Název | Vyučující | Den | Čas | Místnost | Rozsah | Kód(y) SIS |
Blízkovýchodní studia: Arabistika Bc1 (od 2019) | ||||||
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc1 od 2019/20) - arabistika | ||||||
Dějiny Blízkého východu a severní Afriky II | Ženka, J. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | C238 | -/-, 2/- | ABV100006 |
Gramatický systém arabštiny II | Bielický, V. Zemánek, P. |
Po/Mon | 09:10 - 09:55 | C238 | -/-, 1/1 | ABV100011 |
Bielický, V. Zemánek, P. |
Po/Mon | 09:55 - 10:40 | C238 | |||
Historický proseminář Blízkovýchodních studií | Ženka, J. | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | C238 | -/-, -/2 | ABV100002 |
Ženka, J. | Pá/Fri | 13:20 - 14:55 | C238 | |||
Islám II | Ťupek, P. | Čt/Thu | 12:30 - 13:15 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV100004 |
Ťupek, P. | Čt/Thu | 13:15 - 14:00 | 1.08 | |||
Praktický kurz arabštiny II (Výuka probíhá v paralelkách, studenti si volí jeden pondělní, jeden středeční a jeden čtvrteční kurz, nelze navštěvoval dva kurzy jednoho vyučujícího v jeden den.) |
Bielický, V. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | C234 | -/-, -/6 | ABV100013 |
Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C234 | ||||
Provazníková, A. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C238 | |||
St/Wed | 15:50 - 17:25 | C238 | ||||
Pospíšil, A. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | 1.08 | |||
Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | 1.08 | ||||
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 od 2019/20) - arabistika | ||||||
Dějiny Blízkého východu a severní Afriky IV | Jermanová, T. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | 1.08 | -/-, 2/- | ABV100008 |
Filologicko-lingvistický seminář Blízkovýchodních studií | Zemánek, P. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C238 | -/-, -/2 | ABV100009 |
Moderní arabská literatura | Ondráš, F. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | C238 | -/-, 2/- | ABV100019 |
Praktický kurz arabštiny IV (Výuka probíhá v paralelkách, studenti si volí jeden pondělní, jeden úterní a jeden páteční kurz, nelze navštěvoval dva kurzy jednoho vyučujícího v jeden den.) |
Felčer, P. | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | C234 | -/-, -/6 | ABV100015 |
Po/Mon | 10:50 - 12:25 | C234 | ||||
Bielický, V. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | C234 | |||
Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C234 | ||||
Pospíšil, A. | Pá/Fri | 9:10 - 10:45 | C234 | |||
Pá/Fri | 12:30 - 14:05 | C234 | ||||
PVP 1: Druhý pramenný jazyk (Bc1 od 19/20) - arabistika | ||||||
Modul 1: Druhý pramenný jazyk – arabský dialekt (Bc1 od 19/20) | ||||||
Druhý pramenný jazyk - arabský dialekt II | Felčer, P. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C234 | -/-, -/2 | ABV100042 |
Modul 2: Druhý pramenný jazyk – perština (Bc1 od 19/20) | ||||||
Druhý pramenný jazyk - perština II | Novák, Ľ. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | 1.08 | -/-, -/2 | ABV100046 |
Novák, Ľ. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | 1.08 | |||
Modul 3: Druhý pramenný jazyk – moderní hebrejština (Bc1 od 19/20) | ||||||
Druhý pramenný jazyk - moderní hebrejština II | Pelíšková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C234 | -/-, -/2 | ABV100050 |
PVP 3: Dějiny a současnost blízkého východu a severní Afriky (Bc1 od 19/20) | ||||||
Dějiny soudobého Izraele | Zouplna, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | 1.08 | -/-, 2/- | AHZ100039 |
Dějiny střední Asie | Novák, Ľ. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C234 | -/-, 2/- | ABV100082 |
Írán po islámské revoluci | Koláček, J. | Po/Mon | 09:10 - 09:55 | 1.08 | -/-, 1/1 | AIR10016 |
Koláček, J. | Po/Mon | 09:55 - 10:40 | 1.08 | |||
