Rozvrhový portál FF UK

Detail rozvrhu: Ústav řeckých a latinských studií

XLS PDF
Ústav řeckých a latinských studií (2743)
Aktualizace: 30.06.2017 11:53
Obory: Řecká antická filologie, Latinská medievistika, Latinský jazyk a literatura, Dějiny antické civilizace, Novořecká filologie
Katedry: 21-URLS
Semestr: 2017/2018 - Zimní

Filtrovat:
Vyučující Název Den Čas Místnost Typ předmětu Rozsah Kód(y) SIS Atest Kred ZS
Jiné 8 URLS
Jiné 8 URLS
Jiné 8 URLS
Adámková, I. Bernard z Clairvaux - četba a interpretace textů St/Wed 12:30 - 13:15 C147 LAT - PVP2: Předměty odborného zaměření (NMgr2 od 16/17); LM - PVP1: Tutorský modul (NMgr1 od 11/12); LM - PVP1: Tutorský modul (NMgr2 od 11/12) 1/1, -/- ALMV00078 Z 3 URLS
Adámková, I. St/Wed 13:15 - 14:00 C147
Adámková, I. Středověká latinská literatura St/Wed 10:50 - 11:35 C147 LAT - PVP3: Další oborové povinně volitelné předměty (NMgr2 od 15/16-15/16); LM - Povinné předměty za celé studium (NMgr1 od 11/12); LM - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 11/12) 1/1, 1/1 ALM500004 Z, Zk 6 URLS
Adámková, I. St/Wed 11:35 - 12:20 C147
Adámková, I. Úvod do medievistických disciplín a témat St/Wed 15:50 - 17:25 C147 LM - Povinné předměty za celé studium (NMgr1 od 11/12); LM - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 11/12) 2/-, 2/- ALM500001 Z, Zk 8 URLS
Bakyta, J. Jazykové cvičení II Pá/Fri 10:50 - 12:25 C339 RAF - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- AGR100053 Z 2 URLS
Bakyta, J. Mezi dvěma Justiniány: proměny Byzance v 6. a 7. století St/Wed 10:50 - 12:25 C339 LAT - PVP2: Předměty odborného zaměření (NMgr2 od 16/17); PVP5: Další oborové povinně volitelné předměty (NMgr2 od 15/16); DAC - PVP 1: Vybrané problémy antických dějin a kultury (NMgr2 od 14/15); NR/NRF - PVP2: Byzantský blok (Bc2 od 08/09) 2/-, -/- ANRV00024 Z 3 URLS
Bakyta, J. Řecký jazyk II St/Wed 09:10 - 10:45 C339 RAF - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 12/13) 2/-, -/- AGR100044 Zk 5 URLS
Bakyta, J. Starořečtina I St/Wed 12:30 - 14:05 C339 DAC - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 14/15); LJL - PVP1: Jazyk a literatura (Bc2 od 12/13); NRF - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 12/13) -/4, -/- ANR200036 Z 3 URLS
Pá/Fri 09:10 - 10:45 C339
Bakyta, J.
Muchnová, D.
Překlad a výklad řeckých textů I Pá/Fri 12:30 - 13:15 C147 RC - Povinné předměty (NMgr2 od 15/16) -/1, -/- AGR600020 Z 3 URLS
Bažil, M. Dějiny římské literatury I Út/Tue 12:30 - 14:05 C339 LJL - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) 2/-, -/- ALT100034 Z 2 URLS
Bažil, M. Dějiny římské literatury IV Po/Mon 15:50 - 16:35 C147 LM - PVP1: Tutorský modul (NMgr1 od 11/12); LAT - Povinné předměty (NMgr2 od 16/17); LAT - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 15/16 - 15/16); LM - PVP1: Tutorský modul (NMgr2 od 11/12); ULSS - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 15/16) 1/1, -/- ALT600018 Zk 6 URLS
Bažil, M. Po/Mon 16:35 - 17:20 C147
Bažil, M. Vergilius, Aeneis V. Út/Tue 15:50 - 17:25 C105 LAT - PVP1: Interpretační seminář literární (NMgr2 od 10/11) -/2, -/- ALTV00109 Z 3 URLS
Bažil, M.
Kuťáková, E.
