Rozvrhový portál FF UK

Detail rozvrhu: Středoevropská studia Bc.

XLS PDF
Středoevropská studia Bc. (2061)
Aktualizace: 21.01.2016 15:52
Obory: Středoevropská studia
Katedry: 21-KSES
Semestr: 2015/2016 - Letní

Filtrovat:
Název Vyučující Den Čas Místnost Rozsah Kód(y) SIS Atest Kred ZS
Středoevropská studia se specializací maďarština Bc1 (15/16)
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (maďarština, Bc1 od 15/16)
Gramatika maďarštiny II Januška, J. Pá/Fri 09:10 - 10:45 C341 -/-, 2/1 ASE100139 Zk 4 KSES
Januška, J. Pá/Fri 08:20 - 09:05 C341
Historická geografie středoevropského prostoru Kaleta, P. Út/Tue 10:50 - 12:25 P010 -/-, 2/- ASE100092 Z 4 KSES
Historický vývoj střední Evropy 19. století Junek, M.
Kaleta, P.
Tóth, A.
Po/Mon 09:10 - 10:45 P010 -/-, 6/- ASE100022 Zk 12 KSES
Po/Mon 17:30 - 19:05 P010
St/Wed 15:50 - 17:25 P010
Konstituování novodobé maďarské literatury (seminář) Kolmanová, S. Út/Tue 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASE100095 Z 4 KSES
Konstituování novodobých literatur střední Evropy Benešová, M.
Chmel, R.
Kolmanová, S.
Po/Mon 14:10 - 15:45 P010 -/-, 6/- ASE100094 Zk 10 KSES
Út/Tue 14:10 - 15:45 P010
Čt/Thu 10:50 - 12:25 P010
Praktická cvičení z maďarštiny II Balázs, A. Út/Tue 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/6 ASE100122 Zk 5 KSES
St/Wed 12:30 - 14:05 C341
Pá/Fri 10:50 - 12:25 P458
Úvod do lingvistiky Křivan, J.
Nekvapil, J.
Sherman, T.
Starý, Z.
Zíková, M.
St/Wed 14:10 - 15:45 P300 2/- ALINUVOD1 Zk 3 ULING
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (maďarština, Bc1 od 15/16)
Praktická cvičení z maďarštiny IV Januška, J. Pá/Fri 10:50 - 12:25 C341 -/-, -/2 ASE100124 Zk 4 KSES
Současná maďarská literatura (seminář) Gál, E. Čt/Thu 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASE100099 Z 4 KSES
Současné literatury střední Evropy Benešová, M.
Gál, E.
Pátková, J.
Čt/Thu 09:10 - 10:45 P010 -/-, 2/- ASE100098 Zk 4 KSES
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (maďarština, Bc1 od 15/16)
Bakalářský seminář II -/-, -/2 ASE100136 KLP 4 KSES
Praktická cvičení z maďarštiny VI Balázs, A. Pá/Fri 09:10 - 10:45 P458 -/-, -/2 ASE100126 Zk 4 KSES
PVP1: Jazyk (Bc1 od 11/12)
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00371 Z 3 KSES
Četba, analýza a redakční úprava maďarských textů Januška, J. Pá/Fri 12:30 - 14:05 C341 -/-, -/2 ASEV00386 Z 3 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Konverzační cvičení z maďarštiny Gál, E. St/Wed 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASEV00380 Z 3 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Zhudebněná maďarská poezie Balázs, A. St/Wed 09:10 - 10:45 C341 -/-, -/2 ASEV00379 Z 3 KSES
PVP2: Literatura a kultura (Bc1 od 11/12)
Čtení a interpretace vybraných děl poválečné maďarské literatury Gál, E. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P458 -/-, -/2 ASEV00389 Z 3 KSES
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00373 Z 3 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00382 Z 3 KSES
Interpretace vybraných textů slovenské literatury 19. století Pátková, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASEV00392 Z 3 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Volitelné předměty doporučené studentům středoevropských studií
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00371 Z 3 KSES
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00372 Z 4 KSES
Čtení a interpretace vybraných děl poválečné maďarské literatury Gál, E. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P458 -/-, -/2 ASEV00389 Z 3 KSES
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00373 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00374 Z 4 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00382 Z 3 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00383 Z 4 KSES
Interpretace vybraných textů slovenské literatury 19. století Pátková, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASEV00392 Z 3 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Konverzační cvičení z maďarštiny Gál, E. St/Wed 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASEV00380 Z 3 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Zhudebněná maďarská poezie Balázs, A. St/Wed 09:10 - 10:45 C341 -/-, -/2 ASEV00379 Z 3 KSES
Středoevropská studia se specializací polština Bc1 (15/16)
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (polština, Bc1 od 15/16)
Historická geografie středoevropského prostoru Kaleta, P. Út/Tue 10:50 - 12:25 P010 -/-, 2/- ASE100092 Z 4 KSES
Historický vývoj střední Evropy 19. století Junek, M.
