Rozvrhový portál FF UK

Detail rozvrhu: ÚFaR ZS 12/13

XLS PDF
ÚFaR ZS 12/13 (411)
Aktualizace: 11.02.2014 09:53
Obory: Religionistika, Filozofie
Katedry: 21-UFAR
Semestr: 2012/2013 - Zimní

Filtrovat: Vše | Filosofie | Religionistika | Skelet | Filosofie ve společném základu - Dny: Po | Út | St | Čt |
Filtrovat:
Vyučující Název Den Čas Místnost Typ předmětu Rozsah Kód(y) SIS Atest Kred ZS
Antalík, D. Chrámy předhelenistické Sýrie St/Wed 14:10 - 15:45 C208 2/-, -/- ARL100234 Kv 2 UFAR
Antalík, D. Náboženství Anatolie I St/Wed 12:30 - 14:05 C208 RL PVP Náb. tradice I - Náb. st. Př. východu I 2/-, -/- ARL100143 Zk 4 UFAR
Antalík, D. Náboženství antického Říma I Čt/Thu 14:10 - 15:45 P225V RL PVP Náb. tradice I - Antické náboženství 2/-, -/- ARL100107 Zk 4 UFAR
Antalík, D. Úvod do dějin náboženství Čt/Thu 12:30 - 14:05 P217 RL PP 2/-, 2/- ARL100008 Zk 6 UFAR
Benyovszky, L. Heidegger, Řeč (Die Sprache) - četba a komentář Po/Mon 15:50 - 17:25 P218 -/2, -/- AFSV00119 Z 3 UFAR
Beránek, O. Úvod do islámu I St/Wed 15:50 - 17:25 P131 RL PVP Náb. tradice I - Islám 2/-, -/- ARL100180 Zk 4 UFAR
Čapek, J. Fenomenologie prostoru Po/Mon 12:30 - 14:00 P218 -/2, -/- AFSV00114 Z 3 UFAR
Čapek, J. Filosofický překlad Út/Tue 14:10 - 15:45 P225V FS PP (NMgr2) -/2, -/- AFS500084 Z 4 UFAR
Čapek, J. Kant a Heidegger o čase Čt/Thu 12:30 - 14:05 P218 FS PVP (NMgr): Magisterský kurs 1/1, -/- AFS500082 Z 4 UFAR
Fischerová, S. Počátky evropské literární tradice Čt/Thu 15:50 - 17:25 147/C 2/-, -/- ANRV00014 Z 2 URLS
Počátky evropské literární tradice 2/-, -/- ANRV00015 Zk 4 URLS
Halík, T. Filosofie náboženství Čt/Thu 14:10 - 15:45 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0003 Zk 6 UFAR
Filosofie náboženství pro religionisty I RL PP 2/-, -/- ARL100090 Zk 4 UFAR
Halík, T. Psychologie náboženství I Čt/Thu 10:50 - 12:20 P217 RL PP 2/-, -/- ARL100094 Zk 4 UFAR
Hill, J. Hobbes a Locke o politické filosofii Čt/Thu 15:50 - 17:25 P225V FS PVP: Novověká filosofie I - Empirismus 2/2 AFS100604 Z 3 UFAR
Hill, J. St/Wed 14:10 - 15:45 P225V
Hill, J. Noam Chomsky: Language, Mind, Science Po/Mon 12:30 - 14:00 P225V -/2, -/- AFSV00106 Zk 6 UFAR
Hladký, V. Presokratický seminář (začíná 8. 10.) Po/Mon 17:00 - 18:30 Viničná 7, P26 -/2 MS107002 Z 2 PřF UK
Holba, J. Četba sanskrtských buddhistických textů: Nágárdžuna,  Madhjamakakáriká Pá/Fri 14:10 - 15:45 P225M RL PVP: Seminář k dějinám náboženství -/2, -/- ARL100242 Z 3 UFAR
Holba, J. Sanskrt I [1] Pá/Fri 12:30 - 14:05 P218 RL PVP: Pramenný jazyk I -/2, -/- ARL100036 Z 3 UFAR
Chlup, R. Antropologie náboženství Po/Mon 12:30 - 14:05 P217 RL PP 2/-, -/- ARL100096 Zk 4 UFAR