Dějiny římské literatury III Čt/Thu 14:10 - 15:45 C105 LJL - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 12/13) 1/1, -/- ALT100041 Z 2 URLS
Bočková, A. Jazykové cvičení Ia St/Wed 09:10 - 10:45 C105 LJL - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- ALT100033 Z 2 URLS
Bočková, A. Latinský jazyk a četba I Po/Mon 09:10 - 10:45 C105 LJL - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) 2/-, 2/- ALT100032 Zk 4 URLS
Bočková, A. Lexikální cvičení a Čt/Thu 12:30 - 14:05 C105 LAT - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 06/07-11/12); LJL - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- ALT100004 Z 2 URLS
Ctibor, M. Cicerovy řeči k Caesarovi Po/Mon 09:10 - 10:45 C339 DAC - PVP 2: Prameny antických dějin (NMgr2 od 14/15); LJL - PVP3: Interpretační seminář (Bc2 od 12/13) -/2, -/- ALTV00108 Z 3 URLS
Ctibor, M. Latina I Po/Mon 14:10 - 15:45 C339 DAC - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 14/15); RL - PVP4: Pramenný jazyk I (Bc od 07/08); RL - PVP4: Pramenný jazyk I; SRJC - PVP1: Rozšiřující filologický modul (NMgr1 od 2010) -/4, -/- AGRV00068 Z 3 URLS
Čt/Thu 12:30 - 14:05 C339
Ctibor, M. Latina III Po/Mon 10:50 - 12:25 C105 RL - PVP5: Pramenný jazyk II (Bc od 07/08); RC - Povinné předměty (NMgr2 od 15/16); DAC - PVP 3: Modul 2: Latina (Bc2 od 14/15); DAC - PVP 5: Modul 2: Latina (NMgr2 od 14/15); RC - Povinné předměty (NMgr2 od 10/11) -/4, -/- AGR600003 Z 3 URLS
Čt/Thu 10:50 - 12:25 C105
Doležalová, L. Pamět ve středověku Čt/Thu 14:10 - 15:45 C342 LM - PVP1: Tutorský modul (NMgr1 od 11/12); LM - PVP1: Tutorský modul (NMgr2 od 11/12) 1/1, -/- ALMV00086 Z 3 URLS
Fischerová, S. Četba a výklad originálního textu - poezie Út/Tue 10:50 - 12:25 C105 RC - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 06/07-11/12); RAF - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- AGR100015 Z 2 URLS
Fischerová, S. Literárně-teoretický seminář Út/Tue 15:50 - 17:25 C147 RAF - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- AGR100039 Z 2 URLS
Úvod do studia literatury NRF - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- ANR200032 Z 2 URLS
Fischerová, S. Počátky evropské literární tradice I Út/Tue 12:30 - 14:05 C147 NR/NRF - PVP1: Antický blok (Bc2 od 08/09); LJL - PVP1: Jazyk a literatura (Bc2 od 12/13); (PVP3) Náboženská specializace: Řecké náboženství (NMgr od 06/07); DAC - PVP 1: Modul 1: Kultura antického Řecka (Bc2 od 14/15) 2/-, -/- ANRV00015 Zk 4 URLS
Charvát, P. Dějiny starověku I - starověký Přední východ a Egypt DAC - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 14/15) 2/-, -/- ADA100003 Zk 4 URLS
Kalivoda, J. Dějiny křesťanství ve středověku Čt/Thu 15:50 - 17:25 C147 LM - Povinné předměty za celé studium (NMgr1 od 11/12); DAC - PVP 4: Antické tradice (NMgr2 od 14/15); LM - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 11/12) 1/1, -/- ALM500007 Zk 4 URLS
Kalivoda, J. Úvod do četby latinských prozaických textů Út/Tue 09:10 - 10:45 C339 LJL - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- ALT100044 Z 2 URLS
Marek, V. Dějiny antického starověku II Út/Tue 10:50 - 12:25 C147 LJL - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- ALT100042 Z 3 URLS
Marek, V. Dějiny starověku III - římské dějiny Čt/Thu 09:10 - 10:45 C105 DAC - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 14/15) 2/-, -/- ADA100006 Zk 4 URLS
Marek, V. Latinská epigrafika Út/Tue 09:10 - 10:45 C147 LAT - PVP2: Předměty odborného zaměření (NMgr2 od 16/17); LJL - PVP2: Dějiny a reálie (Bc2 od 12/13); LAT - PVP5: Další povinně volitelné předměty (NMgr2 10/11-14/15); DAC - PVP 2: Prameny antických dějin (NMgr2 od 14/15); LT - PVP1: Jazyk, kultura, dějiny a reálie (Bc2 06/07-11/12); ULSS - PVP2: Další oborové povinně volitelné předměty; Povinné předměty za celé studium (Bc1 od 15/16) 1/1, -/- ALTV00008 Z 2 URLS
Marek, V. Seminář k římským dějinám Čt/Thu 12:30 - 14:05 C147 DAC - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 14/15) -/2, -/- ADA100007 Z 3 URLS
Marek, V.
