Rozvrhový portál FF UK

Detail rozvrhu: Ruský jazyk a literatura NMgr1

XLS PDF
Ruský jazyk a literatura NMgr1 (3208)
Aktualizace: 07.01.2019 17:16
Obory: Ruský jazyk a literatura
Katedry: 21-UVES
Semestr: 2018/2019 - Letní

Filtrovat:
Název Vyučující Den Čas Místnost Rozsah Kód(y) SIS Atest Kred ZS
Ruský jazyk a literatura NMgr1 (od 2015)
Povinné předměty pro celé studium (NMgr1 od 15/16)
Aktuální otázky gramatické struktury studovaného areálového jazyka II (ruština) Giger, M. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P325 -/-, 2/- AVS500039 Zk 3 UVES
Dějiny ruštiny Knoll, V. Po/Mon 12:30 - 13:15 P313 -/-, 1/1 ARJ500012 Zk 3 UVES
Knoll, V. Po/Mon 13:20 - 14:05 P313
Duchovní a myšlenkové koncepty Ruska I. (do konce 18. stol.) Příhoda, M. St/Wed 15:50 - 17:25 P325 -/-, 2/- ARJ500004 Z 3 UVES
Duchovní a myšlenkové koncepty Ruska III. (20. stol.) Nykl, H. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P315 -/-, 2/- ARJ500009 Zk 5 UVES
Metody literární vědy II (Evropské myšlení o literatuře) Ulbrechtová, H. Po/Mon 10:50 - 12:25 P325 -/-, 2/- AVS500053 Zk 4 UVES
Překlad uměleckých textů ze zvoleného areálového jazyka (ruština) Kitzlerová, J. Út/Tue 12:30 - 14:05 P314 -/-, -/2 AVS500072 Z 2 UVES
Rozvoj komunikačních dovedností ve studovaném areálovém jazyce II (ruština) Stranz-Nikitina, V. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P314 -/-, -/2 AVS500025 Z 2 UVES
Ruská literatura v evropských kontextech II. (19. stol.) Lemeškin, I.
Nykl, H.
St/Wed 12:30 - 14:05 P325 -/-, 2/- ARJ500003 Zk 6 UVES
Chlaňová, T. Pá/Fri 14:10 - 15:45 P314
Seminář kreativního psaní ve zvoleném areálovém jazyce II (ruština) Rajnochová, N. Út/Tue 14:10 - 15:45 P313 -/-, -/2 AVS500017 Z 2 UVES
Teorie a kritika překladu Našinec, J. -/-, 2/- AVS500029 Zk 4 UVES
Základy staroslověnštiny a čtení staroslověnských textů II Po/Mon 09:10 - 09:55 P313 -/-, 1/1 AVS500036 Zk 3 UVES
Po/Mon 10:00 - 10:45 P313
PVP 3: Diplomový seminář II (NMgr1 od 15/16)
Diplomový seminář II. - historický Příhoda, M.
Tumis, S.
Út/Tue 17:30 - 19:05 P312 -/-, -/2 ARJ500018 KLP 8 UVES
Diplomový seminář II. - lingvistický Kitzlerová, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P314 -/-, -/2 ARJ500016 KLP 8 UVES
Diplomový seminář II. - literární Kosáková, H. St/Wed 12:30 - 14:05 314A -/-, -/2 ARJ500017 KLP 8 UVES
Nykl, H. Pá/Fri 14:10 - 15:45 314A
PVP1: Specializační seminární modul (NMgr1 od 15/16)
Modul 1: Jazyk (NMgr1 od 15/16)
Jazyk a náboženství u Slovanů Giger, M. Pá/Fri 09:10 - 09:55 P315 -/-, 1/1 AVES00919 Z 3 UVES
Giger, M. Pá/Fri 10:00 - 10:45 P315
Jazyk a náboženství u Slovanů Giger, M. Pá/Fri 09:10 - 09:55 P315 -/-, 1/1 AVES00920 Zk 4 UVES
Giger, M. Pá/Fri 10:00 - 10:45 P315
Jazyk současných ruských filmů Rycheva, E. Pá/Fri 15:50 - 17:25 P313 -/-, -/2 AVES00911 Z 3 UVES
Ruština v cestovním ruchu Rycheva, E. Pá/Fri 14:10 - 15:45 P313 -/-, -/2 AVES00885 Z 3 UVES
Současná ruština a jazyk masmédií A Rycheva, E. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P325 -/-, -/2 AVES00843 Z 3 UVES
Současná ruština a jazyk masmédií B Rycheva, E. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P313 -/-, -/2 AVES00844 Z 3 UVES
Spisovatel a politika Kitzlerová, J. St/Wed 10:50 - 11:35 P314 -/-, 1/1 AVES00909 Z 6 UVES
Kitzlerová, J. St/Wed 11:40 - 12:25 P314
Modul 2: Literatura (NMgr1 od 15/16)
Obrazy revoluce II. Kosáková, H. St/Wed 09:10 - 10:45 P314 -/-, -/2 AVES00912 Z 3 UVES
Próza ruské moderny, Bunin, Čechov, Remizov, Sologub a ti druzí. Nykl, H. Pá/Fri 10:50 - 11:35 P315 -/-, 1/1 AVES00914 Z 3 UVES
Nykl, H. Pá/Fri 11:40 - 12:25 P315
Próza ruské moderny, Bunin, Čechov, Remizov, Sologub at i druzí. Nykl, H. Pá/Fri 10:50 - 11:35 P315 -/-, 1/1 AVES00915 Zk 4 UVES
Nykl, H. Pá/Fri 11:40 - 12:25 P315
Modul 3: Kultura a dějiny (NMgr1 od15/16)
Duchovní kultura jihovýchodní a východní Evropy Nykl, H. St/Wed 10:50 - 12:25 P325 -/-, 2/- AVS100101 Z 3 UVES
Семинар по истории русского политического языка (от Екатерины II до сегодняшнего дня Morozov, A. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P313 -/-, -/2 AVES00918 Z 6 UVES