Rozvrhový portál FF UK

Detail rozvrhu: Historie - české dějiny v evropském kontextu. Starší dějiny NMgr.

XLS PDF
Historie - české dějiny v evropském kontextu. Starší dějiny NMgr. (3707)
Aktualizace: 17.02.2020 13:33
Obory: Historie - české dějiny v evropském kontextu
Katedry: 21-UCD
Semestr: 2019/2020 - Letní

Filtrovat:
Název předmětu Rozsah Kód(y) SIS Atest Kredity ZS
Forma výuky Den Čas Místnost Odkaz Vyučující
Historie - české dějiny v evropském kontextu: Starší dějiny NMgr. (od 2016)
PVP2: Výběrové přednášky k českým dějinám v evropském kontextu (NMgr1 od 16/17)
PVP 1 Česká koruna mezi středověkem a raným novověkem II -/-, 2/- AHSV00720 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 10:50 - 12:25 P201 Bobková, L.
Zdichynec, J.
PVP 1 Česko-francouzská historická dílna II -/-, 2/- AHSV00974 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Čt/Thu 10:50 - 12:25 P201 Nejedlý, M.
Svátek, J.
PVP 1 Dějiny Slovenska II. (1918-1992) -/-, 2/- AHSV00902 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Út/Tue 15:50 - 17:25 P200 Rychlík, J.
PVP 1 Ekologické myšlení v humanitních vědách: čtení textů -/-, 2/- AHSV01019 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 14:10 - 15:45 P208 Pýcha, Č.
Sixta, V.
PVP 1 Historická exkurze ke starším dějinám -/-, 2/- AHSV01016 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Izdný, J.
PVP 1 Historiografie a dějepis -/-, 2/- AHSV01000 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 15:50 - 17:25 P205 Fapšo, M.
PVP 1 Na frontách informační války. Informace jako nástroj mocenského boje v historickém kontextu -/-, 2/- AHSV01021 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 14:10 - 15:45 P200 Koldinská, M.
PVP 1 Naši výtečníci -/-, 2/- AHSV01004 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 09:10 - 10:45 P201 Pokorná, M.
PVP 1 Osvícenství v českých zemích -/-, 2/- AHSV00920 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Čt/Thu 09:10 - 10:45 P205 Tinková, D.
PVP 1 Praha - srdce republiky. Kapitoly z dějin výstavby moderní metropole -/-, 2/- AHSV00579 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Út/Tue 14:10 - 15:45 P200 Čechurová, J.
PVP 1 Proměna českého venkova 1945-1960 -/-, 2/- AHSV00956 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Čt/Thu 17:30 - 19:05 P200 Stehlík, M.
PVP 1 Public history: dějiny ve veřejném prostoru -/-, 2/- AHSV00926 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Čt/Thu 10:50 - 12:25 P317 Činátl, K.
Pýcha, Č.
PVP 1 Rebelie! Subkultury mládeže od normalizace do transformace -/-, 2/- AHSV00607 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Út/Tue 15:50 - 17:25 P208 Michela, M.
PVP 1 Umírání a smrt v předmoderní době -/-, 2/- AHSV00884 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 17:30 - 19:05 P200 Koldinská, M.
PVP 1 Zivilgesellschaft, Modernisierung und Nationalismus in Mitteleuropa II -/-, 2/- AHSV00343 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 15:50 - 17:25 P208 Hlavačka, M.
Randák, J.
PVP 1 Zlatý věk české samosprávy -/-, 2/- AHSV00986 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 12:30 - 14:05 P208 Hlavačka, M.
PVP 2 Česká koruna mezi středověkem a raným novověkem II -/-, 2/- AHSN00018 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 10:50 - 12:25 P201 Bobková, L.
Zdichynec, J.
PVP 2 Česko-francouzská historická dílna II -/-, 2/- AHSN00159 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture Čt/Thu 10:50 - 12:25 P201 Nejedlý, M.
Svátek, J.
PVP 2 Dějiny Slovenska II. (1918-1992) -/-, 2/- AHSN00121 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture Út/Tue 15:50 - 17:25 P200 Rychlík, J.
PVP 2 Ekologické myšlení v humanitních vědách: čtení textů -/-, 2/- AHSN00183 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 14:10 - 15:45 P208 Pýcha, Č.
Sixta, V.
PVP 2 Historická exkurze ke starším dějinám -/-, 2/- AHSN00182 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture Izdný, J.
PVP 2 Historiografie a dějepis -/-, 2/- AHSN00173 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 15:50 - 17:25 P205 Fapšo, M.
