Rozvrhový portál FF UK

Detail rozvrhu: Východoevropská studia: BC 1

XLS PDF
Východoevropská studia: BC 1 (3793)
Aktualizace: 17.02.2020 13:48
Katedry: 21-UVES
Semestr: 2019/2020 - Letní

Filtrovat:
Název Vyučující Den Čas Místnost Rozsah Kód(y) SIS Atest Kred ZS
Východoevropská studia: litevština Bc1 (10/11 - 16/17)
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (litevština, Bc1 od 10/11-16/17)
Úvod do lingvistiky Zíková, M. St/Wed 10:50 - 12:25 P131 2/- ALINUVOD1 Z 3 ULING
PVP1: Jazyk (Bc1 od 10/11-16/17)
Básnický experiment jako překladatelský problém II. Kitzlerová, J. St/Wed 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00952 Z 6 UVES
Dialektologie lotyštiny Vaverová, N. Po/Mon 15:50 - 16:35 P315A -/-, 1/1 AVES00957 Z 3 UVES
Vaverová, N. Po/Mon 16:40 - 17:25 P315A
Gramatické cvičení úroveň B2 II. Montvilaite, G. Út/Tue 10:50 - 12:25 P315 -/-, -/2 AVES00922 Z 3 UVES
Gramatický cvičení B1 II. Montvilaite, G. Út/Tue 12:30 - 14:05 P315 -/-, -/2 AVES00921 Z 3 UVES
Jazyk a náboženství ve slovanském prostoru Giger, M. Pá/Fri 09:10 - 09:55 P325 -/-, 1/1 AVES00943 Z 3 UVES
Giger, M. Pá/Fri 10:00 - 10:45 P325
Jazyk a náboženství ve slovanském prostoru Giger, M. Pá/Fri 09:10 - 09:55 P325 -/-, 1/1 AVES00944 Zk 4 UVES
Giger, M. Pá/Fri 10:00 - 10:45 P325
Lexikologie a slovotvorba ruštiny Giger, M. St/Wed 09:10 - 10:45 P325 -/-, 2/- ARJ100004 Zk 4 UVES
Lotyšská gramatická cvičení II. Štoll, P. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P315 -/-, -/2 AVES00787 Z 3 UVES
Lotyšská konverzace II. Ante, K. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P315 -/-, -/2 AVES00913 Z 3 UVES
Morfologie ruštiny Giger, M. St/Wed 12:30 - 14:05 P313 -/-, 2/- ARJ100002 Zk 4 UVES
Překladový seminář (ruština) II. Kosáková, H. St/Wed 09:10 - 10:45 P315A -/-, -/2 AVES00947 Z 3 UVES
Ruština II Zubkovska, K. Po/Mon 09:10 - 10:40 C136 -/4 ASZRJ3020 Z 3 JCR
Čt/Thu 10:50 - 12:20 C143
Vinceová, J. St/Wed 14:10 - 15:40 C136
Čt/Thu 09:10 - 10:40 C425
Ruština v cestovním ruchu Rycheva, E. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P313 -/-, -/2 AVES00885 Z 3 UVES
Seminář z lexikologie a slovotvroby ruštiny Kitzlerová, J. Út/Tue 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 ARJ100009 Z 3 UVES
Seminář z morfologie ruštiny Giger, M. Pá/Fri 10:50 - 12:25 P325 -/-, -/2 ARJ100007 Z 3 UVES
Rycheva, E. Pá/Fri 14:10 - 15:45 P315A
Současná ruština a jazyk masmédií A Rycheva, E. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P313 -/-, -/2 AVES00843 Z 3 UVES
Současná ruština a jazyk masmédií B Rycheva, E. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P313 -/-, -/2 AVES00844 Z 3 UVES
PVP2: Literatura (Bc1 od 10/11-16/17)
Čtení textů ze současné lotyšské literatury Štoll, P. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315 -/-, -/2 AVES00925 Z 3 UVES
Problematika překladu současné ukrajinské literatury II Chlaňová, T. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315A -/-, -/2 AVES00643 Zk 4 UVES
Problematika překladu současné ukrajinské literatury II Chlaňová, T. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315A -/-, -/2 AVES00644 Z 2 UVES
Ukrajinská emigrace Chlaňová, T. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 AVES00641 Z 3 UVES
Ukrajinská emigrace Chlaňová, T. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 AVES00642 Zk 4 UVES
Ukrajinská esejistika 20. a 21. století Chlaňová, T. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00835 Z 3 UVES