Chlup, R. Řecká četba: Platónovy mýty [1] St/Wed 17:30 - 19:05 P225M RL PVP: Seminář k dějinám náboženství -/2, -/- AFS500089 Z 3 UFAR
Chlup, R. Řečtina I: Cvičení [1]
(začíná 15. 10.)
Po/Mon 10:50 - 11:51 P225M -/1, -/- AFS500046 Z 3 UFAR
Chlup, R. Řečtina I [Zk] Pá/Fri 14:10 - 15:45 P225V FS NMgr PVP: Řečtina nebo jiný jazyk -/2, -/2 AFS500004 Zk 11 UFAR
Chlup, R. Řečtina I [1] Pá/Fri 14:10 - 15:45 P225V RL PVP: Pramenný jazyk I
FS NMgr2 PVP: Řečtina
-/2, -/- AFS500005 Z 3 UFAR
Chlup, R. Řečtina II [1] Pá/Fri 10:50 - 12:25 P218 -/2, -/- AFS500024 Z 3 UFAR
Chlup, R. Seminář k antropologii náboženství St/Wed 10:50 - 12:25 C208 RL: Religionistický seminář -/2, -/- ARL100011 Z 3 UFAR
Chlup, R.
Lyčka, M.
Bakalářský seminář Po/Mon 14:10 - 15:45 P225M RL PP (Bc) -/2 ARL100018 Z 3 UFAR
Diplomní seminář [1] RL PP (NMgr.) -/2, -/- ARL500023 Z 3 UFAR
Janoušek, H. Introduction to Phenomenology Čt/Thu 09:10 - 10:45 P225V -/2, -/- AFSV00122 Zk 6 UFAR
Jinek, J. Podoby platonismu u Aristotela: Přírodovědné spisy I Út/Tue 12:30 - 14:05 P225V -/2, -/- AFSV00115 Z 3 UFAR
Jinek, J. Řecké minimum Bc1 Čt/Thu 14:10 - 15:45 P217 FS PP (Bc1) 2/-, -/- AFS100018 Zk 6 UFAR
Řecké minimum (Bc2) FS PP (Bc2) 2/-, -/- AFS400002 Z 2 UFAR
Jinek, J. Základy Aristotelovy politické sociologie St/Wed 14:10 - 15:45 P218 -/2, -/- AFSV00116 Z 3 UFAR
Jirsa, J. Ctnost a vědění: etika v tzv. sókratovských dialozích Pá/Fri 10:50 - 12:25 P217 -/2, -/- AFSV00123 Z 3 UFAR
Jirsa, J. Přípravný filosofický seminář St/Wed 12:30 - 14:05 P225V FS PP (Bc1 od 11/12) -/2, -/- AFS100598 Z 6 UFAR
Jirsa, J. Úvod do etiky St/Wed 15:50 - 17:20 P217 FS PVP: Etika a politická filosofie I (Bc1)
FS PVP: Souč. filosofie I / Etika a polit. filosofie I (Bc2)
2/2, 2/2 AFS100613 Z, Z 6 UFAR
Jirsa, J. Čt/Thu 10:50 - 12:20 P225V
Kalivoda, J. Latina
(ve dvou paralelkách)
Út/Tue 12:30 - 14:05 P217 FS PP
RL PVP: Pramenný jazyk I
-/2, -/2 AFS100001 Z, Zk 9 UFAR
Kalivoda, J. St/Wed 09:10 - 10:45 P217
Karásek, J. Hegel - Skepticismus, stoicismus a nešťastné vědomí St/Wed 15:50 - 17:25 P218 -/2, -/- AFSV00127 Z 3 UFAR
Karásek, J. Kantova teorie mysli St/Wed 14:10 - 15:45 P217 FS PVP: Novověká filosofie I - Německý idealismus 2/2, -/- AFS100605 Z 3 UFAR
Karásek, J. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P217
Karásek, J.
Rezek, P.
Rozpad a rozklad uměleckých forem u Hegela St/Wed 12:30 - 14:05 P218 -/2, -/- AFSV00107 Z 3 UFAR
Karfíková, L.
Němec, V.
Plotin, Enn. V,3 (Sebepoznání a zkušenost jednoty) Čt/Thu 17:30 - 19:00 P218 FS PVP (NMgr): Magisterský kurs 1/1, -/- AFS500085 Z 4 UFAR
Karfíková, L. Vita Mosis podle Filóna a Řehoře z Nyssy Út/Tue 16:50 - 18:25

