Název předmětu | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kredity | ZS |
Forma výuky | Den | Čas | Místnost | Odkaz | Vyučující |
Historie Bc1 (od 2019) | |||||
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc1 od 2019/20) | |||||
Dějiny starověku | 2/-, 2/- | AHS110005 | Zk | 5 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P200 | Prchlík, I. | |
Pomocné vědy historické A | 1/1, 1/1 | AHS110003 | Z+Zk | 7 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 08:20 - 09:05 | P301 | Woitschová, K. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 08:20 - 09:05 | P209 | Holá, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 08:20 - 09:05 | P209 | Woitschová, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 08:15 | P209 | Dobeš, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 08:20 - 09:05 | P209 | Pátková, H. | |
Seminář z českých středověkých dějin (do počátku 16. století) II | -/-, -/2 | AHS110052 | Z | 3 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P201 | Zilynská, B. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P201 | Svátek, J. | |
Seminář ze světových středověkých dějin (do počátku 16. století) II | -/-, -/2 | AHS110017 | Z | 3 | USD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P209 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P209 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P301 | Zelenka, J. | |
Úvod do studia historie | -/2, -/2 | AHS110001 | Zk | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P208 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P200 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P306 | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C117 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P302A | Štofaník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C117 | Spurný, M. | |
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 od 2019/20) | |||||
Seminář z českých raně novověkých dějin (od počátku 16. do konce 18. stol.) II | -/-, -/2 | AHS110011 | Z | 3 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P205 | Hausenblasová, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 07:30 - 09:05 | P201 | Zdichynec, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P205 | Zdichynec, J. | |
Seminář ze sociálních dějin od pol. 18. století do současnosti II | -/-, -/2 | AHS110098 | Z | 3 | UHSD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C105 | Bernášek, B. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 09:05 | C105 | Rákosník, J. | |
Seminář ze světových novověkých dějin (od počátku 16. stol. do roku 1918) II | -/-, -/2 | AHS110037 | Z | 3 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:00 | P209 | Hennlichová, M. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P209 | Hennlichová, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:20 | P209 | Daniel, O. | |
Seminář z hospodářských dějin od pol. 18. století do současnosti II | -/-, -/2 | AHS110026 | Z | 3 | UHSD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | C105 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C117 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C105 | Štolleová, B. | |
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc1 od 2019/20) | |||||
Historiografie A | 1/1, 1/1 | AHS110002 | Z+Zk | 7 | UCD |
Přednáška / Lecture | |||||
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 09:55 | P205 | Beneš, Z. | |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 16:40 - 17:25 | P301 | Koura, J. | |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 13:15 | P205 | Tinková, D. | |
Seminář / Seminar | |||||
Seminář / Seminar | Po/Mon | 10:00 - 10:45 | P205 | Beneš, Z. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 16:35 | P301 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 13:20 - 14:05 | P205 | Tinková, D. | |
Seminář z českých moderních a soudobých dějin (od konce 18. stol. do současnosti) II | -/-, -/2 | AHS110062 | Z | 3 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P201 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P200 | Pokorná, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 09:05 | P201 | Randák, J. | |
Seminář ze světových nejnovějších dějin (od roku 1918 do 1989) II | -/-, -/2 | AHS110051 | Z | 3 | USD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P209 | Houda, P. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P209 | Pešta, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | P209 | Janoušek, P. | |
PVP1: České dějiny (Bc1 od 2019/20) | |||||
PVP 1 Cestopisy českého středověku | -/-, 2/- | AHSV00924 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P201 | Svátek, J. | |
PVP 1 Česká koruna mezi středověkem a raným novověkem | -/-, 2/- | AHSV00720 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P201 | Bobková, L. Zdichynec, J. |
|