Ukrajinská esejistika 20. a 21. století Chlaňová, T. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00836 Zk 4 UVES
Východoslovanský hrdinský epos Lemeškin, I. Čt/Thu 12:30 - 14:05 P315A -/-, 2/- AVES00721 Zk 3 UVES
PVP3: Dějiny a kultura (Bc1 od 10/11-16/17)
Moderní dějiny Moldavska Šisler, F. Út/Tue 17:30 - 18:15 P313 -/-, 1/1 AVES00955 Z 3 UVES
Šisler, F. Út/Tue 18:20 - 19:05 P313
Moderní dějiny Moldavska Šisler, F. Út/Tue 17:30 - 18:15 P313 -/-, 1/1 AVES00956 Zk 4 UVES
Šisler, F. Út/Tue 18:20 - 19:05 P313
Перекрестки русской истории в кинематографе Příhoda, M. St/Wed 17:30 - 19:05 P313 -/-, -/2 AVES00945 Z 4 UVES
Перекрестки русской истории в кинематографе Příhoda, M. St/Wed 17:30 - 19:05 P313 -/-, -/2 AVES00946 Zk 6 UVES
Семинар по истории русского политического языка (от Екатерины II до сегодняшнего дня) Morozov, A. Po/Mon 15:50 - 17:25 P313 -/-, -/2 AVES00918 Z 6 UVES
Východoevropská studia: lotyština Bc1 (10/11 - 16/17)
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (lotyština, Bc1 od 10/11-16/17)
Synchronní struktura areálového jazyka II (lotyština) Ante, K. St/Wed 12:30 - 14:05 P315 -/-, 2/- AVS100020 Zk 4 UVES
Úvod do lingvistiky Zíková, M. St/Wed 10:50 - 12:25 P131 2/- ALINUVOD1 Z 3 ULING
PVP1: Jazyk (Bc1 od 10/11-16/17)
Básnický experiment jako překladatelský problém II. Kitzlerová, J. St/Wed 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00952 Z 6 UVES
Dialektologie lotyštiny Vaverová, N. Po/Mon 15:50 - 16:35 P315A -/-, 1/1 AVES00957 Z 3 UVES
Vaverová, N. Po/Mon 16:40 - 17:25 P315A
Gramatické cvičení úroveň B2 II. Montvilaite, G. Út/Tue 10:50 - 12:25 P315 -/-, -/2 AVES00922 Z 3 UVES
Gramatický cvičení B1 II. Montvilaite, G. Út/Tue 12:30 - 14:05 P315 -/-, -/2 AVES00921 Z 3 UVES
Jazyk a náboženství ve slovanském prostoru Giger, M. Pá/Fri 09:10 - 09:55 P325 -/-, 1/1 AVES00943 Z 3 UVES
Giger, M. Pá/Fri 10:00 - 10:45 P325
Jazyk a náboženství ve slovanském prostoru Giger, M. Pá/Fri 09:10 - 09:55 P325 -/-, 1/1 AVES00944 Zk 4 UVES
Giger, M. Pá/Fri 10:00 - 10:45 P325
Lexikologie a slovotvorba ruštiny Giger, M. St/Wed 09:10 - 10:45 P325 -/-, 2/- ARJ100004 Zk 4 UVES
Lotyšská gramatická cvičení II. Štoll, P. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P315 -/-, -/2 AVES00787 Z 3 UVES
Lotyšská konverzace II. Ante, K. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P315 -/-, -/2 AVES00913 Z 3 UVES
Morfologie ruštiny Giger, M. St/Wed 12:30 - 14:05 P313 -/-, 2/- ARJ100002 Zk 4 UVES
Překladový seminář (ruština) II. Kosáková, H. St/Wed 09:10 - 10:45 P315A -/-, -/2 AVES00947 Z 3 UVES
Ruština II Zubkovska, K. Po/Mon 09:10 - 10:40 C136 -/4 ASZRJ3020 Z 3 JCR
Čt/Thu 10:50 - 12:20 C143
Vinceová, J. St/Wed 14:10 - 15:40 C136
Čt/Thu 09:10 - 10:40 C425
Ruština v cestovním ruchu Rycheva, E. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P313 -/-, -/2 AVES00885 Z 3 UVES
Seminář z lexikologie a slovotvroby ruštiny Kitzlerová, J. Út/Tue 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 ARJ100009 Z 3 UVES
Seminář z morfologie ruštiny Giger, M. Pá/Fri 10:50 - 12:25 P325 -/-, -/2 ARJ100007 Z 3 UVES
Rycheva, E. Pá/Fri 14:10 - 15:45 P315A
Současná ruština a jazyk masmédií A Rycheva, E. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P313 -/-, -/2 AVES00843 Z 3 UVES
Současná ruština a jazyk masmédií B Rycheva, E. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P313 -/-, -/2 AVES00844 Z 3 UVES