Kaleta, P.
Tóth, A.
Po/Mon 09:10 - 10:45 P010 -/-, 6/- ASE100022 Zk 12 KSES
Po/Mon 17:30 - 19:05 P010
St/Wed 15:50 - 17:25 P010
Konstituování novodobé polské literatury (seminář) Benešová, M. Čt/Thu 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASE100130 Z 4 KSES
Konstituování novodobých literatur střední Evropy Benešová, M.
Chmel, R.
Kolmanová, S.
Po/Mon 14:10 - 15:45 P010 -/-, 6/- ASE100094 Zk 10 KSES
Út/Tue 14:10 - 15:45 P010
Čt/Thu 10:50 - 12:25 P010
Polský spisovný jazyk I (fonetika a fonologie) Hofmański, W. Út/Tue 15:50 - 16:35 P010 -/-, 1/1 ASE100142 Zk 4 KSES
Hofmański, W. Út/Tue 16:40 - 17:25 P010
Praktická cvičení z polštiny II Nowakowska, M. Po/Mon 10:50 - 12:25 P010 -/-, -/4 ASE100113 Zk 5 KSES
St/Wed 10:50 - 12:25 P010
Úvod do lingvistiky Křivan, J.
Nekvapil, J.
Sherman, T.
Starý, Z.
Zíková, M.
St/Wed 14:10 - 15:45 P300 2/- ALINUVOD1 Zk 3 ULING
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (polština, Bc1 od 15/16)
Čtení a interpretace textů v polštině Nowakowska, M. Po/Mon 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASE100118 Zk 4 KSES
Praktická cvičení z polštiny IV Nowakowska, M. Po/Mon 12:30 - 14:05 P010 -/-, -/2 ASE100115 Zk 4 KSES
Současná polská literatura (seminář) Benešová, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P010 -/-, -/2 ASE100134 Z 4 KSES
Současné literatury střední Evropy Benešová, M.
Gál, E.
Pátková, J.
