Název | Vyučující | Den | Čas | Místnost | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kred | ZS |
Ruský jazyk a literatura Bc1 (od 2012) | |||||||||
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc1 od 12/13) | |||||||||
Interpretační seminář ze staroruské literatury | Příhoda, M. | St/Wed | 17:30 - 19:05 | P313 | -/-, -/2 | ARJ100013 | Z | 2 | UVES |
Morfologie ruštiny | Giger, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P313 | -/-, 2/- | ARJ100002 | Zk | 4 | UVES |
Praktická jazyková cvičení z ruštiny II. | Stranz-Nikitina, V. | Čt/Thu | 09:10 - 12:25 | P315 | -/-, -/4 | ARJ100026 | Z | 3 | UVES |
Rajnochová, N. | Čt/Thu | 09:10 - 12:25 | P308B | ||||||
Seminář z morfologie ruštiny | Giger, M. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P313 | -/-, -/2 | ARJ100007 | Z | 3 | UVES |
Úvod do lingvistiky | Friedová, M. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P131 | 2/- | ALINUVOD1 | Zk | 3 | ULING |
Úvod do studia literatury | Ulbrechtová, H. | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | P325 | 2/- | ARJ100011 | Zk | 4 | UVES |
Základní kategorie ruské kultury | Nykl, H. | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P313 | -/-, 2/- | ARJ100014 | Zk | 4 | UVES |
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 od 12/13) | |||||||||
Interpretační seminář z ruské literatury 20. století | Kosáková, H. | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P313 | -/-, -/2 | ARJ100019 | Z | 2 | UVES |
Lexikologie a slovotvorba ruštiny | Giger, M. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P325 | -/-, 2/- | ARJ100004 | Zk | 4 | UVES |
Praktická jazyková cvičení z ruštiny IV. | Rajnochová, N. | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P313 | -/-, -/2 | ARJ100028 | Zk | 5 | UVES |
Stranz-Nikitina, V. | Pá/Fri | 14:10 - 15:45 | P325 | ||||||
Psaní textů v ruštině | Rajnochová, N. | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P325 | -/-, -/2 | ARJ100032 | KLP | 4 | UVES |
Stranz-Nikitina, V. | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P314 | ||||||
Seminář z lexikologie a slovotvroby ruštiny | Kitzlerová, J. | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P314 | -/-, -/2 | ARJ100009 | Z | 3 | UVES |
Současná ruská literatura | Kosáková, H. | Po/Mon | 14:10 - 14:55 | P325 | -/-, 1/1 | ARJ100020 | Zk | 5 | UVES |
Kosáková, H. | Po/Mon | 15:00 - 15:45 | P325 | ||||||
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc1 od 12/13) | |||||||||
Praktická jazyková cvičení z ruštiny VI. | Rajnochová, N. | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P325 | -/-, -/2 | ARJ100030 | Zk | 5 | UVES |
Stranz-Nikitina, V. | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P325 | ||||||
Rusko a české země (dějiny politických, sociálních a kulturních vztahů (20. století) | Chlaňová, T. Lemeškin, I. Štoll, P. |
Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P325 | -/-, 2/- | ARJ100024 | Zk | 4 | UVES |
Nykl, H. | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P313 | ||||||
Stylistická analýza textů z ruštiny | Kitzlerová, J. | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P313 | -/-, -/2 | ARJ100010 | Z | 3 | UVES |
PVP 6: Bakalářský seminář II (Bc1 od 12/13) | |||||||||
Bakalářský seminář II. - historický | Příhoda, M. Tumis, S. |
Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P312 | -/-, -/2 | ARJ100040 | Z | 3 | UVES |
Bakalářský seminář II. - lingvistický | Kitzlerová, J. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P314 | -/-, -/2 | ARJ100038 | Z | 3 | UVES |
Bakalářský seminář II. - literární | Kosáková, H. | St/Wed | 12:30 - 14:05 | 314A | -/-, -/2 | ARJ100039 | Z | 3 | UVES |
Nykl, H. | Pá/Fri | 14:10 - 15:45 | 314A | ||||||
PVP1: Jazykovědný seminář (Bc1 od 12/13) | |||||||||
Jazyk a náboženství u Slovanů | Giger, M. | Pá/Fri | 09:10 - 09:55 | P315 | -/-, 1/1 | AVES00919 | Z | 3 | UVES |
Giger, M. | Pá/Fri | 10:00 - 10:45 | P315 | ||||||
Jazyk a náboženství u Slovanů | Giger, M. | Pá/Fri | 09:10 - 09:55 | P315 | -/-, 1/1 | AVES00920 | Zk | 4 | UVES |
Giger, M. | Pá/Fri | 10:00 - 10:45 | P315 | ||||||
Jazyk současných ruských filmů | Rycheva, E. | Pá/Fri | 15:50 - 17:25 | P313 | -/-, -/2 | AVES00911 | Z | 3 | UVES |
Ruština v cestovním ruchu | Rycheva, E. | Pá/Fri | 14:10 - 15:45 | P313 | -/-, -/2 | AVES00885 | Z | 3 | UVES |
Současná ruština a jazyk masmédií A | Rycheva, E. | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P325 | -/-, -/2 | AVES00843 | Z | 3 | UVES |
Současná ruština a jazyk masmédií B | Rycheva, E. | Pá/Fri | 12:30 - 14:05 | P313 | -/-, -/2 | AVES00844 | Z | 3 | UVES |
Spisovatel a politika | Kitzlerová, J. | St/Wed | 10:50 - 11:35 | P314 | -/-, 1/1 | AVES00909 | Z | 6 | UVES |
Kitzlerová, J. | St/Wed | 11:40 - 12:25 | P314 | ||||||
PVP2: Literárněvědný seminář (Bc1 od 12/13) | |||||||||
Obrazy revoluce II. | Kosáková, H. | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P314 | -/-, -/2 | AVES00912 | Z | 3 | UVES |
Próza ruské moderny, Bunin, Čechov, Remizov, Sologub a ti druzí. | Nykl, H. | Pá/Fri | 10:50 - 11:35 | P315 | -/-, 1/1 | AVES00914 | Z | 3 | UVES |
Nykl, H. | Pá/Fri | 11:40 - 12:25 | P315 | ||||||
Próza ruské moderny, Bunin, Čechov, Remizov, Sologub at i druzí. | Nykl, H. | Pá/Fri | 10:50 - 11:35 | P315 | -/-, 1/1 | AVES00915 | Zk | 4 | UVES |
Nykl, H. | Pá/Fri | 11:40 - 12:25 | P315 | ||||||
PVP3: Kultura a dějiny Ruska – přednášky (Bc1 od 12/13) | |||||||||
Семинар по истории русского политического языка (от Екатерины II до сегодняшнего дня | Morozov, A. | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P313 | -/-, -/2 | AVES00918 | Z | 6 | UVES |