PVP 1 Česko-francouzská historická dílna II | -/-, 2/- | AHSV00974 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P201 | Nejedlý, M. Svátek, J. |
|
PVP 1 Dějiny a fotografie | -/-, 2/- | AHSV01051 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P200 | Šedivý, I. | |
PVP 1 Dějiny Slovenska II. (1918-1992) | -/-, 2/- | AHSV00902 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P200 | Rychlík, J. | |
PVP 1 Historická exkurze ke starším dějinám | -/-, 2/- | AHSV01016 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Drška, V. Izdný, J. |
||||
PVP 1 HistoryLab: práce s prameny v dějepisném vzdělávání | -/-, 2/- | AHSV01029 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P208 | Činátl, K. | |
PVP 1 Jiří z Poděbrad: „národní král“ nebo evropská osobnost? | -/-, 2/- | AHSV01059 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P201 | Zilynská, B. | |
PVP 1 Královny, manželky a dcery českých králů | -/-, 2/- | AHSV01002 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P200 | Bobková, L. Hausenblasová, J. Zilynská, B. |
|
PVP 1 Mezi státem a národem: politiky paměti v druhé polovině 20. stol. | -/-, 2/- | AHSV01065 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P208 | Michela, M. | |
PVP 1 Mimovědecké interpretace dějin | -/-, 2/- | AHSV01061 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | P200 | Beneš, Z. | |
PVP 1 Od českého osvícenství k českému obrození | -/-, 2/- | AHSV01055 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P205 | Tinková, D. | |
PVP 1 Pražská místa paměti 19. století | -/-, 2/- | AHSV00749 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P201 | Pokorná, M. | |
PVP 1 Zlatý věk české samosprávy | -/-, 2/- | AHSV00986 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P208 | Hlavačka, M. | |
PVP2: Světové dějiny (Bc1 od 2019/20) | |||||
PVP Dvorská kultura ve středověku | -/-, 2/- | AHSV10670 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | P301 | Zelenka, J. | |
PVP Elementary Education in the Age of Enlightenment in Central and Southeastern Europe | -/-, 2/- | AHSV10692 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P301 | Bevanda, I. | |
PVP Francie 1789-1914 | -/-, 2/- | AHSV10678 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 17:30 - 19:00 | P301 | Hennlichová, M. | |
PVP International Relations and Diplomacy | -/-, 2/- | AHSV10665 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P301 | Hennlichová, M. | |
PVP Konec aristokracie? | -/-, 2/- | AHSV10667 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 10:40 | P209 | Županič, J. | |
PVP Panovník Vojny a míru. Alexandr I. a Rusko za jeho vlády | -/-, 2/- | AHSV10681 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | P301 | Hrebiková, A. | |
PVP Velké západní schizma v teologicko-politickém kontextu | -/-, 2/- | AHSV10684 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:00 | P209 | Šárovcová, K. | |
PVP Zahraničněpolitické aspekty československé pozemkové reformy, 1918-39 | -/-, 2/- | AHSV10675 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P301 | Horčička, V. | |
PVP 2 Urban Landscape: Multidimensional Analysis, Interdisciplinary Approach, Comparative Perspective | -/-, 2/- | AHSV10741 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P302A | Sashnikova, S. | |
PVP3: Hospodářské a sociální dějiny (Bc1 od 2019/20) | |||||
PVP - Co byla normalizace? Československo 1969-1989 | -/-, 2/- | AHS788125 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C117 | Vilímek, T. | |
PVP - Deutsche Geschichte nach 1945 | -/-, 2/- | AHS788119 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C105 | Barth, B. | |
PVP - Economic and Social History of the Constitutions in Central Europe | -/-, 2/- | AHS788107 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P304 | Kober, J. | |
PVP - History of National Socialism | -/-, 2/- | AHS788121 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C105 | Barth, B. | |
PVP - Holocaust a perzekuce Romů v Protektorátu Čechy a Morava | -/-, 2/- | AHS788123 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C105 | Smlsal, J. | |
PVP - Kybernetika - nová socialistická věda | -/-, 2/- | AHS788115 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P304 | Růžička, J. Studený, L. |
|
PVP - Labour history after 1945: concepts, terms, ideas | -/-, 2/- | AHS788113 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | C117 | Dušková, L. | |
PVP - Od zaostalého impéria ke globální expanzi. Paradoxy modernizace Číny ve 20. století. Sonda do komparace s ruským vývojem. | -/-, 2/- | AHS788127 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 15:50 - 17:25 | C307 | Voráček, E. | |
PVP - Ostmitteleuropa Denken. Geschichte, Politik und Kultur im 19. und 20. Jh. | -/-, 2/- | AHS788111 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 16:00 - 17:30 | C108A | Spurný, M. | |
