Rozvrhový portál FF UK

Detail rozvrhu: Středoevropská studia NMgr.

XLS PDF
Středoevropská studia NMgr. (2062)
Aktualizace: 21.01.2016 15:58
Obory: Středoevropská studia
Katedry: 21-KSES
Semestr: 2015/2016 - Letní

Filtrovat:
Název Vyučující Den Čas Místnost Rozsah Kód(y) SIS Atest Kred ZS
Středoevropská studia: maďarština, lingvistická NMgr1 (od 2011)
Povinné předměty (maďarština lingvistická, NMgr1 od 11/12)
Diplomový seminář II -/-, -/2 ASE500034 Z 4 KSES
Formování středoevropských spisovných jazyků Sloboda, M. Po/Mon 12:30 - 14:05 P458 -/-, 1/1 ASE500043 Zk 4 KSES
Literatury střední Evropy v komparativní perspektivě II (19. století) Benešová, M.
Kolmanová, S.
Pátková, J.
Čt/Thu 12:30 - 14:05 P010 -/-, -/2 ASE500030 Zk 5 KSES
Metodologie obecné lingvistiky Januška, J. Čt/Thu 15:50 - 17:25 C341 -/-, 2/- ASZJSV501 Zk 4 KSES
Překlad uměleckých textů z/do maďarštiny Balázs, A.
Kolmanová, S.
St/Wed 14:10 - 15:45 C341 -/-, -/4 ASE500027 Z 5 KSES
Čt/Thu 09:10 - 10:45 P011
Stylistická analýza textů v maďarštině Gál, E. St/Wed 15:50 - 17:25 C341 -/-, -/2 ASE500009 Z 4 KSES
Teorie a kritika překladu Kolmanová, S. Út/Tue 10:50 - 12:25 P011 -/-, 2/- ASE500028 Zk 4 KSES
PVP1: Další areálový jazyk (maďarština, NMgr1 od 11/12)
Další areálový jazyk: Rumunský jazyk
Další areálový jazyk II. Rumunský jazyk Ungureanu, D. Pá/Fri 12:30 - 14:05 H301 -/-, -/2 AJS5000090 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk IV. Rumunský jazyk Ungureanu, D. Čt/Thu 15:50 - 17:25 H301 -/-, -/2 AJS5000092 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk: Slovinský jazyk
Další areálový jazyk II. Slovinský jazyk Šurla, A. Út/Tue 09:10 - 10:45 P023 -/-, -/2 AJS5000094 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk IV. Slovinský jazyk Šurla, A. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P308B -/-, -/2 AJS5000096 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk: Srbský jazyk
Další areálový jazyk II. Srbský jazyk Vlainić, S. Pá/Fri 14:10 - 15:40 P023 -/-, -/2 AJS5000098 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk IV. Srbský jazyk Vlainić, S. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P023 -/-, -/2 AJS5000100 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk: Polský jazyk
Další areálový jazyk II: Polský jazyk Hofmański, W. Út/Tue 17:30 - 19:05 P010 -/-, -/2 ASE500075 Z 4 KSES
Další areálový jazyk IV: Polský jazyk Hofmański, W. Út/Tue 14:10 - 15:45 P011 -/-, -/2 ASE500077 Z 4 KSES
Další areálový jazyk: Slovenský jazyk
Další areálový jazyk II: Slovenský jazyk Gibadulin, K. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P027 -/-, -/2 ASE500071 Z 4 KSES
Další areálový jazyk IV: Slovenský jazyk Sloboda, M. St/Wed 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASE500073 Z 4 KSES
PVP2: Přednáška/seminář z jazykovědy (lingvistické NMgr1 od 11/12)
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00372 Z 4 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Volitelné předměty doporučené studentům středoevropských studií
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00371 Z 3 KSES
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00372 Z 4 KSES
Čtení a interpretace vybraných děl poválečné maďarské literatury Gál, E. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P458 -/-, -/2 ASEV00389 Z 3 KSES
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00373 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00374 Z 4 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00382 Z 3 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00383 Z 4 KSES
Interpretace vybraných textů slovenské literatury 19. století Pátková, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASEV00392 Z 3 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Konverzační cvičení z maďarštiny Gál, E. St/Wed 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASEV00380 Z 3 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Zhudebněná maďarská poezie Balázs, A. St/Wed 09:10 - 10:45 C341 -/-, -/2 ASEV00379 Z 3 KSES
Středoevropská studia: maďarština, literárně-historickovědná NMgr1 (od 2011)
Povinné předměty (maďarština literárně-historickovědná, NMgr1 od 11/12)
Diplomový seminář II -/-, -/2 ASE500034 Z 4 KSES
Literatury střední Evropy v komparativní perspektivě II (19. století) Benešová, M.
