Název předmětu | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kredity | ZS |
Forma výuky | Den | Čas | Místnost | Odkaz | Vyučující |
Historie Bc1 (od 2019) | |||||
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc1 od 2019/20) | |||||
Dějiny pravěku | 2/-, -/- | AHS110004 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P301 | Popelka, M. | |
Dějiny starověku | 2/-, 2/- | AHS110005 | Zk | 5 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P200 | Prchlík, I. | |
Pomocné vědy historické A | 1/1, 1/1 | AHS110003 | Z+Zk | 7 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 08:20 - 09:05 | P301 | Woitschová, K. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 08:20 - 09:05 | P209 | Holá, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 08:20 - 09:05 | P209 | Woitschová, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 08:15 | P209 | Dobeš, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 08:20 - 09:05 | P209 | Pátková, H. | |
Seminář z českých středověkých dějin (do počátku 16. století) I | -/2, -/- | AHS110007 | Z | 3 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P200 | Izdný, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P201 | Svátek, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P200 | Izdný, J. | |
Seminář ze světových středověkých dějin (do počátku 16. století) I | -/2, -/- | AHS110016 | Z | 3 | USD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P209 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P209 | Zelenka, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P209 | Suchánek, D. | |
Úvod do studia historie | -/2, -/2 | AHS110001 | Zk | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P201 | Hausenblasová, J. Svátek, J. |
|
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P302A | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P208 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P200 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P302A | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P302A | Daniel, O. Ira, J. Janáč, J. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 09:05 | P111 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P310 | Spurný, M. | |
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 od 2019/20) | |||||
Seminář z českých raně novověkých dějin (od počátku 16. do konce 18. stol.) I | -/2, -/- | AHS110010 | Z | 3 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P205 | Hausenblasová, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 07:30 - 09:05 | P201 | Zdichynec, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P205 | Zdichynec, J. | |
Seminář ze sociálních dějin od pol. 18. století do současnosti I | -/2, -/- | AHS110097 | Z | 3 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | C317 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C135 | Bernášek, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 09:05 | C136 | Rákosník, J. | |
Seminář ze světových novověkých dějin (od počátku 16. stol. do roku 1918) I | -/2, -/- | AHS110036 | Z | 3 | USD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P302A | Ira, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P209 | Hennlichová, M. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 14:10 - 15:45 | P301 | Valkoun, J. | |
Seminář z hospodářských dějin od pol. 18. století do současnosti I | -/2, -/- | AHS110025 | Z | 3 | UHSD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | C137 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P018 | Štolleová, B. | |
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc1 od 2019/20) | |||||
Historiografie A | 1/1, 1/1 | AHS110002 | Z+Zk | 7 | UCD |
Přednáška / Lecture | |||||
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 09:55 | P205 | Beneš, Z. | |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 11:35 | P209 | Hennlichová, M. Picková, D. |
|
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 13:15 | P205 | Tinková, D. | |
Seminář / Seminar | |||||
Seminář / Seminar | Po/Mon | 10:00 - 10:45 | P205 | Beneš, Z. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 11:40 - 12:25 | P209 | Hennlichová, M. Picková, D. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 13:20 - 14:05 | P205 | Tinková, D. | |
Seminář z českých moderních a soudobých dějin (od konce 18. stol. do současnosti) I | -/2, -/- | AHS110061 | Z | 3 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P201 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P205 | Pokorná, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 09:05 | P201 | Randák, J. | |
Seminář ze světových nejnovějších dějin (od roku 1918 do 1989) I | -/2, -/- | AHS110050 | Z | 3 | USD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P209 | Pešta, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P302A | Janáč, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P409 | Vojtěchovský, O. | |
PVP1: České dějiny (Bc1 od 2019/20) | |||||
PVP 1 Česká koruna mezi středověkem a raným novověkem I | 2/-, -/- | AHSV00300 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P201 | Bobková, L. Zdichynec, J. |
|
PVP 1 Česko-francouzská historická dílna I | 2/-, -/- | AHSV00972 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P201 | Nejedlý, M. | |
PVP 1 Dějiny jako trauma. Narativy kulturních traumat v československých dějinách 20. století | 2/-, -/- | AHSV01079 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P208 | Michela, M. | |
PVP 1 Dějiny pražské univerzity od jejího založení do roku 1990 | 2/-, -/- | AHSV01092 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P319 | Brčák, M. Ďurčanský, M. Zilynská, B. |
|
PVP 1 Dějiny Slovenska do roku 1918 | 2/-, -/- | AHSV00775 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P208 | Stehlík, M. | |
PVP 1 Devadesátky. Československo a Česká republika 1989-1999 | 2/-, -/- | AHSV01085 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P208 | Stehlík, M. | |
PVP 1 Malé operační dějiny moderních evropských válek | 2/-, -/- | AHSV01086 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P201 | Šedivý, I. | |
PVP 1 Na cestě ke spáse či zatracení. Náboženský radikalismus ve středověku | 2/-, -/- | AHSV01094 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P201 | Libichová Cermanová, P. | |
