Název předmětu | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kredity | ZS |
Forma výuky | Den | Čas | Místnost | Odkaz | Vyučující |
Anglický jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání Bc2 (od 2019) | |||||
UA - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 2019/20) | |||||
Fonetika a fonologie angličtiny I | 1/1, -/- | AAA130021 | Z | 3 | UAJD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 09:55 | P200 | Skarnitzl, R. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | P016 | Skarnitzl, R. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:00 - 15:45 | P016 | Skarnitzl, R. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 16:35 | P016 | Skarnitzl, R. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 16:35 | P016 | Skarnitzl, R. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 16:40 - 17:25 | P016 | Skarnitzl, R. | |
Lingvistická propedeutika | 2/-, -/- | AAA130032 | Z | 3 | UAJD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P104 | Brůhová, G. Tichý, O. |
|
Praktický jazyk - kulturní komunikace I | -/2, -/- | AAA230101 | Z | 2 | UALK |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:00 | P001 | Delbos, S. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 19:10 - 20:40 | P001 | Delbos, S. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:40 | P001 | Clark, C. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | P001 | Clark, C. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | P001 | Delbos, S. | |
Seminář anglického jazyka pro učitele I | -/2, -/- | AAU230101 | Z | 3 | UAJD |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 12:30 - 14:00 | P111 | Gráf, T. | |
Úvod do literárních studií I | -/2, -/- | AAA230111 | Z | 2 | UALK |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P304 | Theinová, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P104 | Wallace, C. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P111 | Pilný, O. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:20 | P104 | Theinová, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | P319 | Theinová, D. | |
UA - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 2019/20) | |||||
Anglická mluvnice: morfologie II | 1/2, -/- | AAU230042 | Z | 3 | UAJD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 09:55 | P104 | Brůhová, G. Šaldová, P. |
|
Seminář / Seminar | Po/Mon | 10:50 - 12:20 | P034 | Brůhová, G. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P111 | Vašků, K. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P111 | Vašků, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | P034 | Šebestová, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:40 | P034 | Šebestová, D. | |
Literatury na Britských ostrovech: od renesance do období Restaurace | 2/2, -/- | AAA230155 | Z | 3 | UALK |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P104 | Nováková, S. Procházka, M. Znojemská, H. |
|
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P104 | Znojemská, H. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P104 | Znojemská, H. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P034 | Nováková, S. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P034 | Nováková, S. | |
Úvodní náslechová praxe | -/1, -/- | AAU230001 | Z | 2 | UAJD |
Seminář / Seminar | Gráf, T. Šebestová, D. |
||||
UA - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 2019/20) | |||||
Americká a kanadská literatura: od 2. světové války do současnosti | 1/2, -/- | AAA230167 | Z+Zk | 4 | UALK |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 13:20 - 14:05 | P104 | Quinn, J. Roraback, E. Ulmanová, H. |
|
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P111 | Roraback, E. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 17:30 - 19:00 | P111 | Roraback, E. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 09:10 - 10:40 | P001 | Ulmanová, H. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 12:30 - 14:00 | P034 | Quinn, J. | |
Bakalářský seminář | -/2 | AAU230000 | Z | 5 | UAJD |
Seminář / Seminar | |||||
Seminář / Seminar | |||||
Dějiny anglického jazyka I | 2/-, -/- | AAA230071 | Z | 3 | UAJD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:20 | P104 | Tichý, O. | |
Literatury na Britských ostrovech: od modernismu do současnosti | 2/2, -/- | AAA230157 | Z+Zk | 4 | UALK |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P104 | Armand, L. Beran, Z. Pilný, O. |
|
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P111 | Horová, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | P111 | Beran, Z. | |
Učitelská propedeutika – obecně učitelský modul (Bc od 2019/20) | |||||
Pedagogika pro učitele I. procesy spojené s výukou | 1/1, -/- | AUS119002 | Z | 3 | KPED |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C244 | Skutil, M. | |
Seminář / Seminar | Kasíková, H. Skutil, M. Valášková Vincejová, E. |
||||
Psychologie pro učitele I.: psychologie žáka a školní třídy | 1/1 | AUS100004 | Z | 3 | KPS |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 15:50 - 17:25 | C247 | Štětovská, I. Šulová, L. Veselá, M. |
|
Úvod do psychologie pro učitele: vývojové a rozvojové možnosti žáka | 2/- | AUS100003 | Zk | 3 | KPS |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | C247 | Šulová, L. |