Název | Vyučující | Den | Čas | Místnost | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kred | ZS |
Archeologie pravěku a středověku NMgr1 (od 2019) | |||||||||
Povinné předměty pro celé studium (NMgr1 od 2019/20) | |||||||||
Archeologie a veřejnost | Popelka, M. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C151 | -/-, 2/- | APA555008 | Z | 3 | UPRAV |
Archeologie středověké krajiny | Klápště, J. Klír, T. |
St/Wed | 14:10 - 15:45 | C211 | -/-, 2/- | APA555006 | Zk | 5 | UPRAV |
Cvičení s archeologickým materiálem 2 | Klír, T. Štefan, I. |
Pá/Fri | 12:30 - 14:05 | C211 | -/-, -/2 | APA555013 | Z | 2 | UPRAV |
Dějiny středověkého osídlení 2 | Klápště, J. Klír, T. Žemlička, J. |
St/Wed | 09:10 - 09:55 | C151 | -/-, 1/1 | APA555010 | Zk | 5 | UPRAV |
Klápště, J. Klír, T. Žemlička, J. |
St/Wed | 10:00 - 10:45 | C151 | ||||||
Evropa v raném středověku | Štefan, I. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C211 | -/-, 2/- | APA555005 | Zk | 5 | UPRAV |
Svět středověkých artefaktů | Klápště, J. Štefan, I. |
Út/Tue | 12:30 - 14:05 | C211 | -/-, 2/- | APA555007 | Zk | 4 | UPRAV |
PVP 1: Vybrané problémy z archeologie mladšího pravěku, rané doby dějinné a středověku (NMgr1 od 2019/20) | |||||||||
Material and symbolic culture in late medieval and early modern Europe | Sawicki, J. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C211 | 2/- | APA555049 | Z | 3 | UPRAV |
PVP 3: Pravěké technologie (NMgr1 od 2019/20) | |||||||||
Textilní produkce v pravěku a raném až vrcholném středověku | Bravermanová, M. Březinová, H. Urbanová, K. |
St/Wed | 10:50 - 12:25 | C211 | -/-, 2/- | APA555038 | Z | 3 | UPRAV |
PVP 4: Základy přírodních věd pro archeology, metodologie a praxe (NMgr1 od 2019/20) | |||||||||
Environmentální archeologie | Dreslerová, D. Horák, J. |
Po/Mon | 12:30 - 14:05 | C211 | -/-, 2/- | APA555041 | Z | 3 | UPRAV |
PVP 5: Předměty zaměřené na přípravu závěrečné práce (NMgr1 od 2019/20) | |||||||||
Modul 1: Starší pravěk (NMgr1 od 2019/20) | |||||||||
Seminář pro starší pravěk 2 | Bláhová, Z. Chmela, T. Popelka, M. |
Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C211 | -/-, -/2 | APA555017 | Z | 3 | UPRAV |
Modul 2: Mladší pravěk a raná doba dějinná (NMgr1 od 2019/20) | |||||||||
Seminář pro mladší pravěk a ranou dobu dějinnou 2 | Bláhová, Z. Chmela, T. Popelka, M. |
Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C211 | -/-, -/2 | APA555020 | Z | 3 | UPRAV |
Modul 3: Archeologie středověku a raného novověku (NMgr1 od 2019/20) | |||||||||
Seminář pro archeologii středověku a raného novověku 2 | Klápště, J. Klír, T. Štefan, I. |
St/Wed | 16:40 - 18:15 | C211 | -/-, -/2 | APA555023 | Z | 3 | UPRAV |