PVP 1 Na frontách informační války. Informace jako nástroj mocenského boje v historickém kontextu II | 2/-, -/- | AHSV01035 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P200 | Foltýn, O. Koldinská, M. |
|
PVP 1 Paradigmatické zlomy církevních dějin | 2/-, -/- | AHSV01082 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Sklenář, M. | ||||
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P205 | Sklenář, M. | |
PVP 1 Polemiky, spory a sváry v české společnosti 19. století | 2/-, -/- | AHSV01081 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P200 | Pokorná, M. | |
PVP 1 Postkomunistická transformace a její „divoké kmeny“ | 2/-, -/- | AHSV01067 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P200 | Gjuričová, A. | |
PVP 1 Praha - srdce republiky. Kapitoly z dějin výstavby moderní metropole I | 2/-, -/- | AHSV00579 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P201 | Čechurová, J. | |
PVP 1 Rozpad Československa a vznik samostatné České a Slovenské republiky (1989-1993) v kontextu rozpadu mnohonárodnostních států | 2/-, -/- | AHSV00209 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P205 | Rychlík, J. | |
PVP 1 Šlechta a šlechtická sídla v raném novověku a v době moderní | 2/-, -/- | AHSV01074 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P201 | Binder, F. | |
PVP 1 Tělo, věda, stát: medicína mezi renesancí a 19. stoletím | 2/-, -/- | AHSV01088 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P205 | Liepoldová, T. Tinková, D. |
|
PVP 1 V ohradě městských zdí. Život v českých a moravských středověkých městech III | 2/-, -/- | AHSV01091 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P205 | Musílek, M. Zilynská, B. |
|
PVP 1 Warfare and Society in interwar Czechoslovakia (1918-1938) | 2/-, -/- | AHSV01093 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P200 | Cáp, M. Křišťan, V. |
|
PVP2: Světové dějiny (Bc1 od 2019/20) | |||||
PVP Čeští cestovatelé a budování obrazu mimoevropských kultur v českých zemích v 19. a 20. století | 2/-, -/- | AHSV10454 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | C426 | Crhák, O. | |
PVP Dějiny jihovýchodní Evropy (19. stol.) | 2/-, -/- | AHSV10463 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P308B | Pelikán, J. | |
PVP Dějiny reformovaných církví a hnutí raně novověké Evropy | 2/-, -/- | AHSV10429 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P301 | Hajdinová, E. | |
PVP Dějiny Židů v Evropě (10-18.století) | 2/-, -/- | AHSV10451 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | P301 | Buňatová, M. | |
PVP English academic writing | 2/-, -/- | AHSV10436 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | P302A | Katsakioris, K. | |
PVP Global knowledge? Circulation of knowledge in 19th and 20th centuries | 2/-, -/- | AHSV10440 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | P209 | Pavlíček, T. Surman, J. |
|
PVP Habsburská monarchie v Metternichově éře | 2/-, -/- | AHSV10413 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 10:40 | P209 | Županič, J. | |
PVP Od Rusi k moskevskému carství | 2/-, -/- | AHSV10407 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 12:30 - 14:00 | P301 | Picková, D. | |
PVP Romanovský autokrat. Mikuláš I. a Rusko za jeho vlády | 2/-, -/- | AHSV10419 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | P301 | Kotoučová, A. | |
PVP Rozpad Jugoslávie v dokumentárním filmu. Souvislosti a komentáře I | 2/-, -/- | AHSV10444 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 12:30 - 14:00 | P209 | Moskovič, B. Pelikán, J. Vojtěchovský, O. |
|
PVP Studenti, exulanti, intelektuálové. Cizinci a místa setkávání v socialistické Praze | 2/-, -/- | AHSV10422 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:00 | P209 | Pešta, M. Vojtěchovský, O. |
|
PVP The Medieval Church: Western Christianity between Rome and Prague | 2/-, -/- | AHSV10432 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P209 | Pacovský, K. Šárovcová, K. |
|
PVP The Old Regime France | 2/-, -/- | AHSV10425 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | P301 | Hennlichová, M. | |
PVP Úvod do dějin USA II: Od občanské války po první světovou válku, 1850 - 1913 | 2/-, -/- | AHSV10410 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P301 | Ellinger, J. | |
PVP Vietnamská válka ve filmu: problémy, koncepty a obrazy | 2/-, -/- | AHSV10457 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C427 | Crhák, O. | |
PVP Zahraniční kontakty československé armády v letech 1989 až 1992 | 2/-, -/- | AHSV10416 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | P301 | Janoušek, P. | |
PVP 2 Perestrojka v SSSR a ve východním bloku | 2/-, -/- | AHSV10760 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P301 | Houda, P. | |
PVP3: Hospodářské a sociální dějiny (Bc1 od 2019/20) | |||||
PVP - Co byla normalizace? Československo 1969–1989 | 2/-, -/- | AHS788097 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Vilímek, T. | ||||
PVP - Kybernetika - nová socialistická věda | 2/-, -/- | AHS788115 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 15:50 - 17:25 | C423 | Růžička, J. Studený, L. |
|
PVP - Pokrok a regrese v hospodářském životě 18. až 21. století I. | 2/-, -/- | AHS788028 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C119 | Gecko, T. Kubů, E. Štolleová, B. |
|
PVP - Rozbor a četba klíčových textů sociálních dějin I | 2/-, -/- | AHS788032 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C137 | Šima, K. | |
PVP - Technická podstata industrializace v českých zemích | 2/-, -/- | AHS788022 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | C102 | Efmertová, M. | |
PVP 3 - Co byla normalizace? Československo 1969–1989 | 2/-, -/- | AHS788098 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Vilímek, T. | ||||
PVP 3 - Kybernetika - nová socialistická věda | 2/-, -/- | AHS788116 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 15:50 - 17:25 | C423 | Růžička, J. Studený, L. |
|
PVP 3 - Pokrok a regrese v hospodářském životě 18. až 21. století I. | 2/-, -/- | AHS788027 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C119 | Gecko, T. Kubů, E. Štolleová, B. |
