Název předmětu | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kredity | ZS |
Forma výuky | Den | Čas | Místnost | Odkaz | Vyučující |
Historie - obecné dějiny: Civilizace a kultura středověké Evropy NMgr. (od 2013) | |||||
Civilizace a kultura středověké Evropy - povinné předměty (NMgr1 od 13/14) | |||||
Diplomový seminář I | -/2, -/2 | AHS555004 | Z, Z | 6 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P306 | Suchánek, D. | |
Diplomový seminář II | -/2, -/2 | AHS555005 | Z, KLP | 8 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P306 | Suchánek, D. | |
Historická geografie středověké Evropy | -/-, 2/- | AHS555012 | Zk | 6 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P306 | Drška, V. Suchánek, D. |
|
Metodologie v teorii a praxi | -/-, 1/1 | AHS333002 | Z | 3 | UCD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 09:10 - 10:45 | P301 | Beneš, Z. Činátl, K. Vojtěchovský, O. |
|
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P209 | Vojtěchovský, O. | |
Specializační seminář I | -/2, -/2 | AHS555002 | Z, Z | 6 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P306 | Suchánek, D. | |
Specializační seminář II | -/2, -/2 | AHS555003 | Z, KLP | 8 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P306 | Suchánek, D. | |
Středověká civilizace latinského Západu | 2/-, 2/- | AHS555007 | Z, Zk | 6 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P306 | Drška, V. | |
Středověká civilizace řecko-ortodoxního východu | 2/-, 2/- | AHS555008 | Z, Zk | 6 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P306 | Picková, D. | |
Středověká křesťanská církev | -/-, 2/- | AHS555010 | Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P209 | Suchánek, D. | |
Úvod do studia dějin středověku | 1/1, 1/1 | AHS555006 | Z, Zk | 4 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 09:10 - 09:55 | P306 | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:00 - 10:45 | P306 | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
|
PVP1: Obecné dějiny středověku a novověku (do roku 1815) (NMgr1 od 13/14) | |||||
PVP Disease and Imperialism: A History of Expansion and Retreat | -/-, 2/- | AHSV10854 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 17:30 - 19:05 | P302A | Mclean, D. | |
PVP Historická exkurze ke starším dějinám III | -/-, 2/- | AHESV097 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | 17.2., 15:50 - 17:20 (P209); 30.4., 09:10 - 14:10 (Exkurze); 1.5., 09:10 - 14:10 (Exkurze); 2.5., 09:10 - 14:10 (Exkurze); 3.5., 09:10 - 14:10 (Exkurze) | Drška, V. | |||
PVP History of cultural institutions | -/-, 2/- | AHSV10868 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 10:50 - 12:25 | P302B | Masař, T. | |
PVP Moskevský stát od Ivana III. do vypuknutí smuty | -/-, 2/- | AHESV095 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 14:10 - 15:45 | P209 | Picková, D. | |
PVP Palácové revoluce v Rusku 18. století | -/-, 2/- | AHESV074 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 12:30 - 14:05 | P209 | Stellner, F. | |
PVP Případ Tassilo III.: první politický proces středověku? | -/-, 2/- | AHESV096 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 14:10 - 15:45 | P301 | Drška, V. | |
PVP Středověká křesťanská církev | -/-, 2/- | AHESV068 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 15:50 - 17:25 | P209 | Suchánek, D. | |
PVP2: Obecné moderní dějiny (od roku 1815 do současnosti) (NMgr1 od 13/14) | |||||
PVP Academic Writing in English II | -/-, 2/- | AHSV10863 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 17:30 - 19:05 | P302A | Geaney, K. | |
PVP Dějiny Ruského impéria v 19. století | -/-, 2/- | AHESV009 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 09:10 - 10:45 | P301 | Stellner, F. | |
PVP Dějiny Sovětského svazu (Ruska a nástupnických zemí) II (1945-2008) | -/-, 2/- | AHESV092 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 17:30 - 19:05 | P301 | Tumis, S. | |
PVP Evropská národní hnutí v komparativní perspektivě | -/-, 2/- | AHESV098 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:05 | P209 | Ira, J. | |
PVP Šlechta rakousko-uherské monarchie | -/-, 2/- | AHSV10855 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:45 | P209 | Županič, J. | |
PVP Vybrané kapitoly z dějin Britského impéria I | -/-, 2/- | AHESV064 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Pá/Fri | 10:50 - 12:25 | P209 | Valkoun, J. | |
PVP Zahraniční politika pozdně viktoriánské Británie | -/-, 2/- | AHESV021 | Z | 2 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 14:10 - 15:45 | P301 | Skřivan, A. |