Název | Vyučující | Den | Čas | Místnost | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kred | ZS |
Historie - české dějiny v evropském kontextu: Moderní a soudobé dějiny NMgr. (od 2016) | |||||||||
Moderní a soudobé dějiny - povinné předměty za celé studium (NMgr1 od 16/17) | |||||||||
Obsahy a formy české státnosti I | Koldinská, M. Svátek, J. Zdichynec, J. Zilynská, B. |
Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P201 | 2/-, 2/- | AHS600002 | Z, Zk | 7 | UCD |
Obsahy a formy české státnosti II | Rychlík, J. Šedivý, I. |
Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P200 | 2/-, 2/- | AHS600003 | Z, Zk | 7 | UCD |
Problémy historické vědy | Beneš, Z. Činátl, K. Rákosník, J. Vojtěchovský, O. |
Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P301 | 2/-, -/- | AHS333001 | Zk | 5 | UCD |
Základní problémy studia moderních a soudobých českých a československých dějin I | Čechurová, J. Michela, M. Rychlík, J. |
Po/Mon | 09:10 - 10:45 | P201 | 2/-, 2/- | AHS600006 | Z, Zk | 8 | UCD |
Základní problémy studia moderních a soudobých českých a československých dějin II | Čechurová, J. Michela, M. Rychlík, J. |
Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P201 | 2/-, 2/- | AHS600007 | Z, Zk | 8 | UCD |
Moderní a soudobé dějiny - PVP 1: Specializace Moderní a soudobé dějiny (NMgr1 od 16/17) | |||||||||
Čtení a interpretace textů k moderním a soudobým dějinám | Pácha, M. Randák, J. |
Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P201 | -/2, -/2 | AHS600023 | Z, Zk | 6 | UCD |
Dějiny politického myšlení II | Andělová, K. | Pá/Fri | 09:10 - 09:55 | P208 | 1/1, 1/1 | AHS600028 | Z, Zk | 6 | UCD |
Andělová, K. | Pá/Fri | 10:00 - 10:45 | P208 | ||||||
Dějiny práva | Adamová, K. Skřejpková, P. |
Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P215 | 2/-, 2/- | AHS600012 | Z, Zk | 6 | UCD |
Dějiny správy od roku 1848 | Dobeš, J. | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P208 | 2/-, -/- | AHS600026 | Zk | 4 | UCD |
Němčina pro historiky I | Blahníková, H. | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | C428 | -/2, -/- | AHS600021 | Z | 4 | UCD |
PVP2: Výběrové přednášky k českým dějinám v evropském kontextu (NMgr1 od 16/17) | |||||||||
PVP 1 Alexandr Veliký ve středověkých Čechách | Libichová Cermanová, P. Svátek, J. Žůrek, V. |
Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P310 | 2/-, -/- | AHSV01049 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Česko-francouzská historická dílna I | Nejedlý, M. Svátek, J. |
Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSV00972 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Český raný středověk očima zahraničních zpravodajů | Izdný, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P200 | 2/-, -/- | AHSV01033 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Dějiny a divadlo | Christov, P. Stehlík, M. |
Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P408 | 2/-, -/- | AHSV01047 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Dějiny Podkarpatské Rusi 1918-1945 | Rychlík, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSV00674 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Dějiny Slovenska do roku 1918 | Stehlík, M. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P208 | 2/-, -/- | AHSV00775 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Dějiny ve veřejném prostoru | Činátl, K. | Čt/Thu | 12:30 - 13:15 | P211 | 2/-, -/- | AHSV01063 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Historické vědomí. Filozofie, historiografie, didaktika | Fapšo, M. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P205 | 2/-, -/- | AHSV01031 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Chapters from Social and Cultural History of Communist Dictatorship in Czechoslovakia | Pácha, M. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | P208 | 2/-, -/- | AHSV01010 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Korespondence jako historický pramen | Pokorná, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P201 | 2/-, -/- | AHSV01043 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 "Krávy se neboj, než mocných běhů se varuj". Čas bezkráloví (1440–1453) | Musílek, M. Zilynská, B. |
Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSV01057 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Mezi státem a národem: politiky paměti v první polovině 20. stol. | Michela, M. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P208 | 2/-, -/- | AHSV01039 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Na frontách informační války. Informace jako nástroj mocenského boje v historickém kontextu II | Koldinská, M. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P200 | 2/-, -/- | AHSV01035 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Osvícenský absolutismus a formování „moderního“ státu | Tinková, D. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P205 | 2/-, -/- | AHSV01053 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Postkomunistická transformace a její „divoké kmeny“ | Gjuričová, A. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P200 | 2/-, -/- | AHSV01067 | Zk | 4 | UCD |
PVP 1 Působení žebravých řádů v českých zemích v době baroka | Brčák, M. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P205 | 2/-, -/- | AHSV01027 | Zk | 4 | UCD |
PVP 2 Alexandr Veliký ve středověkých Čechách | Libichová Cermanová, P. Svátek, J. Žůrek, V. |
Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P310 | 2/-, -/- | AHSN00198 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Česko-francouzská historická dílna I | Nejedlý, M. Svátek, J. |
Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSN00158 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Český raný středověk očima zahraničních zpravodajů | Izdný, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P200 | 2/-, -/- | AHSN00190 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Dějiny a divadlo | Christov, P. Stehlík, M. |
Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P408 | 2/-, -/- | AHSN00197 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Dějiny Podkarpatské Rusi 1918-1945 | Rychlík, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSV00675 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Dějiny Slovenska do roku 1918 | Stehlík, M. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P208 | 2/-, -/- | AHSN00047 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Dějiny ve veřejném prostoru | Činátl, K. | Čt/Thu | 12:30 - 13:15 | P211 | 2/-, -/- | AHSN00206 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Historické vědomí. Filozofie, historiografie, didaktika | Fapšo, M. | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P205 | 2/-, -/- | AHSN00189 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Chapters from Social and Cultural History of Communist Dictatorship in Czechoslovakia | Pácha, M. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | P208 | 2/-, -/- | AHSN00178 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Korespondence jako historický pramen | Pokorná, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P201 | 2/-, -/- | AHSN00195 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 "Krávy se neboj, než mocných běhů se varuj". Čas bezkráloví (1440–1453) | Musílek, M. Zilynská, B. |
Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P201 | 2/-, -/- | AHSN00202 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Mezi státem a národem: politiky paměti v první polovině 20. stol. | Michela, M. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P208 | 2/-, -/- | AHSN00193 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Na frontách informační války. Informace jako nástroj mocenského boje v historickém kontextu II | Koldinská, M. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P200 | 2/-, -/- | AHSN00191 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Osvícenský absolutismus a formování „moderního“ státu | Tinková, D. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P205 | 2/-, -/- | AHSN00200 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Postkomunistická transformace a její „divoké kmeny“ | Gjuričová, A. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P200 | 2/-, -/- | AHSN00208 | Z | 2 | UCD |
PVP 2 Působení žebravých řádů v českých zemích v době baroka | Brčák, M. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P205 | 2/-, -/- | AHSN00187 | Z | 2 | UCD |
PVP3: Specializační a diplomový seminář I (NMgr1 od 13/14) | |||||||||
Druhý specializační a diplomový seminář I | Beneš, Z. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P205 | -/2, -/2 | AHS606065 | Z, Z | 6 | UCD |
Hlavačka, M. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Fapšo, M. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Holý, M. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | Historický ústav Akademie věd ČR, Prosecká 76, Praha 9, ředitelna | ||||||
Rychlík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Michela, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Šedivý, I. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Hausenblasová, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Žemlička, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C211 | ||||||
Izdný, J. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P211 | ||||||
Pokorná, M. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Koldinská, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Bobková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Zdichynec, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Činátl, K. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Nejedlý, M. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Tinková, D. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Stehlík, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Svátek, J. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Kopeček, M. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Specializační a diplomový seminář I | Beneš, Z. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P205 | -/2, -/2 | AHS606063 | Z, Z | 6 | UCD |
Hlavačka, M. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Fapšo, M. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Holý, M. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | Historický ústav Akademie věd ČR, Prosecká 76, Praha 9, ředitelna | ||||||
Rychlík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Michela, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Šedivý, I. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Hausenblasová, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Žemlička, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C211 | ||||||
Izdný, J. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P211 | ||||||
