Název předmětu | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kredity | ZS |
Forma výuky | Den | Čas | Místnost | Odkaz | Vyučující |
Historie - hospodářské a sociální dějiny: Sociální dějiny NMgr1 (13/14-18/19) | |||||
PVP1: Hospodářské dějiny (NMgr1 od 13/14) | |||||
PVP 1 - Československo a střední Evropa v meziválečném období | 2/-, -/- | AHS666434 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C117 | Jančík, D. | |
PVP 1 - Družstevnictví v demoktratických a nedemokratických režimech | 2/-, -/- | AHS666438 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | C105 | Slavíček, J. | |
PVP 1 - Rozvoj peněžnictví jako jeden z předpokladů české národní emancipace | 2/-, -/- | AHS666432 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C117 | Hájek, J. | |
PVP 1 - Rusko 20. století. Modernizace a reformy v epoše politických a hospodářských extrémů | 2/-, -/- | AHS666442 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C117 | Voráček, E. | |
PVP 1 - Technická podstata industrializace v českých zemích | 2/-, -/- | AHS666368 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | C117 | Efmertová, M. | |
PVP2: Sociální dějiny (NMgr1 od 13/14) | |||||
PVP 2 - Arménská genocida | 2/-, -/- | AHS666436 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C117 | Jandák, M. | |
PVP 2 - Geschichte des Ersten Weltkriegs | 2/-, -/- | AHS666452 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C105 | Barth, B. | |
PVP 2 - History of globalization | 2/-, -/- | AHS666444 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C105 | Barth, B. | |
PVP 2 - Imagination and Everyday Life in Postwar Czechoslovakia | 2/-, -/- | AHS666354 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | C117 | Dušková, L. | |
PVP 2 - Kapitoly z českých církevních dějin 20. století. | 2/-, -/- | AHS666362 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C103 | Sklenář, M. | |
PVP 2 - Postmodernism and history | 2/-, -/- | AHS666446 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C105 | Štverka, A. | |
PVP 2 - Rozbor a četba klíčových textů sociálních dějin I | 2/-, -/- | AHS666378 | Z | 2 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C117 | Dušková, L. | |
Sociální dějiny - povinné předměty za celé studium (NMgr1 od 13/14) | |||||
Dějiny sociálních teorií | 2/-, 2/- | AHS666008 | Z, Zk | 6 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | C117 | Rákosník, J. | |
Diplomový seminář I. | -/2, -/2 | AHS666003 | Z, Z | 8 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | C108 | Dušková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C108 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C108 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C108 | Šustrová, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P304 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C108 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Diplomový seminář II | -/2, -/2 | AHS666004 | Z, KLP | 8 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | C108 | Dušková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C108 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C108 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C108 | Šustrová, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P304 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C108 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Problémy historické vědy | 2/-, -/- | AHS333001 | Zk | 5 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P301 | Beneš, Z. Činátl, K. Rákosník, J. Vojtěchovský, O. |
|
Rozbor a četba klíčových textů sociálních dějin po r. 1945 | 1/1, 1/1 | AHS666010 | Z, Zk | 6 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C117 | Dušková, L. | |
Soudobé problémy sociálních dějin | 1/1, 1/1 | AHS666009 | Z, Zk | 6 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 14:10 - 14:55 | C117 | Dušková, L. Rákosník, J. |
|
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:00 - 15:45 | C117 | Dušková, L. Rákosník, J. |
|
Specializační seminář I. | -/2, -/2 | AHS666001 | Z, Z | 8 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | C108 | Dušková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C108 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C108 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C108 | Šustrová, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P304 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C108 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Specializační seminář II. | -/2, -/2 | AHS666002 | Z, KLP | 8 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | C108 | Dušková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C108 | Gecko, T. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | C108 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C108 | Šustrová, R. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P304 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C108 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Základní interpretační problémy hospodářských dějin (b) | 1/1, 1/1 | AHS666007 | Zk | 5 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 13:15 | C117 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 13:20 - 14:05 | C117 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Základní interpretační problémy sociálních dějin (a) | 1/1, 1/1 | AHS666006 | Z, Zk | 7 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 11:35 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 11:40 - 12:25 | C117 | Štaif, J. |