Kolmanová, S.
Pátková, J.
Čt/Thu 12:30 - 14:05 P010 -/-, -/2 ASE500030 Zk 5 KSES
Překlad uměleckých textů z/do maďarštiny Balázs, A.
Kolmanová, S.
St/Wed 14:10 - 15:45 C341 -/-, -/4 ASE500027 Z 5 KSES
Čt/Thu 09:10 - 10:45 P011
Stylistická analýza textů v maďarštině Gál, E. St/Wed 15:50 - 17:25 C341 -/-, -/2 ASE500009 Z 4 KSES
Teorie a kritika překladu Kolmanová, S. Út/Tue 10:50 - 12:25 P011 -/-, 2/- ASE500028 Zk 4 KSES
Vývoj států střední Evropy po roce 1989 do současnosti Junek, M.
Kaleta, P.
Tóth, A.
Po/Mon 14:10 - 15:45 P011 -/-, 4/2 ASE500067 Zk 8 KSES
St/Wed 17:30 - 19:05 P010
Junek, M.
Kaleta, P.
Tóth, A.
Po/Mon 15:50 - 17:25 P011
PVP1: Další areálový jazyk (maďarština, NMgr1 od 11/12)
Další areálový jazyk: Rumunský jazyk
Další areálový jazyk II. Rumunský jazyk Ungureanu, D. Pá/Fri 12:30 - 14:05 H301 -/-, -/2 AJS5000090 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk IV. Rumunský jazyk Ungureanu, D. Čt/Thu 15:50 - 17:25 H301 -/-, -/2 AJS5000092 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk: Slovinský jazyk
Další areálový jazyk II. Slovinský jazyk Šurla, A. Út/Tue 09:10 - 10:45 P023 -/-, -/2 AJS5000094 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk IV. Slovinský jazyk Šurla, A. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P308B -/-, -/2 AJS5000096 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk: Srbský jazyk
Další areálový jazyk II. Srbský jazyk Vlainić, S. Pá/Fri 14:10 - 15:40 P023 -/-, -/2 AJS5000098 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk IV. Srbský jazyk Vlainić, S. Pá/Fri 12:30 - 14:05 P023 -/-, -/2 AJS5000100 Z 4 KJBS
Další areálový jazyk: Polský jazyk
Další areálový jazyk II: Polský jazyk Hofmański, W. Út/Tue 17:30 - 19:05 P010 -/-, -/2 ASE500075 Z 4 KSES
Další areálový jazyk IV: Polský jazyk Hofmański, W. Út/Tue 14:10 - 15:45 P011 -/-, -/2 ASE500077 Z 4 KSES
Další areálový jazyk: Slovenský jazyk
Další areálový jazyk II: Slovenský jazyk Gibadulin, K. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P027 -/-, -/2 ASE500071 Z 4 KSES
Další areálový jazyk IV: Slovenský jazyk Sloboda, M. St/Wed 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASE500073 Z 4 KSES
PVP2: Přednáška/seminář z literatury nebo historie (literárně-historickovědné NMgr1 od 11/12)
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00374 Z 4 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00383 Z 4 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Volitelné předměty doporučené studentům středoevropských studií
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00371 Z 3 KSES
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00372 Z 4 KSES
Čtení a interpretace vybraných děl poválečné maďarské literatury Gál, E. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P458 -/-, -/2 ASEV00389 Z 3 KSES
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00373 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00374 Z 4 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00382 Z 3 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00383 Z 4 KSES
Interpretace vybraných textů slovenské literatury 19. století Pátková, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASEV00392 Z 3 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Konverzační cvičení z maďarštiny Gál, E. St/Wed 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASEV00380 Z 3 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Zhudebněná maďarská poezie Balázs, A. St/Wed 09:10 - 10:45 C341 -/-, -/2 ASEV00379 Z 3 KSES
Středoevropská studia: polština, lingvistická NMgr1 (od 2011)
Povinné předměty (polština lingvistická, NMgr1 od 11/12)