ETF

-/2, -/- AFSV00124 Z 3 UFAR
Karfíková, L. Středověká filosofie Po/Mon 17:30 - 19:05 P225V FS PVP: Středověká filosofie I 2/2, 2/2 AFS100612 Z, Z 6 UFAR
Novák, L. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P131
Kolman, V. Logika (Bc1 ) Út/Tue 10:50 - 12:25 P217 FS PP (Bc1) 2/-, 2/- AFS100002 Z, Zk 9 UFAR
Logika (Bc2) FS PP (Bc2) 2/-, -/- AFS400001 Z 2 UFAR
Kolman, V.
Peregrin, J.
Punčochář, V.
Logicko-filosofický seminář III Po/Mon 15:50 - 17:25 P217 -/2, -/- AFSV00117 Z 3 UFAR
Kolman, V.
Švec, O.
Pragmatismus
(seminář od 9,10 začíná až 8. 10., přednáška od 10,50 se 1. 10. koná)
Po/Mon 09:10 - 10:45 P217 FS PVP: Analytická filosofie I (Bc1)
FS PVP: Současná filosofie I / Etika a polit. filosofie I (Bc2)
2/2, 2/2 AFS100608 Z, Z 6 UFAR
Kolman, V.
Švec, O.
Po/Mon 10:50 - 12:25 P217
Komárek, S. Obraz člověka v dílech významných biologů a lékařů II St/Wed 19:10 - 20:45 P218 2/-, -/- AFS100301 Zk 6 UFAR
Kouba, Petr Filosofie války a míru Čt/Thu 15:50 - 17:25 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0024 Zk 6 UFAR
Kouba, Petr Montesquieu and the other Side of Enlightenment Čt/Thu 10:50 - 12:25 P218 -/2, -/- AFSV00121 Zk 6 UFAR
Kouba, Pavel Kantova „Kritika soudnosti“ . První díl Čt/Thu 17:30 - 19:05 P225V Doktorský seminář -/2, -/- AFSV00129 Z 3 UFAR
Kouba, P.
Špinka, Š.
Bakalářský seminář St/Wed 17:30 - 19:05 P225V FS PP (Bc1) -/2 AFS100197 Z 6 UFAR
Kouba, P.
Špinka, Š.
Diplomový seminář St/Wed 19:10 - 20:45 P225V FS PP (NMgr) -/2 AFS400006 Z 12 UFAR
Karfíková, L.
Kouba, Pavel
Doktorský seminář Po/Mon 19:10 - 20:45 P225V

