Název | Vyučující | Den | Čas | Místnost | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kred | ZS |
Učitelství historie pro střední školy NMgr2 (od 2019) | |||||||||
UH - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 2019/20) | |||||||||
Didaktika dějepisu I | Fapšo, M. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P205 | -/2, -/2 | AHS660052 | Z, Zk | 6 | UCD |
Didaktika dějepisu II | Činátl, K. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P205 | -/2, -/2 | AHS660053 | Z, Zk | 6 | UCD |
Praxe průběžná | Činátl, K. Fapšo, M. |
DLE OSOBNÍ DOHODY | -/2 | AHS660059 | Z | 4 | UCD | ||
Vybrané problémy z českých a středoevropských dějin | Izdný, J. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P200 | 2/-, 2/- | AHS660051 | Zk | 4 | UCD |
Vybrané problémy ze světových dějin | Horčička, V. Ira, J. Zelenka, J. |
St/Wed | 15:50 - 17:25 | P209 | 2/-, 2/- | AHS660044 | Zk | 4 | USD |
UH - Povinné předměty zaměřené na přípravu diplomové práce (NMgr2 od 2019/20) | |||||||||
Jak psát dějiny? | Tinková, D. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P205 | -/2, -/- | AHS660055 | Jiné | 5 | UCD |
UH - PVP1: Historicko–didaktický specializační seminář (NMgr2 od 2019/20) | |||||||||
Historicko–didaktický specializační seminář – Ústav českých dějin | Žemlička, J. | St/Wed | 9:10-10:45 | C151 | -/2, -/2 | AHS660056 | Z, Z | 6 | UCD |
Beneš, Z. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Fapšo, M. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Hlavačka, M. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Rychlík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Michela, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Svátek, J. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Šedivý, I. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Hausenblasová, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Pokorná, M. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Bobková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Koldinská, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Izdný, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Zdichynec, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Činátl, K. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Nejedlý, M. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Tinková, D. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Stehlík, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Historicko–didaktický specializační seminář – Ústav hospodářských a sociálních dějin | Štaif, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C119 | -/2, -/2 | AHS660048 | Z, Z | 6 | UHSD |
Dušková, L. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C103 | ||||||
Pullmann, M. | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C136 | ||||||
Jakubec, I. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C137 | ||||||
Gecko, T. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | H101 | ||||||
Jančík, D. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C317 | ||||||
Štolleová, B. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C317 | ||||||
Šustrová, R. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | Výuka probíhá online | ||||||
Rákosník, J. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C119 | ||||||
Spurný, M. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C137 | ||||||
Kubů, E. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C317 | ||||||
Kubů, E. Štolleová, B. |
Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C103 | ||||||
Historicko–didaktický specializační seminář – Ústav světových dějin | Županič, J. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P306 | -/2, -/2 | AHS660045 | Z, Z | 6 | USD |
Vojtěchovský, O. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P204 | ||||||
Picková, D. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P306 | ||||||
Drška, V. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P306 | ||||||
Stellner, F. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P306 | ||||||
Janáč, J. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P302B | ||||||
Zelenka, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P306 | ||||||
Pešta, M. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302A | ||||||
Daniel, O. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | MS Teams | ||||||
Horčička, V. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P204 | ||||||
Hennlichová, M. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P306 | ||||||
Hajdinová, E. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P302B | ||||||
Ira, J. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P302B | ||||||
Suchánek, D. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P306 | ||||||
Valkoun, J. | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P206 | ||||||
UH - PVP2: Diplomový seminář I (NMgr2 od 2019/20) | |||||||||
Diplomní seminář I – Ústav českých dějin | Žemlička, J. | St/Wed | 9:10-10:45 | C151 | -/2, -/- | AHS660057 | Z | 5 | UCD |
Beneš, Z. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Fapšo, M. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Hlavačka, M. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Rychlík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Michela, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Svátek, J. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Šedivý, I. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Hausenblasová, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Pokorná, M. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Bobková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Koldinská, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Izdný, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P211 | ||||||
Zdichynec, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Činátl, K. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Nejedlý, M. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Tinková, D. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Stehlík, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Diplomní seminář I – Ústav hospodářských a sociálních dějin | Štaif, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C119 | -/2, -/- | AHS660049 | Z | 5 | UHSD |
Dušková, L. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C103 | ||||||
Pullmann, M. | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C136 | ||||||
Jakubec, I. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C137 | ||||||
Gecko, T. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | H101 | ||||||
Jančík, D. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C317 | ||||||
Štolleová, B. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C317 | ||||||
Šustrová, R. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | Výuka probíhá online | ||||||
Rákosník, J. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C119 | ||||||
Spurný, M. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C137 | ||||||
Kubů, E. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C317 | ||||||
Kubů, E. Štolleová, B. |
Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C103 | ||||||
Diplomní seminář I – Ústav světových dějin | Županič, J. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P306 | -/2, -/- | AHS660046 | Z | 5 | USD |
Vojtěchovský, O. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P204 | ||||||
Picková, D. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P306 | ||||||
Drška, V. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P306 | ||||||
Stellner, F. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P306 | ||||||
Janáč, J. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P302B | ||||||
Zelenka, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P306 | ||||||
Pešta, M. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302A | ||||||
Daniel, O. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | MS Teams | ||||||
Horčička, V. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P204 | ||||||
Hennlichová, M. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P306 | ||||||
Hajdinová, E. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P302B | ||||||
Ira, J. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P302B | ||||||
Suchánek, D. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P306 | ||||||
Valkoun, J. | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P206 | ||||||
Učitelská propedeutika – obecně učitelský modul (NMgr od 2019/20) | |||||||||
Pedagogika pro učitele II.: výchovné aspekty a specifické problémy školní edukace | Burešová, K. | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | C139 | 1/1, -/- | AUS519001 | Z | 3 | KPED |
Burešová, K. | |||||||||
Psychologie pro učitele II.: Edukační dovednosti učitele | 4.11., 12:30 - 18:15; 5.11., 09:10 - 12:25; 11.11., 12:30 - 18:15; 12.11., 09:10 - 12:25 (C328) | -/2 | AUS500008 | Z | 3 | KPS | |||
25.11., 12:30 - 18:15; 26.11., 09:10 - 12:25; 2.12., 12:30 - 18:15; 3.12., 09:10 - 12:25 (C328) |