PVP - Postmodernism and History | -/-, 2/- | AHS788117 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C103 | Štverka, A. | |
PVP - Pražské bahno aneb figurky pražského podsvětí za první republiky | -/-, 2/- | AHS788129 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C117 | Starcová, M. | |
PVP - Rozbor a četba klíčových textů sociálních dějin II | -/-, 2/- | AHS788034 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C117 | Dušková, L. | |
PVP - Sociální dějiny komunismu | -/-, 2/- | AHS788133 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C117 | Pullmann, M. | |
PVP - Šlechta a duchovenstvo: legitimizační, reprezentační a hospodářské strategie | -/-, 2/- | AHS788131 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C117 | Pola, M. Sklenář, M. |
|
PVP - Technické projevy každodennosti (v 19. a 20. století v českých zemích) | -/-, 2/- | AHS788067 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | C117 | Efmertová, M. | |
PVP - Ženské hnutí v českých zemích v 19. století | -/-, 2/- | AHS788050 | Z | 3 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C117 | Bahenská, M. | |
PVP 3 - Co byla normalizace? Československo 1969-1989 | -/-, 2/- | AHS788126 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C117 | Vilímek, T. | |
PVP 3 - Deutsche Geschichte nach 1945 | -/-, 2/- | AHS788120 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C105 | Barth, B. | |
PVP 3 - Economic and Social History of the Constitutions in Central Europe | -/-, 2/- | AHS788108 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P304 | Kober, J. | |
PVP 3 - History of National Socialism | -/-, 2/- | AHS788122 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C105 | Barth, B. | |
PVP 3 - Holocaust a perzekuce Romů v Protektorátu Čechy a Morava | -/-, 2/- | AHS788124 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C105 | Smlsal, J. | |
PVP 3 - Kybernetika - nová socialistická věda | -/-, 2/- | AHS788116 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P304 | Růžička, J. Studený, L. |
|
PVP 3 - Labour history after 1945: concepts, terms, ideas | -/-, 2/- | AHS788114 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | C117 | Dušková, L. | |
PVP 3 - Od zaostalého impéria ke globální expanzi. Paradoxy modernizace Číny ve 20. století. Sonda do komparace s ruským vývojem. | -/-, 2/- | AHS788128 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 15:50 - 17:25 | C307 | Voráček, E. | |
PVP 3 - Ostmitteleuropa Denken. Geschichte, Politik und Kultur im 19. und 20. Jh. | -/-, 2/- | AHS788112 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 16:00 - 17:30 | C108A | Spurný, M. | |
PVP 3 - Postmodernism and History | -/-, 2/- | AHS788118 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C103 | Štverka, A. | |
PVP 3 - Pražské bahno aneb figurky pražského podsvětí za první republiky | -/-, 2/- | AHS788130 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C117 | Starcová, M. | |
PVP 3 - Rozbor a četba klíčových textů sociálních dějin II | -/-, 2/- | AHS788033 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C117 | Dušková, L. | |
PVP 3 - Sociální dějiny komunismu | -/-, 2/- | AHS788134 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C117 | Pullmann, M. | |
PVP 3 - Šlechta a duchovenstvo: legitimizační, reprezentační a hospodářské strategie | -/-, 2/- | AHS788132 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C117 | Pola, M. Sklenář, M. |
|
PVP 3 - Technické projevy každodennosti (v 19. a 20. století v českých zemích) | -/-, 2/- | AHS788066 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | C117 | Efmertová, M. | |
PVP 3 - Ženské hnutí v českých zemích v 19. století | -/-, 2/- | AHS788047 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C117 | Bahenská, M. | |
PVP4: Bakalářský seminář I (Bc1 od 2019/20) | |||||
Bakalářský seminář I – Ústav českých dějin | -/2, -/2 | AHS110031 | Z, Zk | 4 | UCD |
Seminář / Seminar | Žemlička, J. | ||||
Seminář / Seminar | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P205 | Beneš, Z. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | Fapšo, M. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | Hlavačka, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | Rychlík, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Michela, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | Hausenblasová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P211 | Izdný, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | Pokorná, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Koldinská, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Zdichynec, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | Činátl, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | Stehlík, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P211 | Svátek, J. | |