PVP2: Literatura (Bc1 od 10/11-16/17)
Čtení textů ze současné lotyšské literatury Štoll, P. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315 -/-, -/2 AVES00925 Z 3 UVES
Problematika překladu současné ukrajinské literatury II Chlaňová, T. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315A -/-, -/2 AVES00643 Zk 4 UVES
Problematika překladu současné ukrajinské literatury II Chlaňová, T. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315A -/-, -/2 AVES00644 Z 2 UVES
Ukrajinská emigrace Chlaňová, T. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 AVES00641 Z 3 UVES
Ukrajinská emigrace Chlaňová, T. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 AVES00642 Zk 4 UVES
Ukrajinská esejistika 20. a 21. století Chlaňová, T. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00835 Z 3 UVES
Ukrajinská esejistika 20. a 21. století Chlaňová, T. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00836 Zk 4 UVES
Východoslovanský hrdinský epos Lemeškin, I. Čt/Thu 12:30 - 14:05 P315A -/-, 2/- AVES00721 Zk 3 UVES
PVP3: Dějiny a kultura (Bc1 od 10/11-16/17)
Moderní dějiny Moldavska Šisler, F. Út/Tue 17:30 - 18:15 P313 -/-, 1/1 AVES00955 Z 3 UVES
Šisler, F. Út/Tue 18:20 - 19:05 P313
Moderní dějiny Moldavska Šisler, F. Út/Tue 17:30 - 18:15 P313 -/-, 1/1 AVES00956 Zk 4 UVES
Šisler, F. Út/Tue 18:20 - 19:05 P313
Перекрестки русской истории в кинематографе Příhoda, M. St/Wed 17:30 - 19:05 P313 -/-, -/2 AVES00945 Z 4 UVES
Перекрестки русской истории в кинематографе Příhoda, M. St/Wed 17:30 - 19:05 P313 -/-, -/2 AVES00946 Zk 6 UVES
Семинар по истории русского политического языка (от Екатерины II до сегодняшнего дня) Morozov, A. Po/Mon 15:50 - 17:25 P313 -/-, -/2 AVES00918 Z 6 UVES
Východoevropská studia: ruština Bc1 (10/11 - 16/17)
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (ruština, Bc1 od 10/11-16/17)
Synchronní struktura areálového jazyka II (ruština) Kitzlerová, J. Út/Tue 10:50 - 12:25 P315A -/-, 2/- AVS100021 Zk 4 UVES
Úvod do lingvistiky Zíková, M. St/Wed 10:50 - 12:25 P131 2/- ALINUVOD1 Z 3 ULING
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (ruština, Bc1 od 10/11-16/17)
Jazyk A - praktická jazyková cvičení VI (ruština) Rycheva, E. Út/Tue 15:50 - 17:25 P314 -/-, -/2 AVS100056 Zk 6 UVES
Stranz-Nikitina, V. Pá/Fri 10:50 - 12:25 P315A
PVP1: Jazyk (Bc1 od 10/11-16/17)
Básnický experiment jako překladatelský problém II. Kitzlerová, J. St/Wed 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00952 Z 6 UVES
Dialektologie lotyštiny Vaverová, N. Po/Mon 15:50 - 16:35 P315A -/-, 1/1 AVES00957 Z 3 UVES
Vaverová, N. Po/Mon 16:40 - 17:25 P315A
Gramatické cvičení úroveň B2 II. Montvilaite, G. Út/Tue 10:50 - 12:25 P315 -/-, -/2 AVES00922 Z 3 UVES
Gramatický cvičení B1 II. Montvilaite, G. Út/Tue 12:30 - 14:05 P315 -/-, -/2 AVES00921 Z 3 UVES
Jazyk a náboženství ve slovanském prostoru Giger, M. Pá/Fri 09:10 - 09:55 P325 -/-, 1/1 AVES00943 Z 3 UVES
Giger, M. Pá/Fri 10:00 - 10:45 P325
Jazyk a náboženství ve slovanském prostoru Giger, M. Pá/Fri 09:10 - 09:55 P325 -/-, 1/1 AVES00944 Zk 4 UVES
Giger, M. Pá/Fri 10:00 - 10:45 P325
Lexikologie a slovotvorba ruštiny Giger, M. St/Wed 09:10 - 10:45 P325 -/-, 2/- ARJ100004 Zk 4 UVES
Lotyšská gramatická cvičení II. Štoll, P. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P315 -/-, -/2 AVES00787 Z 3 UVES
Lotyšská konverzace II. Ante, K. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P315 -/-, -/2 AVES00913 Z 3 UVES