Čt/Thu 09:10 - 10:45 P010 -/-, 2/- ASE100098 Zk 4 KSES
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (polština, Bc1 od 15/16)
Bakalářský seminář II -/-, -/2 ASE100136 KLP 4 KSES
Praktická cvičení z polštiny VI Nowakowska, M. St/Wed 12:30 - 14:05 P011 -/-, -/2 ASE100117 Zk 4 KSES
PVP1: Jazyk (Bc1 od 11/12)
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00371 Z 3 KSES
Četba, analýza a redakční úprava maďarských textů Januška, J. Pá/Fri 12:30 - 14:05 C341 -/-, -/2 ASEV00386 Z 3 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Konverzační cvičení z maďarštiny Gál, E. St/Wed 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASEV00380 Z 3 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Zhudebněná maďarská poezie Balázs, A. St/Wed 09:10 - 10:45 C341 -/-, -/2 ASEV00379 Z 3 KSES
PVP2: Literatura a kultura (Bc1 od 11/12)
Čtení a interpretace vybraných děl poválečné maďarské literatury Gál, E. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P458 -/-, -/2 ASEV00389 Z 3 KSES
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00373 Z 3 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00382 Z 3 KSES
Interpretace vybraných textů slovenské literatury 19. století Pátková, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASEV00392 Z 3 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Volitelné předměty doporučené studentům středoevropských studií
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00371 Z 3 KSES
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00372 Z 4 KSES
Čtení a interpretace vybraných děl poválečné maďarské literatury Gál, E. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P458 -/-, -/2 ASEV00389 Z 3 KSES
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00373 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00374 Z 4 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00382 Z 3 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00383 Z 4 KSES
Interpretace vybraných textů slovenské literatury 19. století Pátková, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASEV00392 Z 3 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Konverzační cvičení z maďarštiny Gál, E. St/Wed 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASEV00380 Z 3 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Zhudebněná maďarská poezie Balázs, A. St/Wed 09:10 - 10:45 C341 -/-, -/2 ASEV00379 Z 3 KSES
Středoevropská studia se specializací slovenština Bc1 (15/16)
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (slovenština, Bc1 od 15/16)
Historická geografie středoevropského prostoru Kaleta, P. Út/Tue 10:50 - 12:25 P010 -/-, 2/- ASE100092 Z 4 KSES
Historický vývoj střední Evropy 19. století Junek, M.
Kaleta, P.
Tóth, A.
Po/Mon 09:10 - 10:45 P010 -/-, 6/- ASE100022 Zk 12 KSES
Po/Mon 17:30 - 19:05 P010
St/Wed 15:50 - 17:25 P010
Konstituování novodobé slovenské literatury (seminář) Pátková, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASE100129 Z 4 KSES
Konstituování novodobých literatur střední Evropy Benešová, M.
Chmel, R.
Kolmanová, S.
Po/Mon 14:10 - 15:45 P010 -/-, 6/- ASE100094 Zk 10 KSES
Út/Tue 14:10 - 15:45 P010
Čt/Thu 10:50 - 12:25 P010
Úvod do lingvistiky Křivan, J.
Nekvapil, J.
Sherman, T.
Starý, Z.
Zíková, M.
St/Wed 14:10 - 15:45 P300 2/- ALINUVOD1 Zk 3 ULING
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (slovenština, Bc1 od 15/16)
Současná slovenská literatura (seminář) Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASE100133 Z 4 KSES
Současné literatury střední Evropy Benešová, M.
Gál, E.
Pátková, J.
Čt/Thu 09:10 - 10:45 P010 -/-, 2/- ASE100098 Zk 4 KSES
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (slovenština, Bc1 od 15/16)
Bakalářský seminář II -/-, -/2 ASE100136 KLP 4 KSES
PVP1: Jazyk (Bc1 od 11/12)
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00371 Z 3 KSES
Četba, analýza a redakční úprava maďarských textů Januška, J. Pá/Fri 12:30 - 14:05 C341 -/-, -/2 ASEV00386 Z 3 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Konverzační cvičení z maďarštiny Gál, E. St/Wed 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASEV00380 Z 3 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Zhudebněná maďarská poezie Balázs, A. St/Wed 09:10 - 10:45 C341 -/-, -/2 ASEV00379 Z 3 KSES
PVP2: Literatura a kultura (Bc1 od 11/12)
Čtení a interpretace vybraných děl poválečné maďarské literatury Gál, E. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P458 -/-, -/2 ASEV00389 Z 3 KSES
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00373 Z 3 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00382 Z 3 KSES
Interpretace vybraných textů slovenské literatury 19. století Pátková, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASEV00392 Z 3 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Volitelné předměty doporučené studentům středoevropských studií
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00371 Z 3 KSES
Česko-slovenský jazykový kontakt Nábělková, M.