Doktorské studium

-/2 UFAR
Kratochvíl, Z. Presokratici archaické doby Út/Tue 15:50 - 17:25 P217 2/-, -/- AFSV00109 Zk 6 UFAR
Kratochvíl, Z. Uvedení k filosofii St/Wed 14:10 - 15:45 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0002 Zk 6 UFAR
Kulka, T.
Ševčík, M.
Zuska, V.
Estetika v kontextu filozofie Po/Mon 15:50 - 17:25 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0010 Zk 6 UFAR
Lyčka, M. Hebrejská Bible - četba [1] Pá/Fri 10:50 - 12:25 P225V RL PVP: Seminář k dějinám náboženství -/2, -/- ARL100235 Z 3 UFAR
Lyčka, M. Hebrejština I [1] Po/Mon 10:50 - 12:25 P225V RL PVP: Pramenný jazyk I -/2, -/- ARL100043 Z 3 UFAR
Lyčka, M. Judaismus I Po/Mon 09:10 - 10:45 P225V RL PVP Náb. tradice I - Judaismus 2/-, -/- ARL100101 Zk 4 UFAR
Lyčka, M. Judaismus v tradičních textech Út/Tue 09:10 - 10:45 P225V RL PVP: Seminář k dějinám náboženství -/2, -/- ARL100065 Z 3 UFAR
Němec, V. Filosofie existence a filosofie dialogu St/Wed 12:30 - 14:05 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0026 Zk 6 UFAR
Němec, V. Martin Heidegger: Co je metafyzika? Út/Tue 15:50 - 17:25 P225V FS PVP (NMgr): Magisterský kurs 1/1, -/- AFS500081 Z 4 UFAR
Novák, L. František Mayronis: De esse essentiae et existentiae Čt/Thu 15:50 - 17:25 P218 FS PVP: Latinská fil. četba -/2, -/- AFS100614 Z 3 UFAR
Ondračka, L. Úvod do religionistiky Pá/Fri 09:10 - 10:45 P217 RL PP -/2, -/- ARL100002 Z 6 UFAR
Peregrin, J. Co znamená řídit se pravidlem? Po/Mon 14:10 - 15:45 P217 -/2, -/- AFSV00113 Z 3 UFAR
Petříček, M. Filosofie (nedávné) přítomnosti / Vybrané fil. texty (Foucault, Lyotard, Derrida, Deleuze) St/Wed 12:30 - 14:05 P217 FS PVP: Fenomenologická filosofie I (Bc1)
FS PVP: Souč. filosofie I / Etika a polit. filosofie I (Bc2)
2/2, 2/2 AFS100606 Z, Z 6 UFAR
Petříček, M. St/Wed 17:30 - 19:05 P217
Petříček, M. Imaginární světy. Film a filosofie Čt/Thu 17:20 - 18:55 FAMU 2/-, 2/- AFSV00128 Zk 6 UFAR
Polívka, J. Patočkův výklad Platónovy politické filosofie Čt/Thu 14:10 - 15:45 P218 -/2, -/- AFSV00120 Z 3 UFAR
Punčochář, V. Rozšiřující cvičení z logiky
(začíná 9. 10.)
Út/Tue 09:10 - 10:45 P217 -/2, -/- AFS100219 Z 3 UFAR
Rezek, P. Struktura zabředlosti v manuální filozofii
a v analytice pobytu
(začíná 10. 10.) 
St/Wed 10:50 - 12:25 P218 -/2, -/- AFSV00108 Z 3 UFAR
Ritter, M. Patočkova fenomenologie Út/Tue 15:50 - 17:25 P218 1/1, -/- AFSV00126 Z 3 UFAR
Ritter, M. Subjekt po Kantovi St/Wed 15:50 - 17:25 P225V FS PVP: Filosofie 19. a 20. stol. I 2/2, -/- AFS100607 Z 3 UFAR
Ritter, M. St/Wed 10:50 - 12:25 P225V
Schifferová, V. Antická filosofie ve vztahu k modernímu myšlení
(začíná 10. 10.)
St/Wed 10:50 - 12:25 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0020 Zk 6 UFAR
Sobotka, M. Struktura Hegelovy Fenomenologie Út/Tue 14:10 - 15:45 P218 2/2, 2/2 AFSV00125 Z, Zk 9 UFAR
Sobotka, M. Po/Mon 14:10 - 15:45 P218
Sousedík, S. Kantovo pojetí teleologie Čt/Thu 19:10 - 20:45 P225V -/2, -/- AFSV00111 Z 3 UFAR
Sousedík, S. Úvod do Kantovy praktické filosofie Út/Tue 15:30 - 17:00 KTF, P7 -/2, -/- AFSV00112 Z 3 UFAR
Špinka, Š. Filébos (seminář B) Pá/Fri 12:30 - 14:05 P225V FS PVP: Antická filosofie I -/2, -/2 AFS100611 Z, Z 6 UFAR
Thein, K. Antická filosofie (přednáška) Út/Tue 14:10 - 15:45 P217 FS PVP: Antická filosofie I 2/-, 2/- AFS100609 --- 0 UFAR
Thein, K. Pohyb, čas a místo podle Aristotela (seminář A) Čt/Thu 12:30 - 14:05 P225V FS PVP: Antická filosofie I -/2, -/2 AFS100610 Z, Z 6 UFAR
Thein, K. Původ jazyka: Herder versus Rousseau a jejich předchůdci i pokračovatelé Út/Tue 17:30 - 19:05 P225V FS PVP (NMgr): Magisterský kurs 1/1, -/- AFS500083 Z 4 UFAR
Vitásková, M. Arabština pro religionisty III [1] Út/Tue 09:10 - 10:45 P218 -/2, -/- ARL100240 Z 3 UFAR
Vitásková, M. Arabština pro religionisty I [1] Út/Tue 10:50 - 12:25 P218 RL PVP: Pramenný jazyk I -/2, -/- ARL100199 Z 3 UFAR
Vitásková, M. Četba Avicennových traktátů Čt/Thu 09:10 - 10:45 P218 RL PVP: Seminář k dějinám náboženství -/2, -/- ARL100239 Z 3 UFAR
Vitásková, M. Korán - četba II [1] St/Wed 09:10 - 10:45 P218 RL PVP: Seminář k dějinám náboženství -/2, -/- ARL100237 Z 3 UFAR
Vojvodík, J. Filosofie, literatura, poetika
(začíná 8. 10.) 
Po/Mon 14:10 - 15:45 P131 Filosofie ve společném základu 2/-, 2/- ASZFS0025 Zk 6 UFAR
Vysvětlivky barevných značení:
Modře jsou ve sloupcích Den/Čas/Místnost zanečeny přednášky, lososově semináře.
Kurzy, které jsou v poli Typ předmětu označeny žlutě, jsou primárně určeny pro religionisty. Kurzy označené zeleně jsou určeny pro filosofy i religionisty. Oranžově jsou značeny kurzy filosofie ve společném základu. Šedivě jsou značeny kurzy z nabídky jiných ústavů. Kurzy, které nijak značeny nejsou, jsou primárně určeny pro studenty filosofie.