Diplomový seminář II -/-, -/2 ASE500034 Z 4 KSES
Formování středoevropských spisovných jazyků Sloboda, M. Po/Mon 12:30 - 14:05 P458 -/-, 1/1 ASE500043 Zk 4 KSES
Literatury střední Evropy v komparativní perspektivě II (19. století) Benešová, M.
Kolmanová, S.
Pátková, J.
Čt/Thu 12:30 - 14:05 P010 -/-, -/2 ASE500030 Zk 5 KSES
Metodologie obecné lingvistiky Januška, J. Čt/Thu 15:50 - 17:25 C341 -/-, 2/- ASZJSV501 Zk 4 KSES
Rozvoj komunikačních dovedností v polštině II Nowakowska, M. St/Wed 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASE500020 Z 4 KSES
Seminář kreativního psaní v polštině II Hofmański, W. St/Wed 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASE500014 Z 4 KSES
Stylistická analýza textů v polštině Hofmański, W. St/Wed 15:50 - 17:25 P011 -/-, -/2 ASE500008 Z 4 KSES
Teorie a kritika překladu Kolmanová, S. Út/Tue 10:50 - 12:25 P011 -/-, 2/- ASE500028 Zk 4 KSES
Vývoj a dějiny polštiny Hofmański, W. St/Wed 14:10 - 15:45 P008 -/-, 1/1 ASE500002 Zk 4 KSES
PVP1: Další areálový jazyk (polština, NMgr1 od 11/12)
Další areálový jazyk: Maďarský jazyk
Další areálový jazyk II: Maďarský jazyk Januška, J. Čt/Thu 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASE500079 Z 4 KSES
Další areálový jazyk IV: Maďarský jazyk Balázs, A. Út/Tue 15:50 - 17:25 C341 -/-, -/2 ASE500081 Z 4 KSES
Další areálový jazyk: Slovenský jazyk
Další areálový jazyk II: Slovenský jazyk Gibadulin, K. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P027 -/-, -/2 ASE500071 Z 4 KSES
Další areálový jazyk IV: Slovenský jazyk Sloboda, M. St/Wed 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASE500073 Z 4 KSES
Další areálový jazyk: Litevský jazyk
Další areálový jazyk II.: Litevský jazyk Montvilaite-Sabaitiene, G. Út/Tue 14:10 - 15:45 P315 -/-, -/2 AVS500066 Z 4 UVES
Další areálový jazyk IV.: Litevský jazyk Montvilaite-Sabaitiene, G. St/Wed 14:10 - 15:45 P315 -/-, -/2 AVS500098 Z 4 UVES
Další areálový jazyk: Ukrajinský jazyk
Další areálový jazyk IV.: Ukrajinský jazyk Sverdan, T. Po/Mon 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVS500097 Z 4 UVES
PVP2: Přednáška/seminář z jazykovědy (lingvistické NMgr1 od 11/12)
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00372 Z 4 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Volitelné předměty doporučené studentům středoevropských studií
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00371 Z 3 KSES
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00372 Z 4 KSES
Čtení a interpretace vybraných děl poválečné maďarské literatury Gál, E. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P458 -/-, -/2 ASEV00389 Z 3 KSES
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00373 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00374 Z 4 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00382 Z 3 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00383 Z 4 KSES
Interpretace vybraných textů slovenské literatury 19. století Pátková, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASEV00392 Z 3 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Konverzační cvičení z maďarštiny Gál, E. St/Wed 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASEV00380 Z 3 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Zhudebněná maďarská poezie Balázs, A. St/Wed 09:10 - 10:45 C341 -/-, -/2 ASEV00379 Z 3 KSES
Středoevropská studia: polština, literárně-historickovědná NMgr1 (od 2011)
Povinné předměty (polština literárně-historickovědná, NMgr1 od 11/12)
Diplomový seminář II -/-, -/2 ASE500034 Z 4 KSES
Literatury střední Evropy v komparativní perspektivě II (19. století) Benešová, M.