The Israeli-Palestinian Conflict | Záhora, J. | Út/Tue | 09:10 - 09:55 | C238 | -/-, 1/1 | ABV100088 |
Záhora, J. | Út/Tue | 09:55 - 10:40 | C238 | |||
Turecko za vlády AKP (2002-2020) | Drechselová, L. | Pá/Fri | 09:10 - 09:55 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV100078 |
Drechselová, L. | Pá/Fri | 09:55 - 10:40 | 1.08 | |||
PVP 4: Kultury Blízkého východu a severní Afriky (Bc1 od 19/20) | ||||||
Iranian Cinema | Daneshmand, K. | Pá/Fri | 10:50 - 11:35 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV500048 |
Daneshmand, K. | Pá/Fri | 11:35 - 12:20 | 1.08 | |||
Medieval Judaism and Interreligious Polemics | Boušek, D. Žonca, M. |
St/Wed | 12:30 - 14:05 | C238 | -/-, 2/- | AHZ100021 |
Vybraná témata z turkologické sociolingvistiky | Láznička, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | 1.08 | -/-, 2/- | ABV100089 |
Blízkovýchodní studia: Turkologie Bc1 (od 2019) | ||||||
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 od 2019/20) - turkologie | ||||||
Dějiny Blízkého východu a severní Afriky IV | Jermanová, T. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | 1.08 | -/-, 2/- | ABV100008 |
Filologicko-lingvistický seminář Blízkovýchodních studií | Zemánek, P. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C238 | -/-, -/2 | ABV100009 |
Praktický kurz turečtiny IV | Hilmioğlu, B. Kaas, F. |
Po/Mon | 14:10 - 15:45 | 1.08 | -/-, -/6 | ABV100035 |
Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | 1.08 | ||||
Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | 1.08 | ||||
Seminar on Ottoman and Turkish Literature | Kučera, P. | bloková výuka | -/-, -/2 | ABV100039 | ||
PVP 1: Druhý pramenný jazyk (Bc1 od 19/20) - turkologie | ||||||
Modul 1: Druhý pramenný jazyk – arabský dialekt (Bc1 od 19/20) | ||||||
Druhý pramenný jazyk - arabský dialekt II | Felčer, P. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C234 | -/-, -/2 | ABV100042 |
Modul 2: Druhý pramenný jazyk – perština (Bc1 od 19/20) | ||||||
Druhý pramenný jazyk - perština II | Novák, Ľ. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | 1.08 | -/-, -/2 | ABV100046 |
Novák, Ľ. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | 1.08 | |||
Modul 3: Druhý pramenný jazyk – moderní hebrejština (Bc1 od 19/20) | ||||||
Druhý pramenný jazyk - moderní hebrejština II | Pelíšková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C234 | -/-, -/2 | ABV100050 |
PVP 3: Dějiny a současnost blízkého východu a severní Afriky (Bc1 od 19/20) | ||||||
Dějiny soudobého Izraele | Zouplna, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | 1.08 | -/-, 2/- | AHZ100039 |
Dějiny střední Asie | Novák, Ľ. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C234 | -/-, 2/- | ABV100082 |
Írán po islámské revoluci | Koláček, J. | Po/Mon | 09:10 - 09:55 | 1.08 | -/-, 1/1 | AIR10016 |
Koláček, J. | Po/Mon | 09:55 - 10:40 | 1.08 | |||
The Israeli-Palestinian Conflict | Záhora, J. | Út/Tue | 09:10 - 09:55 | C238 | -/-, 1/1 | ABV100088 |
Záhora, J. | Út/Tue | 09:55 - 10:40 | C238 | |||
Turecko za vlády AKP (2002-2020) | Drechselová, L. | Pá/Fri | 09:10 - 09:55 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV100078 |
Drechselová, L. | Pá/Fri | 09:55 - 10:40 | 1.08 | |||
PVP 4: Kultury Blízkého východu a severní Afriky (Bc1 od 19/20) | ||||||
Iranian Cinema | Daneshmand, K. | Pá/Fri | 10:50 - 11:35 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV500048 |
Daneshmand, K. | Pá/Fri | 11:35 - 12:20 | 1.08 | |||
Medieval Judaism and Interreligious Polemics | Boušek, D. Žonca, M. |
St/Wed | 12:30 - 14:05 | C238 | -/-, 2/- | AHZ100021 |
Vybraná témata z turkologické sociolingvistiky | Láznička, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | 1.08 | -/-, 2/- | ABV100089 |
Arabistika Bc2 (od 2010) | ||||||
AR - Povinné předměty doporučené pro 3.ročník (Bc2 od 10/11) | ||||||
