Název předmětu | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kredity | ZS |
Forma výuky | Den | Čas | Místnost | Odkaz | Vyučující |
Historie Bc1 (od 2013) | |||||
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc1 od 11/12) | |||||
České středověké dějiny (do počátku 16. století) A | 2/-, 2/- | AHS111006 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P200 | Žemlička, J. | |
Dějiny pravěku | 2/-, -/- | AHS111003 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P301 | Popelka, M. | |
Dějiny starověku | 2/-, 2/- | AHS111004 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P301 | Souček, J. | |
Duchovní a materiální kultura v dějinách | 2/-, 2/- | AHS111005 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P301 | Drška, V. Klusáková, L. Picková, D. |
|
Pomocné vědy historické | 1/1, 1/1 | AHS111002 | Z+Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 08:20 - 09:05 | P301 | Dobeš, J. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 08:20 - 09:05 | P209 | Holá, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 08:20 - 09:05 | P209 | Woitschová, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 08:15 | P209 | Dobeš, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 08:20 - 09:05 | P209 | Pátková, H. | |
Seminář k českým středověkým dějinám | -/2, -/2 | AHS111018 | Z, Z | 4 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P201 | Zilynská, B. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P200 | Nejedlý, M. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | Svátek, J. | |
Seminář ke světovým středověkým dějinám (do počátku 16. století) | -/2, -/2 | AHS111021 | Z, Z | 4 | USD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P209 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P209 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P209 | Suchánek, D. | |
Světové středověké dějiny (do počátku 16. století) A | 2/-, 2/- | AHS111007 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P301 | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Úvod do studia historie | -/2, -/2 | AHS111001 | Z, Zk | 4 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | P201 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P200 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P209 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P306 | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C306 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P302A | Stellner, F. | |
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 od 11/12) | |||||
České raně novověké dějiny (od počátku 16. do konce 18. století) A | 2/-, 2/- | AHS111008 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P200 | Šedivá Koldinská, M. | |
Hospodářské dějiny (od poloviny 18. století do r. 1945) A | 2/-, 2/- | AHS111010 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P301 | Štolleová, B. | |
Seminář k českým raně novověkým dějinám (od poč. 16. do konce 18. stol.) | -/2, -/2 | AHS111019 | Z, Z | 4 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P205 | Hausenblasová, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 07:30 - 09:05 | P201 | Zdichynec, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P205 | Zdichynec, J. | |
Seminář ke světovým novověkým dějinám (od počátku 16. století do roku 1918) | -/2, -/2 | AHS111022 | Z, Z | 4 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P209 | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | P209 | Ira, J. Masař, T. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P209 | Pásztorová, B. | |
Seminář k hospodářským dějinám (od pol. 18. stol. do r. 1945) | -/2, -/2 | AHS111024 | Z, Z | 4 | UHSD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | C105 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C117 | Štolleová, B. | |
Seminář k sociálním dějinám (od pol. 18. stol. do roku 1945) | -/2, -/2 | AHS111025 | Z, Z | 4 | UHSD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | C117 | Bernášek, B. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 09:05 | C105 | Rákosník, J. | |
Sociální dějiny (od poloviny 18. století do roku 1945) A | 2/-, 2/- | AHS111011 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | P301 | Štaif, J. | |
Světové novověké dějiny (od počátku 16. století do roku 1918) A | 2/-, 2/- | AHS111009 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P209 | Županič, J. | |
PVP4: Bakalářský seminář I (Bc1 od 11/12) | |||||
Bakalářský seminář I - Ústav hospodářských a sociálních dějin | -/2, -/2 | AHS111028 | Z, Zk | 5 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C108 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C117 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C108 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Bakalářský seminář I - Ústav světových dějin | -/2, -/2 | AHS111012 | Z, Zk | 5 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P306 | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P302B | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P206 | Valkoun, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P204 | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P306 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P204 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P302B | Klusáková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302A | Kovář, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P306 | Skřivan, A. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302B | Ira, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P306 | Stellner, F. | |