PVP 2 Na frontách informační války. Informace jako nástroj mocenského boje v historickém kontextu -/-, 2/- AHSN00184 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 14:10 - 15:45 P200 Koldinská, M.
PVP 2 Naši výtečníci -/-, 2/- AHSN00175 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 09:10 - 10:45 P201 Pokorná, M.
PVP 2 Osvícenství v českých zemích -/-, 2/- AHSN00131 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture Čt/Thu 09:10 - 10:45 P205 Tinková, D.
PVP 2 Praha - srdce republiky. Kapitoly z dějin výstavby moderní metropole -/-, 2/- AHSN00083 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture Út/Tue 14:10 - 15:45 P200 Čechurová, J.
PVP 2 Proměna českého venkova 1945-1960 -/-, 2/- AHSN00150 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture Čt/Thu 17:30 - 19:05 P200 Stehlík, M.
PVP 2 Public history: dějiny ve veřejném prostoru -/-, 2/- AHSN00135 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture Čt/Thu 10:50 - 12:25 P317 Činátl, K.
Pýcha, Č.
PVP3: Specializační a diplomový seminář I  (NMgr1 od 13/14)
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 -/2, -/2 AHS333141 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 12:30 - 14:05 P205 Koldinská, M.
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 -/2, -/2 AHS606001 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 12:30 - 14:05 P205 Koldinská, M.
VS Církev a náboženství v předmoderní době -/2, -/2 AHS333137 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 14:10 - 15:45 P205 Zdichynec, J.
VS Církev a náboženství v předmoderní době -/2, -/2 AHS606003 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 14:10 - 15:45 P205 Zdichynec, J.
VS České dějiny pozdního středověku: společnost, kultura, myšlení -/2, -/2 AHS333050 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 15:50 - 17:25 P211 Zilynská, B.
VS České dějiny pozdního středověku: společnost, kultura, myšlení -/2, -/2 AHS606005 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 15:50 - 17:25 P211 Zilynská, B.
VS Česko-francouzský historický seminář -/2, -/2 AHS333051 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 09:10 - 10:45 P201 Nejedlý, M.
VS Česko-francouzský historický seminář -/2, -/2 AHS606007 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 09:10 - 10:45 P201 Nejedlý, M.
VS Československá společnost v soudobých dějinách -/2, -/2 AHS333070 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 10:50 - 12:25 P208 Randák, J.
VS Československá společnost v soudobých dějinách -/2, -/2 AHS606009 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 10:50 - 12:25 P208 Randák, J.
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 -/2, -/2 AHS333127 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 10:50 - 12:25 P205 Rychlík, J.
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 -/2, -/2 AHS606011 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 10:50 - 12:25 P205 Rychlík, J.
VS Češi a jejich sousedé -/2, -/2 AHS333074 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 14:10 - 15:45 P208 Michela, M.
VS Češi a jejich sousedé -/2, -/2 AHS606013 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 14:10 - 15:45 P208 Michela, M.
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura -/2, -/2 AHS333054 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Po/Mon 10:50 - 12:25 P205 Beneš, Z.
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura -/2, -/2 AHS606015 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Po/Mon 10:50 - 12:25 P205 Beneš, Z.
VS Dějiny, paměť a vzdělávání -/2, -/2 AHS333154 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 09:10 - 10:45 P208 Činátl, K.
VS Dějiny, paměť a vzdělávání -/2, -/2 AHS333155 Z, KLP 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 09:10 - 10:45 P208 Činátl, K.
VS Dějiny, paměť a vzdělávání -/2, -/2 AHS606060 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 09:10 - 10:45 P208 Činátl, K.
VS Dějiny vojenství od r. 1789 po současnost -/2, -/2 AHS333056 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 15:50 - 17:25 P201 Šedivý, I.
VS Dějiny vojenství od r. 1789 po současnost -/2, -/2 AHS606022 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 15:50 - 17:25 P201 Šedivý, I.
VS Intelektuální dějiny současnosti II: Demokracie -/2, -/2 AHS333142 Z, KLP 6 UCD
Seminář / Seminar Pá/Fri 10:50 - 12:25 P208 Kopeček, M.
VS Intelektuální dějiny současnosti II: Demokracie -/2, -/2 AHS333143 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Pá/Fri 10:50 - 12:25 P208 Kopeček, M.
VS Intelektuální dějiny současnosti II: Demokracie -/2, -/2 AHS606047 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Pá/Fri 10:50 - 12:25 P208 Kopeček, M.