Bakalářský seminář I – Ústav hospodářských a sociálních dějin | -/2, -/2 | AHS110032 | Z, Zk | 4 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | C108 | Dušková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C108 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C108 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C108 | Šustrová, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C117 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C108 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Bakalářský seminář I – Ústav světových dějin | -/2, -/2 | AHS110030 | Z, Zk | 4 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P302B | Daniel, O. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P302B | Janáč, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P306 | Stellner, F. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P302B | Ira, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P306 | Hennlichová, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P204 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302A | Pešta, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P204 | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P306 | Zelenka, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P306 | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:25 - 19:00 | P306 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P204 | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P206 | Valkoun, J. | |
PVP5: Bakalářský seminář II (Bc1 od 2019/20) | |||||
Bakalářský seminář II - Ústav českých dějin | -/2, -/2 | AHS110034 | Z, Zk | 4 | UCD |
Seminář / Seminar | Žemlička, J. | ||||
Seminář / Seminar | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P205 | Beneš, Z. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P205 | Fapšo, M. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | Hlavačka, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | Rychlík, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Michela, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | Hausenblasová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P211 | Izdný, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | Pokorná, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Koldinská, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Zdichynec, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | Činátl, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | Stehlík, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P211 | Svátek, J. | |
Bakalářský seminář II – Ústav hospodářských a sociálních dějin | -/2, -/2 | AHS110035 | Z, Zk | 4 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | C108 | Dušková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C108 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C108 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C108 | Šustrová, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C117 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C108 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Bakalářský seminář II – Ústav světových dějin | -/2, -/2 | AHS110033 | Z, Zk | 4 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P302B | Daniel, O. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P302B | Janáč, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P306 | Stellner, F. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P302B | Ira, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P306 | Hennlichová, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P204 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302A | Pešta, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P204 | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P306 | Zelenka, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P306 | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:25 - 19:00 | P306 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P204 | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P206 | Valkoun, J. | |
Další předměty | |||||
Dějiny křesťanského myšlení | -/-, 1/1 | AHS550004 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 13:15 | P301 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 13:20 - 14:05 | P301 | Suchánek, D. | |
Dějiny Latinské Ameriky: Kolonie | -/-, 1/1 | AHS550038 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | H202 | Binková, S. | |
Seminář / Seminar | Binková, S. | ||||
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 12:30 - 13:15 | H202 | Binková, S. | |
Dějiny mezinárodních vztahů ve druhé polovině 20. století | -/-, 1/1 | AHS550027 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 11:35 | P302A | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 11:40 - 12:25 | P302A | Koura, J. | |
Dekolonizace evropských impérií | -/-, 1/1 | AHS550029 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 11:35 | P209 | Pešta, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 11:40 - 12:25 | P209 | Pešta, M. | |
