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C130 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C118 | Šima, K. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C130 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C130 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C130 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C130 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C130 | Kopeček Šustrová, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C118 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C133 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C130 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C130 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Diplomní seminář I – Ústav světových dějin | -/2, -/- | AHS660046 | Z | 5 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P306 | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P204 | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P306 | Stellner, F. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P302A | Pešta, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P302B | Janáč, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P204 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P306 | Zelenka, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302B | Daniel, O. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P204 | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P302B | Hajdinová, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P306 | Buňatová, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P302B | Ira, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P306 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 12:30 - 14:05 | P206 | Valkoun, J. | |
Učitelská propedeutika – obecně učitelský modul (NMgr od 2019/20) | |||||
Pedagogika pro učitele II.: výchovné aspekty a specifické problémy školní edukace | 1/1, -/- | AUS519001 | Z | 3 | KPED |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C244 | Klapálková, V. | |
Seminář / Seminar | Komárková, T. Valášková Vincejová, E. Valenta, J. |
||||
Psychologie pro učitele II.: Edukační dovednosti učitele | -/2 | AUS500008 | Z | 3 | KPS |
Seminář / Seminar | 13.10., 12:30 - 18:15; 14.10., 09:00 - 12:15; 20.10., 12:30 - 18:15; 21.10., 09:00 - 12:15 (C317C) | Mudrák, J. | |||
Seminář / Seminar | 24.11., 12:30 - 18:15; 25.11., 09:00 - 12:15; 1.12., 12:30 - 18:15; 2.12., 09:00 - 12:15 (C317C) | Mudrák, J. | |||
Seminář / Seminar | 5.1., 12:30 - 18:15; 6.1., 09:00 - 12:15; 12.1., 12:30 - 18:15; 13.1., 09:00 - 12:15 (C317C) | Mudrák, J. | |||
Další předměty |