Rozvrhový portál FF UK

Detail rozvrhu: Archeologie pravěku a středověku NMGR

XLS PDF
Archeologie pravěku a středověku NMGR (2733)
Aktualizace: 29.06.2017 14:14
Obory: Archeologie pravěku a středověku
Katedry: 21-UPRAV
Semestr: 2017/2018 - Zimní

Filtrovat:
Název Vyučující Den Čas Místnost Rozsah Kód(y) SIS Atest Kred ZS
Archeologie pravěku a středověku NMgr1 (od 2011)
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (NMgr1 od 11/12)
Cvičení s archeologickým materiálem 1 Bláhová, Z.
Dobeš, M.
Popelka, M.
St/Wed 09:10 - 10:45 C211 -/2, -/- APA550016 Z 2 UPRAV
Český eneolit ve světle evropských nálezů Dobeš, M. Čt/Thu 09:10 - 10:45 C211 2/-, -/- APA550002 Zk 4 UPRAV
Ekonomie pro archeology Frank Danielisová, A. Po/Mon 09:10 - 10:45 C211 2/-, 2/- APA550004 Z, Zk 6 UPRAV
Evropa v době bronzové Bláhová, Z. Út/Tue 10:50 - 12:25 C211 2/-, -/- APA550003 Zk 4 UPRAV
Evropské souvislosti českého neolitu Popelka, M. Čt/Thu 13:20 - 14:55 C211 2/-, -/- APA550001 Zk 4 UPRAV
Sociální a kulturní antropologie 1 Soukup, V. St/Wed 12:30 - 13:15 C138 1/1, 1/1 APA550018 Z, Zk 4 UPRAV
Soukup, V. St/Wed 13:20 - 14:05 C138
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (NMgr1 od 11/12)
Římský limit Musil, J. Pá/Fri 09:10 - 10:45 C211 2/-, -/- APA550014 Zk 3 UPRAV
Sociální a kulturní antropologie 2 Soukup, V. St/Wed 15:00 - 15:45 C138 1/1, 1/1 APA550019 Z, Zk 4 UPRAV
Soukup, V. St/Wed 15:50 - 16:35 C138
Svět středověkých artefaktů Klápště, J.
Štefan, I.
Po/Mon 15:50 - 17:25 C211 2/-, -/- APA550007 Zk 4 UPRAV
PVP 1: Povinně volitelný seminář 1, 2 (NMgr1 od 11/12)
Povinně volitelný seminář pro archeologii středověku 1, 2 Klápště, J.
Klír, T.
Štefan, I.
St/Wed 16:40 - 18:15 C211 -/2, -/2 APA550032 Z, Z 4 UPRAV
Povinně volitelný seminář pro hospodářské dějiny 1, 2 Bursák, D.
Frank Danielisová, A.
Po/Mon 12:30 - 14:05 C211 -/2, -/2 APA550031 Z, Z 4 UPRAV
Povinně volitelný seminář pro mladší pravěk 1, 2 Beneš, Z.
Košnar, L.
Út/Tue 15:50 - 17:25 C211 -/2, -/2 APA550030 Z, Z 4 UPRAV
Povinně volitelný seminář pro starší pravěk 1, 2 Bláhová, Z.
Chmela, T.
Popelka, M.
Út/Tue 17:30 - 19:05 C211 -/2, -/2 APA550029 Z, Z 4 UPRAV
PVP 2: Povinně volitelný seminář 3 (NMgr1 od 11/12)
Povinně volitelný seminář pro archeologii středověku 3 Klápště, J.
Klír, T.
Štefan, I.
St/Wed 16:40 - 18:15 C211 -/2, -/- APA550036 Z 2 UPRAV
Povinně volitelný seminář pro hospodářské dějiny pravěku 3 Bursák, D.
Frank Danielisová, A.
Po/Mon 12:30 - 14:05 C211 -/2, -/- APA550035 Z 2 UPRAV
Povinně volitelný seminář pro mladší pravěk 3 Beneš, Z.
Košnar, L.
Út/Tue 15:50 - 17:25 C211 -/2, -/- APA550034 Z 2 UPRAV
Povinně volitelný seminář pro starší pravěk 3 Bláhová, Z.
Chmela, T.
Popelka, M.
Čt/Thu 08:00 - 09:35 C151 -/2, -/- APA550033 Z 2 UPRAV
PVP 3: Archeologie rané doby dějinné a středověku (NMgr1 od 11/12)
České dějiny středověku Bobková, L.
Zilynská, B.
Žemlička, J.
Čt/Thu 09:10 - 10:45 P200 2/- APA550039 Zk 2 UPRAV
PVP 5: Základy přírodních věd pro archeology, metodologie a praxe (NMgr1 od 11/12)
Základy geologie Datel, J.
Mikuláš, R.
Čt/Thu 10:50 - 12:25 C211 2/-, -/- APA550047 Zk 2 UPRAV