VS Král a ti druzí (česká pozdněstředověká společnost, kultura) -/2, -/2 AHS333059 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 12:30 - 14:05 P201 Bobková, L.
VS Král a ti druzí (česká pozdněstředověká společnost, kultura) -/2, -/2 AHS606031 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 12:30 - 14:05 P201 Bobková, L.
VS Kulturní dějiny pozdního středověku -/2, -/2 AHS333148 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 14:10 - 15:45 P209 Svátek, J.
VS Kulturní dějiny pozdního středověku -/2, -/2 AHS606053 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 14:10 - 15:45 P209 Svátek, J.
VS Kulturní dějiny raného novověku -/2, -/2 AHS333075 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar konzultačně Holý, M.
VS Kulturní dějiny raného novověku -/2, -/2 AHS606033 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar konzultačně Holý, M.
VS Muzejnictví -/2, -/2 AHS333120 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 14:10 - 15:45 P200 Stehlík, M.
VS Muzejnictví -/2, -/2 AHS606035 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 14:10 - 15:45 P200 Stehlík, M.
VS Národ sobě 1818-1918 -/2, -/2 AHS333061 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 10:50 - 12:25 P208 Pokorná, M.
VS Národ sobě 1818-1918 -/2, -/2 AHS606037 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 10:50 - 12:25 P208 Pokorná, M.
VS Nejstarší české dějiny ve středoevropském kontextu -/2, -/2 AHS333152 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 10:50 - 12:25 P211 Izdný, J.
VS Nejstarší české dějiny ve středoevropském kontextu -/2, -/2 AHS333153 Z, KLP 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 10:50 - 12:25 P211 Izdný, J.
VS Nejstarší české dějiny ve středoevropském kontextu -/2, -/2 AHS606058 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 10:50 - 12:25 P211 Izdný, J.
VS Osvícenství a proměny preindustriální společnosti cca 1680 – 1835 -/2, -/2 AHS333129 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 10:50 - 12:25 P205 Tinková, D.
VS Osvícenství a proměny preindustriální společnosti cca 1680 – 1835 -/2, -/2 AHS606039 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 10:50 - 12:25 P205 Tinková, D.
VS Panovník a společnost českých zemí. Politické, hospodářské a kulturní proměny v raném novověku -/2, -/2 AHS333150 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 15:50 - 17:25 P205 Hausenblasová, J.
VS Panovník a společnost českých zemí. Politické, hospodářské a kulturní proměny v raném novověku -/2, -/2 AHS333151 Z, KLP 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 15:50 - 17:25 P205 Hausenblasová, J.
VS Panovník a společnost českých zemí. Politické, hospodářské a kulturní proměny v raném novověku -/2, -/2 AHS606055 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 15:50 - 17:25 P205 Hausenblasová, J.
VS Problémy české společnosti ve 20. století -/2, -/2 AHS333071 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 09:10 - 10:45 P208 Čechurová, J.
VS Problémy české společnosti ve 20. století -/2, -/2 AHS606041 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 09:10 - 10:45 P208 Čechurová, J.
VS Všední den v memoárové literatuře -/2, -/2 AHS333066 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Po/Mon 14:10 - 15:45 P208 Hlavačka, M.
VS Všední den v memoárové literatuře -/2, -/2 AHS333117 Z, KLP 6 UCD
Seminář / Seminar Po/Mon 14:10 - 15:45 P208 Hlavačka, M.
VS Všední den v memoárové literatuře -/2, -/2 AHS606045 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Po/Mon 14:10 - 15:45 P208 Hlavačka, M.
PVP4: Specializační a diplomový seminář II (NMgr1 od 16/17)
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 -/2, -/2 AHS606002 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 12:30 - 14:05 P205 Koldinská, M.
VS Církev a náboženství v předmoderní době -/2, -/2 AHS606004 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 14:10 - 15:45 P205 Zdichynec, J.
VS České dějiny pozdního středověku: společnost, kultura, myšlení -/2, -/2 AHS606006 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 15:50 - 17:25 P211 Zilynská, B.
VS Česko-francouzský historický seminář -/2, -/2 AHS606008 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 09:10 - 10:45 P201 Nejedlý, M.
VS Československá společnost v soudobých dějinách -/2, -/2 AHS606010 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 10:50 - 12:25 P208 Randák, J.
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 -/2, -/2 AHS606012 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 10:50 - 12:25 P205 Rychlík, J.