Souček, J.
Stát a právo v antice St/Wed 09:10 - 10:45 C147 LAT - PVP2: Předměty odborného zaměření (NMgr2 od 16/17); LAT - PVP3: Další oborové povinně volitelné předměty (NMgr2 od 15/16-15/16); LJL - PVP2: Dějiny a reálie (Bc2 od 12/13); PVP5: Další oborové povinně volitelné předměty (NMgr2 od 15/16); RC - PVP5: Další oborové povinně volitelné předměty (NMgr2 od 10/11); DAC - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 14/15); LAT - PVP5: Další povinně volitelné předměty (NMgr2 10/11-14/15); RAF - PVP1: Jazyk, kultura, dějiny a reálie (Bc2 od 12/13) 2/-, -/- ADA600004 Z 3 URLS
Mouchová, B.
Pultrová, L.
Etapy vývoje latinského jazyka I Po/Mon 12:30 - 13:15 C339 LAT - Povinné předměty (NMgr2 od 16/17); LAT - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 15/16 - 15/16); ULSS - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 15/16) 1/1, -/- ALT600016 Z 2 URLS
Mouchová, B.
Pultrová, L.
Po/Mon 13:20 - 14:05 C339
Muchnová, D. Jazykové cvičení Ia Pá/Fri 10:50 - 12:25 C147 RAF - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- AGR100041 Z 2 URLS
Muchnová, D. Řecká syntax a četba II Út/Tue 14:10 - 15:45 C147 RAF - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 12/13) 2/2, -/- AGR100048 Zk 4 URLS
Muchnová, D. Pá/Fri 09:10 - 10:45 C147
Muchnová, D. Řecký jazyk I Út/Tue 09:10 - 10:45 C105 RAF - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) 2/-, 2/- AGR100036 Zk 5 URLS
Muchnová, D.
Vořechovská, D.
Linguistic Systems of Ancient and Modern Greek Út/Tue 12:30 - 14:05 C105 2/-, -/- AGRV00085 Zk 3 URLS
Pátková, H. Pomocné vědy historické Út/Tue 14:10 - 14:55 C105 DAC - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 14/15) 1/1, 1/1 ADA100002 Z, Zk 6 URLS
Pátková, H. Út/Tue 14:55 - 15:40 C105
Pavúk, P. Řecké umění a ikonografie LJL - PVP2: Dějiny a reálie (Bc2 od 12/13); DAC - PVP 2: Antické umění (Bc2 od 14/15); RAF - PVP1: Jazyk, kultura, dějiny a reálie (Bc2 od 12/13); NR/NRF - PVP1: Antický blok (Bc2 od 08/09) 2/-, -/- ADAV00002 Zk 3 URLS
Prchlík, I.
Souček, J.
Základy filologické práce a mytologické minimum Po/Mon 12:30 - 14:05 C147 RAF - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) 1/1, -/- AGR100040 Z+Zk 4 URLS
Úvod do studia LJL - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) 1/-, -/- ALT100036 Zk 3 URLS
Úvod do studia dějin antiky DAC - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 14/15) 2/-, -/- ADA100001 Zk 3 URLS
Pultrová, L. Archaická latina Čt/Thu 09:10 - 10:45 C147 LJL - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 12/13) 1/1, -/- ALT100046 Zk 3 URLS
Pultrová, L. Gramatický systém latiny St/Wed 09:10 - 10:45 P300 OBL - PVP 1: Hlavní skupina (NMgr2 od 2013/14); LIN - PVP2: Hlavní skupina (Bc2 od 2013/2014) 2/-, -/- ALTV00106 Z 3 URLS
Pultrová, L. Jazykové cvičení IIa St/Wed 10:50 - 12:25 C105 LJL - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- ALT100039 Z 2 URLS
Pultrová, L. Latinský jazyk a četba II Po/Mon 09:10 - 10:45 C147 LJL - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 12/13) 2/-, 2/- ALT100038 Zk 4 URLS
Pultrová, L. Úvod do latinské lingvistiky Po/Mon 10:50 - 12:25 C147 LJL - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) 2/-, -/- ALT100037 Zk 3 URLS
Souček, J. Řecké dějiny - vybrané kapitoly Pá/Fri 12:30 - 13:15 C105 DAC - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 14/15) 1/1, -/- ADA100010 Z 3 URLS
Souček, J.