Pokorná, M. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Koldinská, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Bobková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Zdichynec, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Činátl, K. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Nejedlý, M. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Tinková, D. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Stehlík, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Svátek, J. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Kopeček, M. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 | Koldinská, M. | -/2, -/2 | AHS333141 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 | Koldinská, M. | -/2, -/2 | AHS606001 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Církev a náboženství v předmoderní době | Zdichynec, J. | -/2, -/2 | AHS333137 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Církev a náboženství v předmoderní době | Zdichynec, J. | -/2, -/2 | AHS606003 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Česko-francouzský historický seminář | Nejedlý, M. | -/2, -/2 | AHS333051 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Česko-francouzský historický seminář | Nejedlý, M. | -/2, -/2 | AHS606007 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 | Rychlík, J. | -/2, -/2 | AHS333127 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 | Rychlík, J. | -/2, -/2 | AHS606011 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura | Beneš, Z. | -/2, -/2 | AHS333054 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura | Beneš, Z. | -/2, -/2 | AHS606015 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Intelektuální dějiny současnosti II: Demokracie | Kopeček, M. | -/2, -/2 | AHS333142 | Z, KLP | 6 | UCD | |||
VS Intelektuální dějiny současnosti II: Demokracie | Kopeček, M. | -/2, -/2 | AHS333143 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Intelektuální dějiny současnosti II: Demokracie | Kopeček, M. | -/2, -/2 | AHS606047 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Národ sobě 1818-1918 | Pokorná, M. | -/2, -/2 | AHS333061 | Z, Z | 6 | UCD | |||
VS Národ sobě 1818-1918 | Pokorná, M. | -/2, -/2 | AHS606037 | Z, Z | 6 | UCD | |||
PVP4: Specializační a diplomový seminář II (NMgr1 od 16/17) | |||||||||
Druhý specializační a diplomový seminář II | Beneš, Z. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P205 | -/2, -/2 | AHS606066 | Z, KLP | 10 | UCD |
Hlavačka, M. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Fapšo, M. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Holý, M. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | Historický ústav Akademie věd ČR, Prosecká 76, Praha 9, ředitelna | ||||||
Rychlík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Michela, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Šedivý, I. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Hausenblasová, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Žemlička, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C211 | ||||||
Izdný, J. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P211 | ||||||
Pokorná, M. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Koldinská, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Bobková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Zdichynec, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Činátl, K. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Nejedlý, M. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Tinková, D. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Stehlík, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Svátek, J. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Kopeček, M. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Specializační a diplomový seminář II | Beneš, Z. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P205 | -/2, -/2 | AHS606064 | Z, KLP | 10 | UCD |
Hlavačka, M. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Fapšo, M. | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Čechurová, J. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Holý, M. | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | Historický ústav Akademie věd ČR, Prosecká 76, Praha 9, ředitelna | ||||||
Rychlík, J. | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Michela, M. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | ||||||
Šedivý, I. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | ||||||
Hausenblasová, J. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | ||||||
Zilynská, B. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Žemlička, J. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C211 | ||||||
Izdný, J. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P211 | ||||||
Pokorná, M. | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Koldinská, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | ||||||
Bobková, L. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Zdichynec, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | ||||||
Činátl, K. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P208 | ||||||
Nejedlý, M. | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | ||||||
Randák, J. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
Tinková, D. | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | ||||||
Stehlík, M. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | ||||||
Svátek, J. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P211 | ||||||
Kopeček, M. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P208 | ||||||
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 | Koldinská, M. | -/2, -/2 | AHS606002 | Z, KLP | 10 | UCD | |||
VS Církev a náboženství v předmoderní době | Zdichynec, J. | -/2, -/2 | AHS606004 | Z, KLP | 10 | UCD | |||
VS Česko-francouzský historický seminář | Nejedlý, M. | -/2, -/2 | AHS606008 | Z, KLP | 10 | UCD | |||
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 | Rychlík, J. | -/2, -/2 | AHS606012 | Z, KLP | 10 | UCD | |||
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura | Beneš, Z. | -/2, -/2 | AHS606016 | Z, KLP | 10 | UCD | |||
VS Intelektuální dějiny současnosti II: Demokracie | Kopeček, M. | -/2, -/2 | AHS606048 | Z, KLP | 10 | UCD | |||
VS Národ sobě 1818-1918 | Pokorná, M. | -/2, -/2 | AHS606038 | Z, KLP | 10 | UCD |