Bakalářský seminář I–II pro Ústav českých dějin (Bc1 od 11/12) | |||||
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 | -/2, -/2 | AHS111080 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS Církev a náboženství v předmoderní době | -/2, -/2 | AHS111078 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Zdichynec, J. | |
VS České dějiny pozdního středověku: společnost, kultura, myšlení | -/2, -/2 | AHS111032 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
VS Česko-francouzský historický seminář | -/2, -/2 | AHS111033 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. | |
VS Československá společnost v soudobých dějinách | -/2, -/2 | AHS111051 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 | -/2, -/2 | AHS111073 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P208 | Rychlík, J. | |
VS Češi a jejich sousedé | -/2, -/2 | AHS111055 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Michela, M. | |
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura | -/2, -/2 | AHS111035 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P205 | Beneš, Z. | |
VS Dějiny osídlení ve středověku | -/2, -/2 | AHS111036 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:45 | Studovna Centra medievistických studií, Jilská 1 | Klápště, J. Žemlička, J. |
|
VS Dějiny vojenství od r. 1789 po současnost | -/2, -/2 | AHS111037 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P201 | Šedivý, I. | |
VS Historická kultura | -/2, -/2 | AHS111075 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P208 | Činátl, K. | |
VS Intelektuální dějiny současnosti II: Demorakcie | -/2, -/2 | AHS111081 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Kopeček, M. | ||||
VS Král a ti druzí (česká pozdněstředověká společnost, kultura) | -/2, -/2 | AHS111040 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
VS Kulturní dějiny raného novověku | -/2, -/2 | AHS111056 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P205 | Holý, M. | |
VS Muzejnictví | -/2, -/2 | AHS111070 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P201 | Stehlík, M. | |
VS Národ sobě 1818-1918 | -/2, -/2 | AHS111042 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | Pokorná, M. | |
VS Osvícenství a proměny preindustriální společnosti cca 1680 – 1835 | -/2, -/2 | AHS111074 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
VS Problémy české společnosti ve 20. století | -/2, -/2 | AHS111052 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
VS Všední den v memoárové literatuře | -/2, -/2 | AHS111047 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | Hlavačka, M. | |
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc1 od 11/12) | |||||
České moderní a soudobé dějiny (od konce 18. století do současnosti) A | 2/-, 2/- | AHS111014 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P200 | Hlavačka, M. | |
Historiografie A | 1/1, 1/1 | AHS111013 | Z+Zk | 8 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 13:15 | P201 | Tinková, D. | |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 13:15 | P209 | Koura, J. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 14:10 - 14:55 | P205 | Beneš, Z. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 13:20 - 14:05 | P201 | Tinková, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 13:20 - 14:05 | P209 | Koura, J. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:00 - 15:45 | P205 | Beneš, Z. | |
Hospodářské a sociální dějiny (od roku 1945 do současnosti) A | 2/-, 2/- | AHS111016 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P301 | Rákosník, J. Sommer, V. Spurný, M. |
|
Seminář k českým moderním a soudobým dějinám (od konce 18. stol. do souč.) | -/2, -/2 | AHS111020 | Z, Z | 4 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P200 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P208 | Pokorná, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 09:05 | P201 | Randák, J. | |
Seminář ke světovým nejnovějším dějinám (od roku 1918 do součastnosti) | -/2, -/2 | AHS111023 | Z, Z | 4 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P209 | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P302A | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P302A | Janoušek, P. | |
Seminář k hospodářským a sociálním dějinám (od roku 1945 do současnosti) | -/2, -/2 | AHS111026 | Z, Z | 4 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | C117 | Sommer, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C117 | Sommer, V. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 07:30 - 09:05 | C105 | Kolář, J. | |
Světové nejnovější dějiny (od roku 1918 do současnosti) A | 2/-, 2/- | AHS111015 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P301 | Kovář, M. | |
PVP5: Bakalářský seminář II (Bc1 od 11/12) | |||||
Bakalářský seminář II - Ústav hospodářských a sociálních dějin | -/2, -/2 | AHS111030 | Z, Zk | 5 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C108 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | C117 | Štolleová, B. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C108 | Kubů, E. Štolleová, B. |
