Název předmětu | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kredity | ZS |
Forma výuky | Den | Čas | Místnost | Odkaz | Vyučující |
Historie - české dějiny v evropském kontextu: Moderní dějiny NMgr. (13/14 - 15/16) | |||||
Moderní dějiny - povinné předměty (NMgr1 13/14 - 15/16) | |||||
České dějiny v evropském kontextu | 2/-, 2/- | AHS333003 | Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Bobková, L. Čechurová, J. Šedivá Koldinská, M. |
||||
Dějiny správy od roku 1848 do roku 1918 | 2/-, 2/- | AHS333025 | Z, Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | P215 | Dobeš, J. Šouša, J. |
|
Habsburská monarchie a Československo 1780-1945 | 2/-, 2/- | AHS333023 | Z, Zk | 4 | UCD |
Přednáška / Lecture | Hlavačka, M. Šedivý, I. |
||||
Metodologie v teorii a praxi | -/-, 1/1 | AHS333002 | Z | 3 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P205 | Činátl, K. | |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P209 | Vojtěchovský, O. | |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | C117 | Spurný, M. | |
Paleografie a diplomatika moderních dějin | 1/1, 1/1 | AHS333022 | Z, Zk | 6 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 11:35 | Týmová studovna I. oddělení NA, Milady Horákové 5/133 | Ebelová, I. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 11:40 - 12:25 | Týmová studovna I. oddělení NA, Milady Horákové 5/133 | Ebelová, I. | |
Základní problémy studia moderních a soudobých dějin I | 2/-, 2/- | AHS333020 | Z, Zk | 6 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 10:45 | P200 | Čechurová, J. Hlavačka, M. Rychlík, J. |
|
Základní problémy studia moderních a soudobých dějin II | 2/-, 2/- | AHS333021 | Z, Zk | 6 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P200 | Čechurová, J. Hlavačka, M. Rychlík, J. |
|
PVP1: Čtení a interpretace (Moderní dějiny a Soudobé dějiny, NMgr1 13/14 - 15/16) | |||||
Čtení a interpretace textů k moderním dějinám | -/2, -/2 | AHS333048 | Z, Zk | 10 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P201 | Randák, J. | |
Čtení a interpretace textů k soudobým dějinám | -/2, -/2 | AHS333049 | Z, Zk | 10 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P201 | Randák, J. | |
PVP2: Výběrové přednášky k českým dějinám v evropském kontextu (NMgr1 13/14 - 15/16) | |||||
PVP 2 Alternativní kultury v Československu před rokem 1989 | -/-, 2/- | AHSN00120 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P201 | Michela, M. Stehlík, M. |
|
PVP 2 Česká koruna mezi středověkem a raným novověkem II | -/-, 2/- | AHSN00018 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P201 | Bobková, L. Zdichynec, J. |
|
PVP 2 Československé zahraniční vojsko 1939-1945: pohled po sedmdesáti letech | -/-, 2/- | AHSN00085 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P200 | Maršálek, Z. | |
PVP 2 Československo a střední Evropa 1945-1992 II. | -/-, 2/- | AHSN00061 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P205 | Michela, M. Randák, J. Rychlík, J. |
|
PVP 2 Dějiny Slovenska II. (1918-1992) | -/-, 2/- | AHSN00121 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P201 | Rychlík, J. | |
PVP 2 Dějiny tělesné výchovy a sportu v českých zemích ve 20. století | -/-, 2/- | AHSN00127 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P200 | Havlůjová, G. Lomíček, J. Michela, M. |
|
PVP 2 Dějiny vědeckého myšlení II | -/-, 2/- | AHSN00130 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 13:15 | P211 | Tinková, D. | |
PVP 2 Didaktika soudobých dějin | -/-, 2/- | AHSN00051 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P205 | Činátl, K. | |
PVP 2 „Dovoleno jest, zřizovati spolky…“ – politika a vývoj spolkového života 1867-1951 | -/-, 2/- | AHSN00117 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P200 | Čechurová, J. Kasíková, J. |
|
PVP 2 Geschichte der böhmischen Länder in der Vormoderne | -/-, 2/- | AHSN00067 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P200 | Velička, T. Zdichynec, J. |
|
PVP 2 Kleió a Sofia. Filozofické myšlení v historiografii českých zemí 19. století | -/-, 2/- | AHSN00122 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P201 | Fapšo, M. | |
PVP 2 Materiální kultura komunistické diktatury | -/-, 2/- | AHSN00118 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P201 | Randák, J. Táborský, O. |
|
PVP 2 Mikrosvět předmoderního českého města. Kapitoly z kulturní historie a každodennosti | -/-, 2/- | AHSN00119 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | Ďurčanský, M. | ||
PVP 2 Osvícenství v českých zemích | -/-, 2/- | AHSN00131 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P205 | Tinková, D. | |
PVP 2 Paleografie a diplomatika raného novověku. Propedeutika II | -/-, 2/- | AHSV00693 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 09:10 - 09:55 | Týmová studovna I. oddělení NA, Milady Horákové 5/133 | Ebelová, I. | |
PVP 2 Práce s historiografickým textem II | -/-, 2/- | AHSN00092 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Činátl, K. Tinková, D. |
||||
PVP 2 Reprezentace české středověké šlechty | -/-, 2/- | AHSN00111 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | P201 | Šimůnek, R. | |
PVP 2 Samospráva a česká společnost 19. století I | -/-, 2/- | AHSN00034 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | P208 | Hlavačka, M. | |
PVP 2 Umírání a smrt v předmoderní době | -/-, 2/- | AHSN00112 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 10:50 - 12:25 | P200 | Šedivá Koldinská, M. | |