Sloboda, M.
Čt/Thu 15:50 - 17:25 P458 -/-, 2/- ASEV00372 Z 4 KSES
Čtení a interpretace vybraných děl poválečné maďarské literatury Gál, E. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P458 -/-, -/2 ASEV00389 Z 3 KSES
Dějiny a kultura Lužických Srbů II Kaleta, P. Po/Mon
( Lichý týden )
10:50 - 12:25 P011 -/-, -/1 ASEV00381 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00373 Z 3 KSES
Historie, literatura a kultura v Uhrách a Sedmihradsku v 17. a 18. století Kolmanová, S. Út/Tue 14:10 - 15:45 P458 -/-, 2/- ASEV00374 Z 4 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00382 Z 3 KSES
Interpretace vybraných děl současné slovenské literatury Pátková, J. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P027 -/-, -/2 ASEV00383 Z 4 KSES
Interpretace vybraných textů slovenské literatury 19. století Pátková, J. St/Wed 12:30 - 14:05 P458 -/-, -/2 ASEV00392 Z 3 KSES
Jazyková kultura slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 12:30 - 14:05 P027 -/-, 1/1 ASEV00375 Z 4 KSES
Konverzační cvičení z maďarštiny Gál, E. St/Wed 17:30 - 19:05 C341 -/-, -/2 ASEV00380 Z 3 KSES
Modernismus a konzervativismus v evropské a středoevropské katolické literatuře Kiss Szemán, R. Čt/Thu 14:10 - 14:55 P458 -/-, 1/1 ASEV00390 Z 4 KSES
Kiss Szemán, R. Čt/Thu 15:00 - 15:45 P458
Polská škola reportáže Benešová, M. Út/Tue 09:10 - 10:45 P011 -/-, -/2 ASEV00384 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00385 Zk 4 KSES
Polsko-český a česko-polský překladatelský seminář II Benešová, M. Čt/Thu 10:50 - 12:25 P011 -/-, -/2 ASEV00391 Z 3 KSES
Romové a etnicita Uherek, Z. Po/Mon 18:20 - 19:55 C116 -/-, 2/- ASEV00388 Zk 6 KSES
Slovensko-české lexikální diference II Nábělková, M. Út/Tue 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00377 Zk 4 KSES
Slovensko-český, česko-slovenský překlad II Nábělková, M. Čt/Thu 17:30 - 19:05 P458 -/-, -/2 ASEV00378 Z 4 KSES
Středoevropský seminář II Chmel, R. Po/Mon 15:50 - 17:25 P010 -/-, -/2 ASEV00387 Z 4 KSES
Vývoj a dějiny slovenštiny Nábělková, M. Út/Tue 15:50 - 17:25 P458 -/-, 1/1 ASEV00376 Zk 4 KSES
Zhudebněná maďarská poezie Balázs, A. St/Wed 09:10 - 10:45 C341 -/-, -/2 ASEV00379 Z 3 KSES
Středoevropská studia se specializací maďarština Bc2 (od 2015)
SE - Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (maďarština, Bc2 od 15/16)
Gramatika maďarštiny II Januška, J. Pá/Fri 09:10 - 10:45 C341 -/-, 2/1 ASE100139 Zk 4 KSES
Januška, J. Pá/Fri 08:20 - 09:05 C341
Historický vývoj střední Evropy 19. století Junek, M.
Kaleta, P.
Tóth, A.
Po/Mon 09:10 - 10:45 P010 -/-, 6/- ASE200026 Zk 6 KSES
Po/Mon 17:30 - 19:05 P010
St/Wed 15:50 - 17:25 P010
Konstituování novodobých literatur střední Evropy Benešová, M.
Chmel, R.
Kolmanová, S.
Po/Mon 14:10 - 15:45 P010 -/-, 6/- ASE200057