|
PVP 3 - Rozbor a četba klíčových textů sociálních dějin I | 2/-, -/- | AHS788031 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C137 | Šima, K. | |
PVP 3 - Technická podstata industrializace v českých zemích | 2/-, -/- | AHS788021 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | C102 | Efmertová, M. | |
PVP4: Bakalářský seminář I (Bc1 od 2019/20) | |||||
Bakalářský seminář I – Ústav českých dějin | -/2, -/2 | AHS110031 | Z, Zk | 4 | UCD |
Seminář / Seminar | Žemlička, J. | ||||
Seminář / Seminar | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P205 | Beneš, Z. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | Fapšo, M. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | Hlavačka, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | Rychlík, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Michela, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P211 | Svátek, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | Hausenblasová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | Pokorná, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Koldinská, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P211 | Izdný, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Zdichynec, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | Činátl, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | Stehlík, M. | |
Bakalářský seminář I – Ústav hospodářských a sociálních dějin | -/2, -/2 | AHS110032 | Z, Zk | 4 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C119 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C103 | Dušková, L. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C136 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C137 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | H101 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C317 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C317 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | Výuka probíhá online | Šustrová, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C119 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C137 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C317 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C103 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Bakalářský seminář I – Ústav světových dějin | -/2, -/2 | AHS110030 | Z, Zk | 4 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P306 | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P204 | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P306 | Stellner, F. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P302B | Janáč, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P306 | Zelenka, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302A | Pešta, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | MS Teams | Daniel, O. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P204 | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P306 | Hennlichová, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P302B | Hajdinová, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P302B | Ira, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P306 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P206 | Valkoun, J. | |
PVP5: Bakalářský seminář II (Bc1 od 2019/20) | |||||
Bakalářský seminář II - Ústav českých dějin | -/2, -/2 | AHS110034 | Z, Zk | 4 | UCD |
Seminář / Seminar | Žemlička, J. | ||||
Seminář / Seminar | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P205 | Beneš, Z. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | Fapšo, M. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | Hlavačka, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | Rychlík, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Michela, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P211 | Svátek, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | Hausenblasová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | Pokorná, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Koldinská, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P211 | Izdný, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Zdichynec, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | Činátl, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | Stehlík, M. | |
Bakalářský seminář II – Ústav hospodářských a sociálních dějin | -/2, -/2 | AHS110035 | Z, Zk | 4 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C119 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C103 | Dušková, L. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C136 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C137 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | H101 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C317 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C317 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | Výuka probíhá online | Šustrová, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C119 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C137 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C317 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C103 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Bakalářský seminář II – Ústav světových dějin | -/2, -/2 | AHS110033 | Z, Zk | 4 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P306 | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P204 | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P306 | Stellner, F. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P302B | Janáč, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P306 | Zelenka, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302A | Pešta, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | MS Teams | Daniel, O. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P204 | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P306 | Hennlichová, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P302B | Hajdinová, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P302B | Ira, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P306 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P206 | Valkoun, J. | |
Další předměty |