Kolmanová, S.
Pátková, J.
Čt/Thu 12:30 - 14:05 P010 -/-, -/2 ASE500030 Zk 5 KSES
Rozvoj komunikačních dovedností v polštině II Nowakowska, M. St/Wed 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASE500020 Z 4 KSES
Seminář kreativního psaní v polštině II Hofmański, W. St/Wed 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASE500014 Z 4 KSES
Stylistická analýza textů v polštině Hofmański, W. St/Wed 15:50 - 17:25 P011 -/-, -/2 ASE500008 Z 4 KSES
Teorie a kritika překladu Kolmanová, S. Út/Tue 10:50 - 12:25 P011 -/-, 2/- ASE500028 Zk 4 KSES
Vývoj a dějiny polštiny Hofmański, W. St/Wed 14:10 - 15:45 P008 -/-, 1/1 ASE500002 Zk 4 KSES
Vývoj států střední Evropy po roce 1989 do současnosti Junek, M.
Kaleta, P.
Tóth, A.
Po/Mon 14:10 - 15:45 P011 -/-, 4/2 ASE500067 Zk 8 KSES
St/Wed 17:30 - 19:05 P010
Junek, M.
Kaleta, P.
Tóth, A.
Po/Mon 15:50 - 17:25 P011
PVP1: Další areálový jazyk (polština, NMgr1 od 11/12)
Další areálový jazyk: Maďarský jazyk
Další areálový jazyk II: Maďarský jazyk Januška, J. Čt/Thu 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASE500079 Z 4 KSES
Další areálový jazyk IV: Maďarský jazyk Balázs, A. Út/Tue 15:50 - 17:25 C341 -/-, -/2 ASE500081 Z 4 KSES
Další areálový jazyk: Slovenský jazyk
Další areálový jazyk II: Slovenský jazyk Gibadulin, K. Čt/Thu 14:10 - 15:45 P027 -/-, -/2 ASE500071 Z 4 KSES
Další areálový jazyk IV: Slovenský jazyk Sloboda, M. St/Wed 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASE500073 Z 4 KSES
Další areálový jazyk: Litevský jazyk
Další areálový jazyk II.: Litevský jazyk Montvilaite-Sabaitiene, G. Út/Tue 14:10 - 15:45 P315 -/-, -/2 AVS500066 Z 4 UVES
Další areálový jazyk IV.: Litevský jazyk Montvilaite-Sabaitiene, G. St/Wed 14:10 - 15:45 P315 -/-, -/2 AVS500098 Z 4 UVES
Další areálový jazyk: Ukrajinský jazyk
Další areálový jazyk IV.: Ukrajinský jazyk Sverdan, T. Po/Mon 10:50 - 12:25 P314 -/-, -/2 AVS500097 Z 4 UVES
PVP2: Přednáška/seminář z literatury nebo historie (literárně-historickovědné NMgr1 od 11/12)
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00374 Z 4 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00383 Z 4 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Volitelné předměty doporučené studentům středoevropských studií
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00371 Z 3 KSES
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/-