Doktorandský seminář | -/2, -/2 | AXHSDOS01 | Jiné | 0 | USD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | P302B | Daniel, O. Ira, J. Janáč, J. |
|
Erasmus Rethinking Cold War: History, Intepretations and Approaches | -/-, 2/- | AHSV10748 | Zk | 6 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P301 | Koura, J. | |
Erasmus Формирование государства Русь: проблемы, вопросы, дискуссии | -/-, 2/- | AHSV10687 | Zk | 6 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 12:30 - 14:00 | P301 | Picková, D. | |
Evropa a svět II: Evropa a (versus) Amerika | -/-, 1/1 | AHES2022 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 09:55 | P209 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:00 - 10:45 | P209 | Koura, J. | |
Evropa a svět II: Evropa a (versus) Amerika | -/-, 1/1 | AHES1022 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 09:55 | P209 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:00 - 10:45 | P209 | Koura, J. | |
Evropa: problém centra a periferie II | -/-, 1/1 | AHES1016 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 11:35 | P301 | Janáč, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 11:40 - 12:25 | P301 | Janáč, J. | |
Evropské nejnovější dějiny II (1945–současnost) | -/-, 1/1 | AHE110010 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 11:35 | P209 | Pešta, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 11:40 - 12:25 | P209 | Pešta, M. | |
Evropské novověké dějiny II (1815–1914/1918) | -/-, 1/1 | AHE110008 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 14:10 - 14:55 | P301 | Valkoun, J. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 15:00 - 15:45 | P301 | Valkoun, J. | |
Evropské raně novověké dějiny II (1618–1714) | -/-, 1/1 | AHE110006 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 16:35 | P209 | Hennlichová, M. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 16:40 - 17:25 | P209 | Hennlichová, M. | |
Evropské středověké dějiny II (1000–1555) | -/-, 1/1 | AHE110004 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 14:10 - 14:55 | P209 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:00 - 15:45 | P209 | Suchánek, D. | |
Globální dějiny: kontakty, konflikty, krize | -/-, 1/1 | AHS550007 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | P301 | Janáč, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:00 - 15:45 | P301 | Janáč, J. | |
Historická geografie středověké Evropy | -/-, 1/1 | AHS550017 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P306 | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Historická, politická a hospodářská geografie Evropy II | -/-, 1/1 | AHES1014 | Zk | 3 | USD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 12:30 - 13:15 | P301 | Valkoun, J. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 13:20 - 14:05 | P301 | Valkoun, J. | |
Historická, politická a hospodářská geografie Evropy II | -/-, 1/1 | AHES2014 | Zk | 3 | USD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 12:30 - 13:15 | P301 | Valkoun, J. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 13:20 - 14:05 | P301 | Valkoun, J. | |
Idea evropské jednoty v proměnách staletí | -/-, 1/1 | AHS550006 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 18:15 | P301 | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 18:20 - 19:05 | P301 | Horčička, V. | |
Integrační a dezintegrační procesy v dějinách Evropy II A | -/-, 1/1 | AHES1020 | Zk | 6 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P209 | Horčička, V. | |
Integrační a dezintegrační procesy v dějinách Evropy II B | -/-, 1/1 | AHES2020 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P209 | Horčička, V. | |
Kultura a společnost v novověké Evropě | -/-, 1/1 | AHS550034 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | P302B | Daniel, O. | |
Metodologie a metody výzkumu středověkých dějin | -/-, 1/1 | AHS550012 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 11:35 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 11:40 - 12:25 | P306 | Drška, V. | |
Moderní Latinská Amerika | -/-, 1/1 | AHS550005 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 18:15 | P301 | Buben, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 18:20 - 19:05 | P301 | Buben, R. | |
Náboženství v dějinách Evropy II A | -/-, 1/1 | AHES1018 | Zk | 6 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | P302A | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:00 - 15:45 | P302A | Suchánek, D. | |
Náboženství v dějinách Evropy II B | -/-, 1/1 | AHES2018 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | P302A | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:00 - 15:45 | P302A | Suchánek, D. | |
Nativní kultury Latinské Ameriky | -/-, 1/1 | AHS550040 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 13:20 - 14:55 | H202 | Křížová, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu ( Lichý týden ) |