Morfologie ruštiny Giger, M. St/Wed 12:30 - 14:05 P313 -/-, 2/- ARJ100002 Zk 4 UVES
Překladový seminář (ruština) II. Kosáková, H. St/Wed 09:10 - 10:45 P315A -/-, -/2 AVES00947 Z 3 UVES
Ruština II Zubkovska, K. Po/Mon 09:10 - 10:40 C136 -/4 ASZRJ3020 Z 3 JCR
Čt/Thu 10:50 - 12:20 C143
Vinceová, J. St/Wed 14:10 - 15:40 C136
Čt/Thu 09:10 - 10:40 C425
Ruština v cestovním ruchu Rycheva, E. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P313 -/-, -/2 AVES00885 Z 3 UVES
Seminář z lexikologie a slovotvroby ruštiny Kitzlerová, J. Út/Tue 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 ARJ100009 Z 3 UVES
Seminář z morfologie ruštiny Giger, M. Pá/Fri 10:50 - 12:25 P325 -/-, -/2 ARJ100007 Z 3 UVES
Rycheva, E. Pá/Fri 14:10 - 15:45 P315A
Současná ruština a jazyk masmédií A Rycheva, E. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P313 -/-, -/2 AVES00843 Z 3 UVES
Současná ruština a jazyk masmédií B Rycheva, E. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P313 -/-, -/2 AVES00844 Z 3 UVES
PVP2: Literatura (Bc1 od 10/11-16/17)
Čtení textů ze současné lotyšské literatury Štoll, P. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315 -/-, -/2 AVES00925 Z 3 UVES
Problematika překladu současné ukrajinské literatury II Chlaňová, T. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315A -/-, -/2 AVES00643 Zk 4 UVES
Problematika překladu současné ukrajinské literatury II Chlaňová, T. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315A -/-, -/2 AVES00644 Z 2 UVES
Ukrajinská emigrace Chlaňová, T. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 AVES00641 Z 3 UVES
Ukrajinská emigrace Chlaňová, T. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 AVES00642 Zk 4 UVES
Ukrajinská esejistika 20. a 21. století Chlaňová, T. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00835 Z 3 UVES
Ukrajinská esejistika 20. a 21. století Chlaňová, T. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00836 Zk 4 UVES
Východoslovanský hrdinský epos Lemeškin, I. Čt/Thu 12:30 - 14:05 P315A -/-, 2/- AVES00721 Zk 3 UVES
PVP3: Dějiny a kultura (Bc1 od 10/11-16/17)
Moderní dějiny Moldavska Šisler, F. Út/Tue 17:30 - 18:15 P313 -/-, 1/1 AVES00955 Z 3 UVES
Šisler, F. Út/Tue 18:20 - 19:05 P313
Moderní dějiny Moldavska Šisler, F. Út/Tue 17:30 - 18:15 P313 -/-, 1/1 AVES00956 Zk 4 UVES
Šisler, F. Út/Tue 18:20 - 19:05 P313
Перекрестки русской истории в кинематографе Příhoda, M. St/Wed 17:30 - 19:05 P313 -/-, -/2 AVES00945 Z 4 UVES
Перекрестки русской истории в кинематографе Příhoda, M. St/Wed 17:30 - 19:05 P313 -/-, -/2 AVES00946 Zk 6 UVES
Семинар по истории русского политического языка (от Екатерины II до сегодняшнего дня) Morozov, A. Po/Mon 15:50 - 17:25 P313 -/-, -/2 AVES00918 Z 6 UVES
Východoevropská studia: ukrajinština Bc.1 (10/11 - 16/17)
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (ukrajinština, Bc1 od 10/11-16/17)
Úvod do lingvistiky Zíková, M. St/Wed 10:50 - 12:25 P131 2/- ALINUVOD1 Z 3 ULING
PVP1: Jazyk (Bc1 od 10/11-16/17)
Básnický experiment jako překladatelský problém II. Kitzlerová, J. St/Wed 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00952 Z 6 UVES
Dialektologie lotyštiny Vaverová, N. Po/Mon 15:50 - 16:35 P315A -/-, 1/1 AVES00957 Z 3 UVES
Vaverová, N. Po/Mon 16:40 - 17:25 P315A
Gramatické cvičení úroveň B2 II. Montvilaite, G. Út/Tue 10:50 - 12:25 P315 -/-, -/2 AVES00922 Z 3 UVES