VS Češi a jejich sousedé -/2, -/2 AHS606014 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 14:10 - 15:45 P208 Michela, M.
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura -/2, -/2 AHS606016 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Po/Mon 10:50 - 12:25 P205 Beneš, Z.
VS Dějiny, paměť a vzdělávání -/2, -/2 AHS606059 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 09:10 - 10:45 P208 Činátl, K.
VS Dějiny vojenství od r. 1789 po současnost -/2, -/2 AHS606020 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 15:50 - 17:25 P201 Šedivý, I.
VS Intelektuální dějiny současnosti II: Demokracie -/2, -/2 AHS606048 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Pá/Fri 10:50 - 12:25 P208 Kopeček, M.
VS Král a ti druzí (česká pozdněstředověká společnost, kultura) -/2, -/2 AHS606032 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 12:30 - 14:05 P201 Bobková, L.
VS Kulturní dějiny pozdního středověku -/2, -/2 AHS606054 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 14:10 - 15:45 P209 Svátek, J.
VS Kulturní dějiny raného novověku -/2, -/2 AHS606034 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Ne/Sun 00:00 - 01:35 Holý, M.
VS Muzejnictví -/2, -/2 AHS606036 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 14:10 - 15:45 P200 Stehlík, M.
VS Národ sobě 1818-1918 -/2, -/2 AHS606038 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 10:50 - 12:25 P208 Pokorná, M.
VS Nejstarší české dějiny ve středoevropském kontextu -/2, -/2 AHS606057 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar St/Wed 10:50 - 12:25 P211 Izdný, J.
VS Osvícenství a proměny preindustriální společnosti cca 1680 – 1835 -/2, -/2 AHS606040 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 10:50 - 12:25 P205 Tinková, D.
VS Panovník a společnost českých zemí. Politické, hospodářské a kulturní proměny v raném novověku -/2, -/2 AHS606056 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 15:50 - 17:25 P205 Hausenblasová, J.
VS Problémy české společnosti ve 20. století -/2, -/2 AHS606042 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 09:10 - 10:45 P208 Čechurová, J.
VS Všední den v memoárové literatuře -/2, -/2 AHS606046 Z, KLP 10 UCD
Seminář / Seminar Po/Mon 14:10 - 15:45 P208 Hlavačka, M.
Starší dějiny - povinné předměty za celé studium (NMgr1 od 16/17)
Metodologie v teorii a praxi 2/- AHS600001 Zk 5 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 12:30 - 13:15 P201 Fapšo, M.
Přednáška / Lecture Út/Tue 09:10 - 09:55 P205 Činátl, K.
Přednáška / Lecture Út/Tue 15:50 - 16:35 P301 Vojtěchovský, O.
Přednáška / Lecture Čt/Thu 15:50 - 16:35 C117 Spurný, M.
Obsahy a formy české státnosti I 2/-, 2/- AHS600002 Z, Zk 7 UCD
Přednáška / Lecture Čt/Thu 14:10 - 15:45 P201 Koldinská, M.
Svátek, J.
Zilynská, B.
Obsahy a formy české státnosti II 2/-, 2/- AHS600003 Z, Zk 7 UCD
Přednáška / Lecture Čt/Thu 12:30 - 14:05 P200 Hlavačka, M.
Rychlík, J.
Šedivý, I.
Základní problémy studia starších českých dějin I 2/-, 2/- AHS600004 Z, Zk 8 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 15:50 - 17:25 P205 Bobková, L.
Hausenblasová, J.
Izdný, J.
Koldinská, M.
Nejedlý, M.
Svátek, J.
Zdichynec, J.
Zilynská, B.
Žemlička, J.
Základní problémy studia starších českých dějin II 2/-, 2/- AHS600005 Z, Zk 8 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 17:30 - 19:05 P201 Bobková, L.
Hausenblasová, J.
Izdný, J.
Koldinská, M.
Nejedlý, M.
Svátek, J.
Zdichynec, J.
Zilynská, B.
Žemlička, J.
Starší dějiny - PVP 1: Specializace Starší dějiny (NMgr1 od 16/17)
Raněnovověká latina – seminář II -/-, -/2 AHS600020 Zk 6 UCD
Seminář / Seminar C330 Bočková, A.
Zdichynec, J.
Středověká diplomatika -/-, 1/1 AHS600009 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Pátková, H.
Seminář / Seminar Pátková, H.
Další předměty
České moderní a soudobé dějiny (od konce 18. století do současnosti) 2/-, 2/- AHS110102 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 12:30 - 14:05 P200 Rychlík, J.