Bakalářský seminář | Jermanová, T. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C234 | -/2, -/2 | AAR1012 |
Četba textů | Ťupek, P. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C238 | -/2, -/2 | AAR400013 |
Literární seminář | Ondráš, F. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C234 | -/2, -/2 | AAR1011 |
Moderní arabská literatura | Ondráš, F. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | C238 | 2/-, 2/- | AAR1010 |
Praktický kurz arabštiny III | Felčer, P. Ondráš, F. |
St/Wed | 09:10 - 10:45 | C234 | -/4, -/4 | AAR400012 |
Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C234 | ||||
Dějiny a kultura islámských zemí Bc2 (od 2017) | ||||||
DZ - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 17/18) | ||||||
Soudobé dějiny Blízkého východu a severní Afriky II | Gombár, E. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C234 | -/-, 2/- | ADI200007 |
DZ - PVP1: Jazykový modul (Bc2 od 17/18) | ||||||
DZ - PVP1: Modul 1: Arabština (Bc2 od 17/18) | ||||||
Četba arabských textů | Ťupek, P. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C237A | -/-, -/2 | ADI200017 |
DZ - PVP1: Modul 3: Turečtina (Bc2 od 17/18) | ||||||
Četba tureckých textů | Kaas, F. | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | 1.08 | -/-, -/2 | ADI200027 |
Praktický kurz turečtiny IV | Hilmioğlu, B. | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | 1.08 | -/-, -/2 | ADI200026 |
DZ - PVP2: Dějiny a kultura (Bc2 od 17/18) | ||||||
Dějiny soudobého Izraele | Zouplna, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | 1.08 | -/-, 2/- | AHZ100039 |
Dějiny střední Asie | Novák, Ľ. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C234 | -/-, 2/- | ABV100082 |
Europe and "the Orient" | Malečková, J. | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV500049 |
Malečková, J. | Út/Tue | 14:55 - 15:40 | 1.08 | |||
Iranian Cinema | Daneshmand, K. | Pá/Fri | 10:50 - 11:35 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV500048 |
Daneshmand, K. | Pá/Fri | 11:30 - 12:20 | 1.08 | |||
Orientalismus a postkolonialismus v Asii | Hanker, M. | Čt/Thu | 10:50 - 11:35 | C427 | -/-, 1/1 | AINDV1150 |
Hanker, M. | Čt/Thu | 11:35 - 12:20 | C427 | |||
Turecko za vlády AKP (2002-2020) | Drechselová, L. | Pá/Fri | 09:10 - 09:55 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV100078 |
Drechselová, L. | Pá/Fri | 09:55 - 10:40 | 1.08 | |||
DZ - PVP3: Náboženství (Bc2 od 17/18) | ||||||
Islamic Legal Documents: Paleography, Diplomatics, and Terminology II | Ženka, J. | Út/Tue | 12:30 - 13:15 | C234 | -/-, 1/1 | ABV500059 |
Ženka, J. | Út/Tue | 13:15 - 14:00 | C234 | |||
Islámská hereziografie | Ostřanský, B. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | 1.08 | -/-, -/2 | ABV500051 |
Íránistika Bc2 (od 2010) | ||||||
IR - Povinné předměty doporučené pro 3.ročník (Bc2 od 10/11) | ||||||
Bakalářský seminář | Jermanová, T. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C234 | -/2, -/2 | AIR10017 |
Írán po islámské revoluci | Koláček, J. | Po/Mon | 09:10 - 09:55 | 1.08 | -/-, 1/1 | AIR10016 |
Koláček, J. | Po/Mon | 09:55 - 10:40 | 1.08 | |||
Praktická jazyková cvičení III | Khademi, M. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C238 | -/2, -/2 | AIR10012 |
Seminář ke klasické literatuře | Kříhová, Z. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | C234 | -/2, -/2 | AIR10014 |
Hebraistika a židovská studia Bc1 (od 2019) | ||||||
Povinné předměty doporučené pro 1. / 3. ročník (Bc1 od 2019/20) | ||||||
Kultura Státu Izrael | Zouplna, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | 1.08 | -/-, 1/1 | AHZ100009 |
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 od 2019/20) | ||||||
Medieval Judaism and Interreligious Polemics | Boušek, D. Žonca, M. |
St/Wed | 12:30 - 14:05 | C238 | -/-, 2/- | AHZ100021 |