Gramatický cvičení B1 II. Montvilaite, G. Út/Tue 12:30 - 14:05 P315 -/-, -/2 AVES00921 Z 3 UVES
Jazyk a náboženství ve slovanském prostoru Giger, M. Pá/Fri 09:10 - 09:55 P325 -/-, 1/1 AVES00943 Z 3 UVES
Giger, M. Pá/Fri 10:00 - 10:45 P325
Jazyk a náboženství ve slovanském prostoru Giger, M. Pá/Fri 09:10 - 09:55 P325 -/-, 1/1 AVES00944 Zk 4 UVES
Giger, M. Pá/Fri 10:00 - 10:45 P325
Lexikologie a slovotvorba ruštiny Giger, M. St/Wed 09:10 - 10:45 P325 -/-, 2/- ARJ100004 Zk 4 UVES
Lotyšská gramatická cvičení II. Štoll, P. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P315 -/-, -/2 AVES00787 Z 3 UVES
Lotyšská konverzace II. Ante, K. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P315 -/-, -/2 AVES00913 Z 3 UVES
Morfologie ruštiny Giger, M. St/Wed 12:30 - 14:05 P313 -/-, 2/- ARJ100002 Zk 4 UVES
Překladový seminář (ruština) II. Kosáková, H. St/Wed 09:10 - 10:45 P315A -/-, -/2 AVES00947 Z 3 UVES
Ruština II Zubkovska, K. Po/Mon 09:10 - 10:40 C136 -/4 ASZRJ3020 Z 3 JCR
Čt/Thu 10:50 - 12:20 C143
Vinceová, J. St/Wed 14:10 - 15:40 C136
Čt/Thu 09:10 - 10:40 C425
Ruština v cestovním ruchu Rycheva, E. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P313 -/-, -/2 AVES00885 Z 3 UVES
Seminář z lexikologie a slovotvroby ruštiny Kitzlerová, J. Út/Tue 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 ARJ100009 Z 3 UVES
Seminář z morfologie ruštiny Giger, M. Pá/Fri 10:50 - 12:25 P325 -/-, -/2 ARJ100007 Z 3 UVES
Rycheva, E. Pá/Fri 14:10 - 15:45 P315A
Současná ruština a jazyk masmédií A Rycheva, E. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P313 -/-, -/2 AVES00843 Z 3 UVES
Současná ruština a jazyk masmédií B Rycheva, E. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P313 -/-, -/2 AVES00844 Z 3 UVES
PVP2: Literatura (Bc1 od 10/11-16/17)
Čtení textů ze současné lotyšské literatury Štoll, P. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315 -/-, -/2 AVES00925 Z 3 UVES
Problematika překladu současné ukrajinské literatury II Chlaňová, T. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315A -/-, -/2 AVES00643 Zk 4 UVES
Problematika překladu současné ukrajinské literatury II Chlaňová, T. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P315A -/-, -/2 AVES00644 Z 2 UVES
Ukrajinská emigrace Chlaňová, T. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 AVES00641 Z 3 UVES
Ukrajinská emigrace Chlaňová, T. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P314 -/-, -/2 AVES00642 Zk 4 UVES
Ukrajinská esejistika 20. a 21. století Chlaňová, T. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00835 Z 3 UVES
Ukrajinská esejistika 20. a 21. století Chlaňová, T. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVES00836 Zk 4 UVES
Východoslovanský hrdinský epos Lemeškin, I. Čt/Thu 12:30 - 14:05 P315A -/-, 2/- AVES00721 Zk 3 UVES
PVP3: Dějiny a kultura (Bc1 od 10/11-16/17)
Moderní dějiny Moldavska Šisler, F. Út/Tue 17:30 - 18:15 P313 -/-, 1/1 AVES00955 Z 3 UVES
Šisler, F. Út/Tue 18:20 - 19:05 P313
Moderní dějiny Moldavska Šisler, F. Út/Tue 17:30 - 18:15 P313 -/-, 1/1 AVES00956 Zk 4 UVES
Šisler, F. Út/Tue 18:20 - 19:05 P313
Перекрестки русской истории в кинематографе Příhoda, M. St/Wed 17:30 - 19:05 P313 -/-, -/2 AVES00945 Z 4 UVES
Перекрестки русской истории в кинематографе Příhoda, M. St/Wed 17:30 - 19:05 P313 -/-, -/2 AVES00946 Zk 6 UVES
Семинар по истории русского политического языка (от Екатерины II до сегодняшнего дня) Morozov, A. Po/Mon 15:50 - 17:25 P313 -/-, -/2 AVES00918 Z 6 UVES