České moderní a soudobé dějiny (od konce 18. století do současnosti) A 2/-, 2/- AHS111014 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 12:30 - 14:05 P200 Rychlík, J.
České moderní a soudobé dějiny (od konce 18. století do současnosti) B 2/-, 2/- AHS222014 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 12:30 - 14:05 P200 Rychlík, J.
České politické myšlení II 1/1, 1/1 AHS333029 Z, Zk 6 UCD
Přednáška / Lecture Pá/Fri 09:10 - 09:55 P201 Andělová, K.
Kopeček, M.
Seminář / Seminar Pá/Fri 10:00 - 10:45 P201 Andělová, K.
Kopeček, M.
České raně novověké dějiny (od počátku 16. do konce 18. stol.) 2/-, 2/- AHS110101 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 10:50 - 12:25 P200 Koldinská, M.
České raně novověké dějiny (od počátku 16. do konce 18. století) A 2/-, 2/- AHS111008 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 10:50 - 12:25 P200 Koldinská, M.
České raně novověké dějiny (od počátku 16. do konce 18. století) B 2/-, 2/- AHS222008 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 10:50 - 12:25 P200 Koldinská, M.
České středověké dějiny (do počátku 16. století) 2/-, 2/- AHS110100 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 09:10 - 10:45 P200 Nejedlý, M.
Zilynská, B.
České středověké dějiny (do počátku 16. století) A 2/-, 2/- AHS111006 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 09:10 - 10:45 P200 Nejedlý, M.
Zilynská, B.
České středověké dějiny (do počátku 16. století) B 2/-, 2/- AHS222006 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 09:10 - 10:45 P200 Nejedlý, M.
Zilynská, B.
Dějiny politického myšlení I 1/1, 1/1 AHS600027 Z, Zk 6 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 10:50 - 12:25 C338 Doubek, V.
Dějiny politického myšlení II 1/1, 1/1 AHS600028 Z, Zk 6 UCD
Přednáška / Lecture Pá/Fri 09:10 - 09:55 P201 Andělová, K.
Kopeček, M.
Seminář / Seminar Pá/Fri 10:00 - 10:45 P201 Andělová, K.
Kopeček, M.
Dějiny starověku 2/-, 2/- AHS110005 Zk 5 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 10:50 - 12:25 P200 Prchlík, I.
Souček, J.
Didaktika dějepisu I -/2, -/2 AHS660052 Z, Zk 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 10:50 - 12:25 P200 Činátl, K.
Diplomní seminář II – Ústav českých dějin -/-, -/2 AHS660058 Z 5 UCD
Seminář / Seminar
Doktorandský seminář -/2, -/2 AXCDDOS01 Jiné 0 UCD
Seminář / Seminar Hausenblasová, J.
Randák, J.
Svátek, J.
Doktorandský seminář II -/2, -/2 AXCDDOS02 Jiné 0 UCD
Seminář / Seminar Po/Mon 17:30 - 19:05 P201 Hausenblasová, J.
Randák, J.
Svátek, J.
Doktorandský seminář III -/2, -/2 AXCDDOS03 Jiné 0 UCD
Seminář / Seminar Činátl, K.
Doktorandský seminář IV -/2, -/2 AXCDDOS04 Jiné 0 UCD
Seminář / Seminar Činátl, K.
Historiografie 1/1, 1/1 AHS110099 Zk 6 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 09:10 - 09:55 P205 Beneš, Z.
Přednáška / Lecture St/Wed 09:10 - 09:55 P209 Koura, J.
Přednáška / Lecture Čt/Thu 12:30 - 13:15 P205 Tinková, D.
Seminář / Seminar Po/Mon 10:00 - 10:45 P205 Beneš, Z.
Seminář / Seminar St/Wed 10:00 - 10:45 P209 Koura, J.
Seminář / Seminar Čt/Thu 13:20 - 14:05 P205 Tinková, D.
Historiografie A 1/1, 1/1 AHS110002 Z+Zk 7 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 09:10 - 09:55 P205 Beneš, Z.
Přednáška / Lecture St/Wed 09:10 - 09:55 P209 Koura, J.
Přednáška / Lecture Čt/Thu 12:30 - 13:15 P205 Tinková, D.
Seminář / Seminar Po/Mon 10:00 - 10:45 P205 Beneš, Z.
Seminář / Seminar St/Wed 10:00 - 10:45 P209 Koura, J.
Seminář / Seminar Čt/Thu 13:20 - 14:05 P205 Tinková, D.