Praktický kurs moderní hebrejštiny IV | Kašeová, K. Ziss, D. |
Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C238 | -/-, -/6 | AHZ100014 |
Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C238 | ||||
Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C238 | ||||
Souvislé četby v biblické hebrejštině II | Žonca, M. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | C238 | -/-, -/2 | AHZ100020 |
PVP 2: Židovská kultura a židovské jazyky (Bc1 od 2019/20) | ||||||
Dějiny soudobého Izraele | Zouplna, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | 1.08 | -/-, 2/- | AHZ100039 |
Jidiš II | Vinš, P. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | C238 | -/-, -/4 | AHZ100043 |
Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | C234 | ||||
Paleography of Early Modern Ashkenaz IV | Sixtová, O. Sládek, P. |
Út/Tue | 17:30 - 18:15 | C238 | -/-, 1/1 | AHZ100037 |
Sixtová, O. Sládek, P. |
Út/Tue | 18:15 - 19:00 | C238 | |||
Seminář k dějinám Židů | Kocman, P. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | C238 | -/-, -/2 | AHZ100026 |
Strach, víra a naděje: Židé ve filmu | Doležalová, I. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | 1.08 | 2/1 | AHZ100041 |
Doležalová, I. | St/Wed | 17:25 - 18:10 | 1.08 | |||
The Israeli-Palestinian Conflict | Záhora, J. | Út/Tue | 09:10 - 09:55 | C238 | -/-, 1/1 | ABV100088 |
Záhora, J. | Út/Tue | 09:55 - 10:40 | C238 | |||
Blízkovýchodní studia: Dějiny a kultury Blízkého východu a severní Afriky NMgr1 (od 2019) | ||||||
Povinné předměty za celé studium (Mgr1 od 19/20) | ||||||
Diplomový seminář Blízkovýchodních studií | Kříhová, Z. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C238 | -/-, -/2 | ABV500006 |
Vybrané přístupy ke studiu blízkovýchodních dějin | Malečková, J. | Út/Tue | 10:50 - 11:35 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV500004 |
Malečková, J. | Út/Tue | 11:35 - 12:20 | 1.08 | |||
PVP 1: Hlavní pramenný jazyk (Mgr1 od 19/20) | ||||||
Modul 1: Jazykové kompetence arabština (NMgr1 od 19/20) | ||||||
Arabský dialekt II | Pospíšil, A. Zemánek, P. |
-/-, -/2 | ABV500016 | |||
Arabský dialekt IV | Hassan, M. Ondráš, F. |
Po/Mon | 16:15 - 17:50 | C234 | -/-, -/2 | ABV500018 |
Pokročilý kurs spisovné arabštiny II | Bielický, V. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | C234 | -/-, -/2 | ABV500012 |
Modul 2: Jazykové kompetence perština (NMgr1 od 19/20) | ||||||
Perština - praktická jazyková cvičení II | Khademi, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C238 | -/-, -/2 | ABV500028 |
Pokročilý kurs moderní perštiny IV | Khademi, M. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | 1.08 | -/-, -/2 | ABV500026 |
Modul 3: Jazykové kompetence turečtina (NMgr1 od 19/20) | ||||||
Pokročilý kurs turečtiny II | Hilmioğlu, B. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | 1.08 | -/-, -/2 | ABV500030 |
PVP 2: Dějiny, kultury a jazyky Blízkého východu a severní Afriky (Mgr1 od 19/20) | ||||||
Arabská konverzace IV | Hassan, M. | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C238 | -/-, -/2 | ABV100085 |
Dějiny soudobého Izraele | Zouplna, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | 1.08 | -/-, 2/- | AHZ100039 |
Environmentální problematika Blízkého východu | Koláček, J. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | C234 | -/-, -/2 | ABV500042 |
Europe and "the Orient" | Malečková, J. | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV500049 |
Malečková, J. | Út/Tue | 14:55 - 15:40 | 1.08 | |||
Iranian Cinema | Daneshmand, K. | Pá/Fri | 10:50 - 11:35 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV500048 |
Daneshmand, K. | Pá/Fri | 11:35 - 12:20 | 1.08 | |||
Islámská architektura | Rudiš, M. | Út/Tue | 15:50 - 16:35 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV500045 |