PVP 2 Vrchnost a její úředník. Úředník a jeho vrchnost | -/-, 2/- | AHSN00113 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P200 | Hrbek, J. | |
PVP 2 „Vůdce národa“ Karel Kramář | -/-, 2/- | AHSN00116 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P200 | Čechurová, J. | |
PVP 2 Vybrané problémy dějin první světové války II | -/-, 2/- | AHSN00114 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P301 | Šedivý, I. | |
PVP 2 V zájmu svobody a řádu. Cenzura a sociální regulace v moderní české kultuře | -/-, 2/- | AHSN00115 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P201 | Pokorná, M. | |
PVP 2 Zivilgesellschaft, Modernisierung und Nationalismus in Mitteleuropa II | -/-, 2/- | AHSN00052 | Z | 2 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | P208 | Hlavačka, M. Randák, J. |
|
PVP3: Specializační a diplomový seminář I (NMgr1 od 13/14) | |||||
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 | -/2, -/2 | AHS333141 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 | -/2, -/2 | AHS606001 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS Církev a náboženství v předmoderní době | -/2, -/2 | AHS333137 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P211 | Zdichynec, J. | |
VS Církev a náboženství v předmoderní době | -/2, -/2 | AHS606003 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P211 | Zdichynec, J. | |
VS České dějiny pozdního středověku: společnost, kultura, myšlení | -/2, -/2 | AHS333050 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
VS České dějiny pozdního středověku: společnost, kultura, myšlení | -/2, -/2 | AHS606005 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
VS Česko-francouzský historický seminář | -/2, -/2 | AHS333051 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. Svátek, J. Žůrek, V. |
|
VS Česko-francouzský historický seminář | -/2, -/2 | AHS606007 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. Svátek, J. Žůrek, V. |
|
VS Československá společnost v soudobých dějinách | -/2, -/2 | AHS333070 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
VS Československá společnost v soudobých dějinách | -/2, -/2 | AHS606009 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 | -/2, -/2 | AHS333127 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Rychlík, J. | |
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 | -/2, -/2 | AHS606011 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Rychlík, J. | |
VS Češi a jejich sousedé | -/2, -/2 | AHS333074 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | Michela, M. | |
VS Češi a jejich sousedé | -/2, -/2 | AHS606013 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | Michela, M. | |
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura | -/2, -/2 | AHS333054 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P205 | Beneš, Z. | |
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura | -/2, -/2 | AHS606015 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P205 | Beneš, Z. | |
VS Dějiny jako mediální téma. Filmové, literární a publicistické obrazy raného novověku | -/2, -/2 | AHS333079 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS Dějiny jako mediální téma. Filmové, literární a publicistické obrazy raného novověku | -/2, -/2 | AHS606017 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS Dějiny osídlení ve středověku | -/2, -/2 | AHS333055 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:45 | Klápště, J. Žemlička, J. |
||
VS Dějiny osídlení ve středověku | -/2, -/2 | AHS606021 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:45 | Klápště, J. Žemlička, J. |
||
VS Dějiny vojenství od r. 1789 po současnost | -/2, -/2 | AHS333056 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P201 | Šedivý, I. | |
VS Dějiny vojenství od r. 1789 po současnost | -/2, -/2 | AHS606022 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P201 | Šedivý, I. | |
VS Historická edukace | -/2, -/2 | AHS333133 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P205 | Beneš, Z. | |
VS Historická edukace | -/2, -/2 | AHS606023 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P205 | Beneš, Z. | |
VS Historická kultura | -/2, -/2 | AHS333131 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P409 | Činátl, K. | |
VS Historická kultura | -/2, -/2 | AHS606025 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P409 | Činátl, K. | |
VS Intelektuální dějiny současnosti: Východ a Západ 1968-2010. Četba textů | -/2, -/2 | AHS333139 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P208 | Kopeček, M. | |
VS Intelektuální dějiny současnosti: Východ a Západ 1968-2010. Četba textů | -/2, -/2 | AHS606027 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P208 | Kopeček, M. | |
VS Koruna česká ve 14.–18. století, stát, společnost, kultura | -/2, -/2 | AHS333077 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Bobková, L. Zdichynec, J. |
|
VS Koruna česká ve 14.–18. století, stát, společnost, kultura | -/2, -/2 | AHS606029 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Bobková, L. Zdichynec, J. |
|
VS Král a ti druzí (česká pozdněstředověká společnost, kultura) | -/2, -/2 | AHS333059 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
VS Král a ti druzí (česká pozdněstředověká společnost, kultura) | -/2, -/2 | AHS606031 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
VS Kulturní dějiny raného novověku | -/2, -/2 | AHS333075 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P205 | Holý, M. | |