Historiografie A 1/1, 1/1 AHS111013 Z+Zk 8 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 09:10 - 09:55 P205 Beneš, Z.
Přednáška / Lecture St/Wed 09:10 - 09:55 P209 Koura, J.
Přednáška / Lecture Čt/Thu 12:30 - 13:15 P205 Tinková, D.
Seminář / Seminar Po/Mon 10:00 - 10:45 P205 Beneš, Z.
Seminář / Seminar St/Wed 10:00 - 10:45 P209 Koura, J.
Seminář / Seminar Čt/Thu 13:20 - 14:05 P205 Tinková, D.
Historiografie B 1/1, 1/1 AHS222013 Zk 5 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 09:10 - 09:55 P205 Beneš, Z.
Přednáška / Lecture St/Wed 09:10 - 09:55 P209 Koura, J.
Přednáška / Lecture Čt/Thu 12:30 - 13:15 P205 Tinková, D.
Seminář / Seminar Po/Mon 10:00 - 10:45 P205 Beneš, Z.
Seminář / Seminar St/Wed 10:00 - 10:45 P209 Koura, J.
Seminář / Seminar Čt/Thu 13:20 - 14:05 P205 Tinková, D.
Kcv České nejnovější dějiny -/2, -/2 AHS100024 Z, Z 6 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 12:30 - 14:05 P201 Čechurová, J.
Seminář / Seminar St/Wed 15:50 - 17:25 P201 Pokorná, M.
Seminář / Seminar Čt/Thu 07:30 - 09:05 P201 Randák, J.
Milestones of Modern Czech History (1848–1989) -/-, 2/- AHSE0015 Zk 8 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 09:10 - 10:45 P200 Rychlík, J.
Stehlík, M.
Šedivý, I.
Milestones of Older Czech History (until 19th Century) -/-, 2/- AHSE0017 Zk 8 UCD
Přednáška / Lecture St/Wed 12:30 - 14:05 P200 Izdný, J.
Jarošová, E.
Němčina pro historiky II -/-, -/2 AHS600022 Zk 6 UCD
Seminář / Seminar Čt/Thu 10:50 - 12:20 C428 Blahníková, H.
Pedagogická praxe -/2 AHSV00372 Z 3 UCD
Seminář / Seminar po domluvě emailem Činátl, K.
Seminář / Seminar po domluvě emailem Fapšo, M.
Pomocné vědy historické A 1/1, 1/1 AHS110003 Z+Zk 7 UCD
Přednáška / Lecture Út/Tue 08:20 - 09:05 P301 Woitschová, K.
Seminář / Seminar Po/Mon 08:20 - 09:05 P209 Holá, M.
Seminář / Seminar St/Wed 08:20 - 09:05 P209 Woitschová, K.
Seminář / Seminar Čt/Thu 07:30 - 08:15 P209 Dobeš, J.
Seminář / Seminar Čt/Thu 08:20 - 09:05 P209 Pátková, H.
Pomocné vědy historické B -/-, 1/1 AHS110301 Z 3 UCD
Přednáška / Lecture Út/Tue 08:20 - 09:05 P301 Woitschová, K.
Seminář / Seminar Po/Mon 08:20 - 09:05 P209 Holá, M.
Seminář / Seminar St/Wed 08:20 - 09:05 P209 Woitschová, K.
Seminář / Seminar Čt/Thu 07:30 - 08:15 P209 Dobeš, J.
Seminář / Seminar Čt/Thu 08:20 - 09:05 P209 Pátková, H.
PVP 1 Barokní šlechta v Čechách a na Moravě (1650–1750) -/-, 2/- AHSV00776 Zk 4 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 15:50 - 17:25 P200 Hrbek, J.
PVP 2 Barokní šlechta v Čechách a na Moravě (1650–1750) -/-, 2/- AHSN00049 Z 2 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 15:50 - 17:25 P200 Hrbek, J.
PVP 3 Barokní šlechta v Čechách a na Moravě (1650–1750) -/-, 2/- AHS444V81 Kv 1 UCD
Přednáška / Lecture Po/Mon 15:50 - 17:25 P200 Hrbek, J.
Seminář k českým moderním a soudobým dějinám (od konce 18. stol. do souč.) -/2, -/2 AHS111020 Z, Z 4 UCD
Seminář / Seminar Út/Tue 12:30 - 14:05 P201 Čechurová, J.
Seminář / Seminar St/Wed 15:50 - 17:25 P201 Pokorná, M.
Seminář / Seminar Čt/Thu 07:30 - 09:05 P201