15:50 - 16:35 | H205 | Křížová, M. | |
Prameny k dějinám Latinské Ameriky | -/-, 2/- | AHS555023 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | H202 | Binková, S. | |
PVP Rethinking Cold War: History, Intepretations and Approaches | -/-, 2/- | AHSV10694 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P301 | Koura, J. | |
PVP Rethinking Cold War: History, Intepretations and Approaches | -/-, 2/- | AHSV10673 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P301 | Koura, J. | |
PVP Rethinking Cold War: History, Intepretations and Approaches | -/-, 2/- | AHSV10674 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P301 | Koura, J. | |
Rédaction de mémoire / Writing MA Thesis | -/-, -/2 | AHSV10851 | Z | 24 | USD |
Seminář / Seminar | Daniel, O. Ira, J. Janáč, J. |
||||
Seminář ke světovým nejnovějším dějinám (od roku 1918 do součastnosti) | -/-, -/2 | AHS110088 | Z | 3 | USD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P302A | Pešta, M. | |
Seminář ze světových novověkých dějin (od počátku 16. stol. do roku 1918) II | -/-, -/2 | AHS110087 | Z | 3 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | P302A | Daniel, O. | |
Sociální a myšlenkové světy v modernizující se společnosti | -/-, 1/1 | AHS550033 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 16:35 | P302A | Ira, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 16:40 - 17:25 | P302A | Ira, J. | |
Středověká církev | -/-, 1/1 | AHS550015 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | P306 | Suchánek, D. | |
Světové nejnovější dějiny (od roku 1918 do současnosti) A | 2/-, 2/- | AHS111015 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P301 | Horčička, V. | |
Světové nejnovější dějiny (od roku 1918 do současnosti) B | 2/-, 2/- | AHS222015 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P301 | Horčička, V. | |
Světové nejnovější dějiny (od roku 1918 do 1989) | 2/-, 2/- | AHS220068 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P301 | Horčička, V. | |
Světové nejnovější dějiny (od roku 1918 do 1989) | 2/-, 2/- | AHS110081 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P301 | Horčička, V. | |
Světové novověké dějiny (od počátku 16. stol. do roku 1918) | 2/-, 2/- | AHS110018 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P301 | Županič, J. | |
Světové novověké dějiny (od počátku 16. stol. do roku 1918) | 2/-, 2/- | AHS220067 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P301 | Županič, J. | |
Světové novověké dějiny (od počátku 16. století do roku 1918) A | 2/-, 2/- | AHS111009 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P301 | Županič, J. | |
Světové novověké dějiny (od počátku 16. století do roku 1918) B | 2/-, 2/- | AHS222009 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P301 | Županič, J. | |
Světové středověké dějiny (do počátku 16. století) | 2/-, 2/- | AHS220064 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P301 | Picková, D. Suchánek, D. |
|
Světové středověké dějiny (do počátku 16. století) B | 2/-, 2/- | AHS222007 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P301 | Picková, D. Suchánek, D. |
|
Španělský jazyk II | -/-, 1/1 | AHS555042 | Z | 3 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | H205 | Binková, S. | |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | H205 | Binková, S. | |
Tutorial Seminar | -/-, -/2 | AHSV10850 | Zk | 6 | USD |
Seminář / Seminar | Daniel, O. Ira, J. Janáč, J. |
||||
Úvod do studia historie evropských studií II | -/-, 1/1 | AHE110002 | KLP | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 13:15 | P209 | Stellner, F. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 13:20 - 14:05 | P209 | Stellner, F. | |
Velké ideologie 19. a 20. století | -/-, 1/1 | AHS550025 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | 16.4., 11:00 - 15:00; 23.4., 11:00 - 14:00; 7.5., 11:00 - 14:00; 14.5., 11:00 - 14:00 (P204) | Vojtěchovský, O. | |||
Velmoci a státy západní a severozápadní Evropy (Británie, Nizozemí) | -/-, 1/1 | AHS550018 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 09:10 - 10:40 | P302A | Valkoun, J. | |
Vybrané problémy ze světových dějin | 2/-, 2/- | AHS660044 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P301 | Daniel, O. Horčička, V. Pešta, M. Stellner, F. Zelenka, J. |
|
Základní kurz ze Světových nejnovějších dějin (od roku 1918 do 1989) | 2/-, 2/- | AHS110091 | --- | 0 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P301 | Horčička, V. | |
Základní kurz ze Světových novověkých dějin (od počátku 16. stol. do roku 1918) | 2/-, 2/- | AHS110125 | --- | 0 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P301 | Županič, J. | |
Základní kurz ze Světových středověkých dějin (do počátku 16. století) | 2/-, 2/- | AHS110089 | --- | 0 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P301 | Picková, D. Suchánek, D. |