|
Bakalářský seminář II - Ústav světových dějin | -/2, -/2 | AHS111017 | Z, Zk | 5 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P306 | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P302B | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P206 | Valkoun, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P204 | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P306 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P204 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P302B | Klusáková, L. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302A | Kovář, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P306 | Skřivan, A. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P302B | Ira, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P306 | Stellner, F. | |
Bakalářský seminář I pro Ústav českých dějin (Bc2 od 11/12) | |||||
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 | -/2, -/2 | AHS111080 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS Církev a náboženství v předmoderní době | -/2, -/2 | AHS111078 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Zdichynec, J. | |
VS České dějiny pozdního středověku: společnost, kultura, myšlení | -/2, -/2 | AHS111032 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
VS Česko-francouzský historický seminář | -/2, -/2 | AHS111033 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. | |
VS Československá společnost v soudobých dějinách | -/2, -/2 | AHS111051 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 | -/2, -/2 | AHS111073 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P208 | Rychlík, J. | |
VS Češi a jejich sousedé | -/2, -/2 | AHS111055 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Michela, M. | |
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura | -/2, -/2 | AHS111035 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P205 | Beneš, Z. | |
VS Dějiny osídlení ve středověku | -/2, -/2 | AHS111036 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:45 | Studovna Centra medievistických studií, Jilská 1 | Klápště, J. Žemlička, J. |
|
VS Dějiny vojenství od r. 1789 po současnost | -/2, -/2 | AHS111037 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P201 | Šedivý, I. | |
VS Historická kultura | -/2, -/2 | AHS111075 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P208 | Činátl, K. | |
VS Intelektuální dějiny současnosti II: Demorakcie | -/2, -/2 | AHS111081 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Kopeček, M. | ||||
VS Král a ti druzí (česká pozdněstředověká společnost, kultura) | -/2, -/2 | AHS111040 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
VS Kulturní dějiny raného novověku | -/2, -/2 | AHS111056 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P205 | Holý, M. | |
VS Muzejnictví | -/2, -/2 | AHS111070 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P201 | Stehlík, M. | |
VS Národ sobě 1818-1918 | -/2, -/2 | AHS111042 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | Pokorná, M. | |
VS Osvícenství a proměny preindustriální společnosti cca 1680 – 1835 | -/2, -/2 | AHS111074 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
VS Problémy české společnosti ve 20. století | -/2, -/2 | AHS111052 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
VS Všední den v memoárové literatuře | -/2, -/2 | AHS111047 | Z, Zk | 5 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | Hlavačka, M. | |
PVP1: České dějiny (Bc1 od 11/12) | |||||
PVP 1 Biedermeier a romantismus. Životní styl a literární reflexe | 2/-, -/- | AHSV00976 | Zk | 6 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P201 | Pokorná, M. | |
PVP 1 Česká koruna mezi středověkem a raným novověkem | 2/-, -/- | AHSV00858 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P201 | Bobková, L. Zdichynec, J. |
|
PVP 1 Česko-francouzská historická dílna I | 2/-, -/- | AHSV00972 | Zk | 6 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P201 | Nejedlý, M. Svátek, J. |
|
PVP 1 Dějiny medicíny a lékařského myšlení 16.-19. století | 2/-, -/- | AHSV00777 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P205 | Tinková, D. | |
PVP 1 Dějiny Podkarpatské Rusi 1918-1945 | 2/-, -/- | AHSV00674 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P200 | Rychlík, J. | |
PVP 1 Dějiny Slovenska do roku 1918 | 2/-, -/- | AHSV00775 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P201 | Stehlík, M. | |
PVP 1 Chapters in the early Czech history | 2/-, -/- | AHSV00851 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | P200 | Chalupová, H. Jarošová, E. |
|
PVP 1 Paleografie a diplomatika raného novověku. Propedeutika I | 2/-, -/- | AHSV00689 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Ebelová, I. | ||||
PVP 1 Praha - srdce republiky. Kapitoly z dějin výstavby moderní metropole | 2/-, -/- | AHSV00579 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P200 | Čechurová, J. | |
PVP 1 První republika a její mýty. K moderním mýtům meziválečného období | 2/-, -/- | AHSV00759 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P201 | Šedivý, I. | |