Souček, J. Starořečtina III St/Wed 12:30 - 14:05 C105 LAT - Povinné předměty (NMgr2 od 16/17); NRF - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 12/13) -/4, -/- ANR200034 Z 3 URLS
Pá/Fri 10:50 - 12:25 C105
Souček, J. Východ versus západ u Hérodota Pá/Fri 09:10 - 10:45 C105 DAC - PVP 2: Prameny antických dějin (NMgr2 od 14/15); PVP3: Řecké dějiny - vybrané problémy (NMgr2 od 15/16) 1/1, -/- AGRV00091 Zk 4 URLS
Šípová, P. Dějiny novořecké literatury I Čt/Thu 15:50 - 17:25 C339 NR - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 08/09-11/12); NRF - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) 2/-, -/- ANR200010 Zk 4 URLS
Šípová, P. Jazykový seminář z novořečtiny I Čt/Thu 10:50 - 12:25 C312 NRF - Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- ANR200044 Z 2 URLS
Šípová, P. Literární seminář I Út/Tue 15:50 - 17:25 C339 -/2, -/- ANRV00001 Z 2 URLS
Šípová, P. Literární seminář (Μεθοδολογία της έρευνας Εκπόνηση επιστημονικής μελέτης - Λογοτεχνία) Út/Tue 14:10 - 15:45 C312 NRF - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 2016/17) -/2, -/- ANR600013 Z 4 URLS
Šípová, P. Překladatelský seminář II Út/Tue 10:50 - 12:25 C312 NRF - PVP 1: Jazyk a literatura, kultura a dějiny oblasti neogrecistiky a byzantologie; NRF - PVP1: Oborové povinně volitelné předměty NMgr2 14/15-15/16) -/2, -/- ANRV00039 Z 3 URLS
Šípová, P. Úvod do studia novořečtiny Čt/Thu 14:10 - 14:55 C339 NR - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 08/09-11/12); NRF - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) 1/-, -/- ANR200001 Z 2 URLS
Tsivos, K. Dějiny Řeků od 15. - 19. století Po/Mon 10:50 - 12:25 C339 NRF - PVP 1: Jazyk a literatura, kultura a dějiny oblasti neogrecistiky a byzantologie; NRF - PVP1: Oborové povinně volitelné předměty NMgr2 14/15-15/16) 1/1, -/- ANRV00037 Zk 3 URLS
Tsivos, K. Historický seminář (Μεθοδολογία της έρευνας Εκπόνηση επιστημονικής μελέτης – Ιστορία) Čt/Thu 14:10 - 15:45 C312 NRF - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 2016/17) -/2, -/- ANR600014 Z 4 URLS
Tsivos, K. Kurz novořečtiny Ia Čt/Thu 15:50 - 17:25 C105 1/1, -/- AGRV00006 Z 2 URLS
Tsivos, K. Novořecká kultura a společnost Čt/Thu 09:10 - 10:45 C339 NR - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 08/09-11/12); NRF - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) 1/1, -/- ANR200004 Zk 3 URLS
Tsivos, K. Současné Řecko Po/Mon 14:10 - 15:45 C147 NRF - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 12/13) -/2, -/- ANR200045 Z 2 URLS
Vořechovská, D. Lingvistický seminář (Μεθοδολογία της έρευνας Εκπόνηση επιστημονικής μελέτης - Γλώσσα) Čt/Thu 12:30 - 14:05 C312 NRF - Povinné předměty za celé studium (NMgr2 od 2016/17) -/2, -/- ANR600012 Z 4 URLS
Vořechovská, D. Novořecká morfologie Út/Tue 14:10 - 15:45 C339 NRF - Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc2 od 12/13) 2/2, -/- ANR200040 Zk 5 URLS
Vořechovská, D. Čt/Thu 14:10 - 15:45 C147
Vořechovská, D. Novořecký jazyk I Út/Tue 10:50 - 12:25 C339 NRF - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc2 od 12/13) 2/2, -/- ANR200030 Zk 4 URLS
Vořechovská, D. Čt/Thu 10:50 - 12:25 C147