VS Kulturní dějiny raného novověku | -/2, -/2 | AHS606033 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P205 | Holý, M. | |
VS Muzejnictví | -/2, -/2 | AHS333120 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | Nová budova Národního muzea, přednáškový sál H. | Stehlík, M. | |
VS Muzejnictví | -/2, -/2 | AHS606035 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | Nová budova Národního muzea, přednáškový sál H. | Stehlík, M. | |
VS Národ sobě 1818-1918 | -/2, -/2 | AHS333061 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | Pokorná, M. | |
VS Národ sobě 1818-1918 | -/2, -/2 | AHS606037 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | Pokorná, M. | |
VS Osvícenství a proměny preindustriální společnosti cca 1680 – 1835 | -/2, -/2 | AHS333129 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
VS Osvícenství a proměny preindustriální společnosti cca 1680 – 1835 | -/2, -/2 | AHS606039 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
VS Problémy české společnosti ve 20. století | -/2, -/2 | AHS333071 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
VS Problémy české společnosti ve 20. století | -/2, -/2 | AHS606041 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
VS Středověké město: člověk, společnost, prostor | -/2, -/2 | AHS333135 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P211 | Velička, T. | |
VS Středověké město: člověk, společnost, prostor | -/2, -/2 | AHS606043 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P211 | Velička, T. | |
VS Všední den v memoárové literatuře | -/2, -/2 | AHS333066 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | Hlavačka, M. | |
VS Všední den v memoárové literatuře | -/2, -/2 | AHS333117 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | Hlavačka, M. | |
VS Všední den v memoárové literatuře | -/2, -/2 | AHS606045 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | Hlavačka, M. | |
PVP4: Specializační a diplomový seminář II (NMgr1 13/14 - 15/16) | |||||
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1800 | -/2, -/2 | AHS333140 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS Církev a náboženství v předmoderní době | -/2, -/2 | AHS333136 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P211 | Zdichynec, J. | |
VS České dějiny pozdního středověku: společnost, kultura, myšlení | -/2, -/2 | AHS333091 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P211 | Zilynská, B. | |
VS Česko-francouzský historický seminář | -/2, -/2 | AHS333092 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:45 | P201 | Nejedlý, M. Svátek, J. Žůrek, V. |
|
VS Československá společnost v soudobých dějinách | -/2, -/2 | AHS333093 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P208 | Randák, J. | |
VS Československo / Česká a Slovenská republika a svět 1945-2004 | -/2, -/2 | AHS333126 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P208 | Rychlík, J. | |
VS Češi a jejich sousedé | -/2, -/2 | AHS333089 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P208 | Michela, M. | |
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura | -/2, -/2 | AHS333095 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P205 | Beneš, Z. | |
VS Dějiny jako mediální téma. Filmové, literární a publicistické obrazy raného novověku | -/2, -/2 | AHS333096 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS Dějiny osídlení ve středověku | -/2, -/2 | AHS333098 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:45 | Klápště, J. Žemlička, J. |
||
VS Dějiny vojenství od r. 1789 po současnost | -/2, -/2 | AHS333100 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:25 | P201 | Šedivý, I. | |
VS Historická edukace | -/2, -/2 | AHS333132 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P205 | Beneš, Z. | |
VS Historická kultura | -/2, -/2 | AHS333130 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | P409 | Činátl, K. | |
VS Intelektuální dějiny současnosti: Východ a Západ 1968-2010. Četba textů | -/2, -/2 | AHS333138 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P208 | Kopeček, M. | |
VS Koruna česká ve 14.–18. století, stát, společnost, kultura | -/2, -/2 | AHS333103 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:45 | P205 | Bobková, L. Zdichynec, J. |
|
VS Král a ti druzí (česká pozdněstředověká společnost, kultura) | -/2, -/2 | AHS333104 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:05 | P201 | Bobková, L. | |
VS Kulturní dějiny raného novověku | -/2, -/2 | AHS333105 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | P205 | Holý, M. | |
VS Muzejnictví | -/2, -/2 | AHS333121 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | Nová budova Národního muzea, přednáškový sál H. | Stehlík, M. | |
VS Národ sobě 1818-1918 | -/2, -/2 | AHS333107 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | P208 | Pokorná, M. | |
VS Osvícenství a proměny preindustriální společnosti cca 1680 – 1835 | -/2, -/2 | AHS333128 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:25 | P205 | Tinková, D. | |
VS Problémy české společnosti ve 20. století | -/2, -/2 | AHS333111 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P208 | Čechurová, J. | |
VS Středověké město: člověk, společnost, prostor | -/2, -/2 | AHS333134 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P211 | Velička, T. | |
VS Všední den v memoárové literatuře | -/2, -/2 | AHS333117 | Z, KLP | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P208 | Hlavačka, M. |