PVP 1 Stát a církve 1945-1960 | 2/-, -/- | AHSV00473 | Zk | 6 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P201 | Stehlík, M. | |
PVP 1 Státní propaganda v Českých zemích a na Slovensku ve 20. století | 2/-, -/- | AHSV00668 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P201 | Michela, M. | |
PVP 1 V ohradě městských zdí. Život v českých a moravských středověkých městech | 2/-, -/- | AHSV00970 | Zk | 6 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P201 | Musílek, M. Zilynská, B. |
|
PVP 1 Zivilgesellschaft, Modernisierung und Nationalismus in Mitteleuropa I | 2/-, -/- | AHSV00872 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | Hlavačka, M. | |
PVP2: Světové dějiny (Bc1 od 11/12) | |||||
PVP 2 Dějiny Ruského impéria a Sovětského svazu ve 20. století | 2/-, -/- | AHSV10101 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P301 | Stellner, F. | |
PVP 2 Dynastická politika v Evropě 18. století | 2/-, -/- | AHSV10977 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P301 | Stellner, F. | |
PVP 2 European history in comparative perspective | 2/-, -/- | AHSV10161 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P201 | Ira, J. | |
PVP 2 Hry o trůny: nástupnictví ve vrcholně středověké Anglii | 2/-, -/- | AHSV10989 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P301 | Malý, J. | |
PVP 2 Jugoslávská a postjugoslávská realita v dokumentárním filmu | 2/-, -/- | AHSV10979 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P209 | Moskovič, B. Pelikán, J. Vojtěchovský, O. |
|
PVP 2 Komunikace v předmoderní Evropě: ideje, lidé, média | 2/-, -/- | AHSV10983 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P301 | Holý, M. | |
PVP 2 Metternich a jeho doba | 2/-, -/- | AHSV10975 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P301 | Šedivý, M. | |
PVP 2 Moderní dějiny Číny | 2/-, -/- | AHSV10991 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | P301 | Hudeček, J. | |
PVP 2 Moskevský stát na prahu novověku | 2/-, -/- | AHSV10971 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P301 | Picková, D. | |
PVP 2 Polské moderní dějiny českýma očima (1795–1918) | 2/-, -/- | AHSV10985 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P301 | Pavlíček, T. | |
PVP 2 Reformace a protireformace | 2/-, -/- | AHSV10987 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P209 | Pásztorová, B. | |
PVP 2 Témata z dějin Latinské Ameriky ve 20. a 21. století | 2/-, -/- | AHSV10981 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:05 | P301 | Buben, R. Křížová, M. Perutka, L. |
|
PVP 2 Urozené ženy ve středověku | 2/-, -/- | AHSV10969 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P301 | Bolerazká, Z. | |
PVP 2 Vybrané kapitoly z dějin Britského impéria II | 2/-, -/- | AHSV10973 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P301 | Valkoun, J. | |
PVP 2 Vybrané problémy moderních vietnamských dějin | 2/-, -/- | AHSV10993 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P209 | Crhák, O. Lopatková, M. |
|
PVP3: Hospodářské a sociální dějiny (Bc1 od 11/12) | |||||
PVP 3 - A Global History of the Second World War | 2/-, -/- | AHSV20385 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C105 | Barth, B. | |
PVP 3 - Arménská genocida | 2/-, -/- | AHSV20387 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 17:30 - 19:05 | C117 | Jandák, M. | |
PVP 3 - Francie za náboženských válek | 2/-, -/- | AHSV20389 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | C117 | Konečný, T. | |
PVP 3 - Geschichte der Bundesrepublik | 2/-, -/- | AHSV20383 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 14:10 - 15:45 | C105 | Barth, B. | |
PVP 3 - Kulturní dějiny: pojmy, problémy a perspektivy. | 2/-, -/- | AHSV20399 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | P458 | Nebřenský, Z. | |
PVP 3 - Magický rok 1989. Příčiny pádu komunistického režimu v Československu | 2/-, -/- | AHSV20393 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | C117 | Vilímek, T. | |
PVP 3 - Mezi světovou revolucí a obranou socialistické diktatury: Meziválečné komunistické hnutí z pohledu sociálních a kulturních dějin politiky | 2/-, -/- | AHSV20391 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | C117 | Melichar, B. Vrba, J. |
|
PVP 3 - Nacistická germanizační a osidlovací politika v Protektorátu Čechy a Morava v letech 1942-1945 | 2/-, -/- | AHSV20381 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | C117 | Hořejš, M. | |
PVP 3 - Proměny alimentární kultury v meziválečné Praze | 2/-, -/- | AHSV20248 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | C117 | Starcová, M. | |
PVP 3 - Rakouská Kalifornie: Začátky, rozvoj a současnost. Sklářství a bižuterie na Jablonecku | 2/-, -/- | AHSV20377 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon ( Sudý týden ) |
15:50 - 19:05 | C208 | ||
PVP 3 - Technická podstata industrializace v českých zemích | 2/-, -/- | AHSV20002 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | C117 | Efmertová, M. | |
PVP 3 - Totalitarismus jako politický, ekonomický a sociální fenomén | 2/-, -/- | AHSV20379 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | C117 | Slavíček, J. | |
PVP 3 - Úvod do Queer dějin. | 2/-, -/- | AHSV20395 | Zk | 4 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 14:10 - 19:05 | C134 | Hájková, A. Seidl, J. |