Rudiš, M. | Út/Tue | 16:35 - 17:20 | 1.08 | |||
Orientalismus a postkolonialismus v Asii | Hanker, M. | Čt/Thu | 10:50 - 11:35 | C427 | -/-, 1/1 | AINDV1150 |
Hanker, M. | Čt/Thu | 11:35 - 12:20 | C427 | |||
Počátky moderní arabské prózy | Ondráš, F. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | C234 | -/-, 2/- | ABV500041 |
Revoluce, válka a láska v moderní perské literatuře | Kříhová, Z. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C427 | -/-, -/2 | ABV500050 |
Seminář lingvistické turkologie | Láznička, M. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | 1.08 | -/-, -/2 | ABV500058 |
The Israeli-Palestinian Conflict | Záhora, J. | Út/Tue | 09:10 - 09:55 | C238 | -/-, 1/1 | ABV100088 |
Záhora, J. | Út/Tue | 09:55 - 10:40 | C238 | |||
Turecko za vlády AKP (2002-2020) | Drechselová, L. | Pá/Fri | 09:10 - 09:55 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV100078 |
Drechselová, L. | Pá/Fri | 09:55 - 10:40 | 1.08 | |||
PVP 3: Náboženství a religiozita Blízkého východu a severní Afriky (Mgr1 od 19/20) | ||||||
Islamic Legal Documents: Paleography, Diplomatics, and Terminology II | Ženka, J. | Út/Tue | 12:30 - 13:15 | C234 | -/-, 1/1 | ABV500059 |
Ženka, J. | Út/Tue | 13:15 - 14:00 | C234 | |||
Islám, média a společnost | Ťupek, P. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | C427 | -/-, -/2 | ABV500043 |
Islámská hereziografie | Ostřanský, B. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | 1.08 | -/-, -/2 | ABV500051 |
Hebraistika a židovská studia NMgr1 (od 2020) | ||||||
Povinné předměty za celé studium (NMgr1 od 2020/21) | ||||||
Magisterský seminář vědecké práce II | Žonca, M. | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | C238 | -/-, -/2 | AHZ500002 |
Moderní hebrejské odborné a žurnalistické texty I | Glancová, A. | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | C238 | -/-, -/2 | AHZ500004 |
PVP 1: Hlavní pramenný jazyk (NMgr1 od 2020/21) | ||||||
Modul 2: Jazykové kompetence – moderní hebrejština (NMgr1 od 2020/21) | ||||||
Moderní hebrejština pro magisterské studenty II | Boušek, D. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | 1.08 | -/-, -/4 | AHZ500008 |
St/Wed | 10:50 - 12:25 | C238 | ||||
PVP 2: Židovská literatura a písemnictví (NMgr1 od 2020/21) | ||||||
Kumrán a svitky od Mrtvého moře | Žonca, M. Pelíšková, L. |
St/Wed | 14:10 - 14:55 | C238 | -/-, 1/1 | AHZ500012 |
Žonca, M. Pelíšková, L. |
St/Wed | 14:55 - 15:40 | C238 | |||
Safed: Centrium kabaly 16. století | Boušek, D. Sládek, P. |
Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C234 | -/-, -/2 | AHZ500017 |
Paleography of Early Modern Ashkenaz IV | Sixtová, O. Sládek, P. |
Út/Tue | 17:30 - 18:15 | C238 | -/-, 1/1 | AHZ100037 |
Sixtová, O. Sládek, P. |
Út/Tue | 18:15 - 19:00 | C238 | |||
PVP 3: Židovské dějiny, kultura a myšlení (NMgr1 od 2020/21) | ||||||
Dějiny soudobého Izraele | Zouplna, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | 1.08 | -/-, 2/- | AHZ100039 |
Europe and "the Orient" | Malečková, J. | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | 1.08 | -/-, 1/1 | ABV500049 |
Malečková, J. | Út/Tue | 14:55 - 15:40 | 1.08 | |||
Metodologie výzkumu židovských dějin | Čapková, K. | Út/Tue | 14:10 - 14:55 | C238 | -/-, 1/1 | AHZ500015 |
Čapková, K. | Út/Tue | 14:55 - 15:40 | C238 | |||
Strach, víra a naděje: Židé ve filmu | Doležalová, I. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | 1.08 | 2/1 | AHZ100041 |
Doležalová, I. | St/Wed | 17:25 - 18:10 | 1.08 | |||
The Israeli-Palestinian Conflict | Záhora, J. | Út/Tue | 09:10 - 09:55 | C238 | -/-, 1/1 | ABV100088 |
Záhora, J. | Út/Tue | 09:55 - 10:40 | C238 | |||
Další předměty | ||||||
Hebrejština pro neoborové studenty II. | Kašeová, K. | Út/Tue | 10:50 - 11:35 | C427 | -/-, 1/1 | AHZ100045 |
Kašeová, K. | Út/Tue | 11:35 - 12:20 | C427 |