Název předmětu | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kredity | ZS |
Forma výuky | Den | Čas | Místnost | Odkaz | Vyučující |
Archeologie pravěku a středověku NMgr2 (od 2019) | |||||
PA - Povinné předměty pro celé studium (NMgr2 od 2019/20) | |||||
Evropa v době bronzové | 2/-, -/- | APA555002 | Zk | 5 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | CM204 | Bláhová, Z. | |
Evropa v době železné | 2/-, -/- | APA555003 | Zk | 5 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | C503 | Kysela, J. | |
Evropské souvislosti českého neolitu a eneolitu | 2/-, -/- | APA555001 | Zk | 5 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | CM204 | Dobeš, M. Popelka, M. |
|
Střední Evropa v době římské a stěhování národů | 2/-, -/- | APA555004 | Zk | 4 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 12:30 - 14:05 | CM204 | Jiřík, J. | |
PA - PVP 1: Volitelné semináře (NMgr2 od 2019/20) | |||||
PA - Modul 1: Starší pravěk (NMgr2 od 2019/20) | |||||
Seminář pro starší pravěk 1 | -/2 | APA555016 | Z | 2 | UPRAV |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C143A | Bláhová, Z. Popelka, M. |
|
PA - Modul 2: Mladší pravěk a raná doba dějinná (NMgr2 od 2019/20) | |||||
Seminář pro mladší pravěk a ranou dobu dějinnou 1 | -/2, -/- | APA555019 | Z | 2 | UPRAV |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C143A | Bláhová, Z. Popelka, M. |
|
PA - Modul 3: Archeologie středověku a raného novověku (NMgr2 od 2019/20) | |||||
Seminář pro archeologii středověku a raného novověku 1 | -/2, -/- | APA555022 | Z | 2 | UPRAV |
Seminář / Seminar | St/Wed | 16:40 - 18:15 | CM204 | Klápště, J. Klír, T. Štefan, I. |
|
PA - PVP 3: Základy přírodních věd pro archeology, metodologie a praxe, pravěké technologie (NMgr2 od 2019/20) | |||||
Archeometrie | 2/-, -/- | APA555044 | Z | 3 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | CM204 | Tomková, K. | |
Teorie etnicity | 2/-, -/- | APA555048 | Zk | 4 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C335 | Kreisslová, S. Šatava, L. |
|
Úvod do archeozoologie | 2/-, -/- | APA555040 | Z | 3 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | Přednáška proběhne v zasedací místnosti č. 206 AÚ AV ČR, Letenská | Kyselý, R. | |
PA - PVP 4: Předměty zaměřené na přípravu závěrečné práce (NMgr2 od 2019/20) | |||||
Diplomový seminář pro archeologii středověku a raného novověku | -/2, -/- | APA555024 | Z | 4 | UPRAV |
Seminář / Seminar | St/Wed | 16:40 - 18:15 | CM204 | Klápště, J. Klír, T. Štefan, I. |
|
Diplomový seminář pro mladší pravěk a ranou dobu dějinnou | -/2, -/- | APA555021 | Z | 4 | UPRAV |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C143A | Bláhová, Z. Popelka, M. |
|
Diplomový seminář pro starší pravěk | -/2, -/- | APA555018 | Z | 4 | UPRAV |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C143A | Bláhová, Z. Popelka, M. |
|
Další předměty | |||||
Antropologie zdraví a medicíny | 2/-, -/- | APA555063 | Zk | 3 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C334 | Půtová, B. | |
Cvičení s archeologickým materiálem 1 | -/2 | APA555012 | Z | 2 | UPRAV |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | C143A | Bláhová, Z. Dobeš, M. |
|
Dějiny středověkého osídlení 1 | 1/1, -/- | APA555009 | Z | 2 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 09:55 | CM204 | Klápště, J. Žemlička, J. |
|
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:00 - 10:45 | CM204 | Klápště, J. Žemlička, J. |
|
Early Iron Age in the Central Europan context on the example of Moravia | 2/-, -/- | APA555055 | Zk | 3 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | CM204 | Golec Mírová, Z. | |
Introduction to Digital Humanities 1. Geospatial and Geostatistical Analysis | 2/-, -/- | APA555065 | Zk | 4 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 09:10 - 12:25 | CM204 | Vargha, M. | |
Ochrana archeologického dědictví | 2/- | APA111069 | Z | 3 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C143A | Bláhová, Z. | |
Praha středověká | 2/-, -/- | APA555064 | Zk | 3 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P201 | Dienstbier, J. Klír, T. Musílek, M. |