Název předmětu | Rozsah | Kód(y) SIS | Atest | Kredity | ZS |
Forma výuky | Den | Čas | Místnost | Odkaz | Vyučující |
Historie Bc1 (06/07-10/11) | |||||
Povinné předměty doporučené pro 1. ročník (Bc1 06/07-10/11) | |||||
Dějiny pravěku | 1/1, -/- | AHS100002 | Zk | 3 | UPRAV |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P200 | ||
Dějiny starověku | 1/1, 1/1 | AHS100003 | Zk | 5 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P301 | Marek, V. Prchlík, I. Souček, J. |
|
Obecné dějiny středověku (do 1500) | 2/-, 2/- | AHS110201 | Kv+Zk | 8 | USD |
Přednáška / Lecture | Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | P301 | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Základy pomocných věd historických | 1/1 | AHS100028 | Zk | 7 | KPVHAS |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 08:20 - 09:05 | P200 | Dobeš, J. Ebelová, I. Holá, M. Šouša, J. Woitschová, K. |
|
Seminář / Seminar | Po/Mon | 07:30 - 08:15 | P200 | Holá, M. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 08:20 - 09:05 | P200 | Holá, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 08:20 - 09:05 | P200 | Woitschová, K. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 08:15 | P200 | Ebelová, I. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 08:15 | P209 | Dobeš, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 08:20 - 09:05 | P209 | Pátková, H. | |
Úvod do studia dějepisu s proseminářem I | |||||
Úvod do studia historie s proseminářem [3] | -/2, -/- | AHS110236 | Zk | 6 | USD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P302B | Ira, J. Janáč, J. |
|
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P208 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P201 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P201 | Zilynská, B. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P302A | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | P200 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | P306 | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | P201 | Kubů, E. | |
Povinné předměty doporučené pro 2. ročník (Bc1 06/07-10/11) | |||||
Hospodářské dějiny od pol. 18. století do současnosti | 2/-, 2/- | AHS100014 | Kv, Zk | 7 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P301 | Jakubec, I. Jančík, D. Kubů, E. |
|
Obecné dějiny novověku (1500-1918) | 2/-, 2/- | AHS110202 | Kv+Zk | 7 | USD |
Přednáška / Lecture | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P301 | Skřivan, A. | |
Sociální dějiny od poloviny 18. století do současnosti | 2/-, 2/- | AHS100013 | Kv, Zk | 8 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 10:40 | P301 | Pullmann, M. Rákosník, J. Štaif, J. |
|
Bakalářský seminář 1 | |||||
Bakalářský seminář - Ústav světových dějin | |||||
Bakalářský seminář | -/2, -/2 | AHS110195 | Z, Z | 6 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P302A | Pelikán, J. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P306 | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P302B | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:20 | P306 | Picková, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P306 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P306 | Suchánek, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P204 | Kovář, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P314 | Tumis, S. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P306 | Horčička, V. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P204 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P306 | Skřivan, A. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | P204 | Soukup, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:40 | P302B | Klusáková, L. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 07:30 - 09:00 | P206 | Valkoun, J. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 08:20 - 09:05 | P204 | Stellner, F. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 14:00 - 14:45 | P204 | Stellner, F. | |
Úvod do studia dějepisu s proseminářem II | |||||
Úvod do studia historie s proseminářem [3] | -/2, -/- | AHS110236 | Zk | 6 | USD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P302B | Ira, J. Janáč, J. |
|
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P208 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P201 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 14:10 - 15:40 | P201 | Zilynská, B. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P302A | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | P200 | Šedivý, I. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | P306 | Drška, V. Picková, D. Suchánek, D. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | P201 | Kubů, E. | |
Povinné předměty doporučené pro 3. ročník (Bc1 06/07-10/11) | |||||
Kp České nejnovější dějiny (od 1918) | 2/-, 2/- | AHS100011 | Jiné | 1 | UCD |
Přednáška / Lecture | Čechurová, J. Michela, M. Randák, J. |
||||
Kp České nejnovější dějiny (od 1918) | 2/-, 2/- | AHS100215 | Zk | 6 | UCD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 10:40 | P200 | Hlavačka, M. | |
Obecné nejnovější dějiny (od 1918) | 2/-, 2/- | AHS110082 | Kv+Zk | 7 | USD |
Přednáška / Lecture | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P301 | Kovář, M. | |
Bakalářský seminář 2 | |||||
Bakalářský seminář - Ústav českých dějin | |||||
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1650 I | -/2, -/2 | AHS100443 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS Aristokraté, žoldnéři, vizionáři. Člověk v českých dějinách 1500-1650 II | -/2, -/2 | AHS100451 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS České dějiny pozdního středověku: společnost, kultura, myšlení | -/2, -/2 | AHS100409 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P211 | Zilynská, B. | |
VS Česko-francouzský historický seminář | -/2, -/2 | AHS100371 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | P201 | Nejedlý, M. Svátek, J. Žůrek, V. |
|
VS Československá společnost v soudobých dějinách | -/2, -/2 | AHS100394 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | P208 | Randák, J. | |
VS Československo v letech 1945-1992 | -/2, -/2 | AHS100372 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 09:10 - 10:40 | P208 | Rychlík, J. | |
VS Češi a jejich sousedé | -/2, -/2 | AHS100440 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P208 | Michela, M. | |
VS Dějiny dějepisectví - soudobá česká historická kultura | -/2, -/2 | AHS100374 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | P205 | Beneš, Z. | |
VS Dějiny jako mediální téma. Filmové, literární a publicistické obrazy raného novověku | -/2, -/2 | AHS100454 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P205 | Šedivá Koldinská, M. | |
VS Dějiny vojenství od r. 1789 po současnost | -/2, -/2 | AHS100396 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | P201 | Šedivý, I. | |
VS Didaktika dějepisu | -/2, -/2 | AHS100376 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 15:50 - 17:20 | P205 | Beneš, Z. | |
VS Korespondence - možnosti a meze historických pramenů | -/2, -/2 | AHS100377 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | P208 | Pokorná, M. | |
VS Koruna česká ve 14.–18. století, stát, společnost, kultura | -/2, -/2 | AHS100450 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | P211 | Bobková, L. Zdichynec, J. |
|
VS Král a ti druzí (česká pozdněstředověká společnost, kultura) | -/2, -/2 | AHS100378 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P211 | Bobková, L. | |
VS Kulturní dějiny raného novověku | -/2, -/2 | AHS100441 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | P205 | Holý, M. | |
VS Národ sobě 1818-1918 | -/2, -/2 | AHS100401 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:40 | P208 | Pokorná, M. | |
VS Obrazy minulosti | -/2, -/2 | AHS100436 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P409 | Činátl, K. | |
VS Panovnický dvůr v předhusitském období. Každodenní život středověkého dvora a možnosti jeho výzkumu | -/2, -/2 | AHS100432 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P211 | Dvořáčková, D. Zelenka, J. |
|
VS Problémy české společnosti ve 20. století | -/2, -/2 | AHS100380 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P208 | Čechurová, J. | |
VS Přemyslovská doba ve středoevropské dimenzi | -/2, -/2 | AHS100459 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Žemlička, J. | ||||
VS Reálie, rituály a instituce barokní zbožnosti | -/2, -/2 | AHS100421 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | P205 | Mikulec, J. | |
VS Řeholní život v pozdním středověku a raném novověku | -/2, -/2 | AHS100425 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:20 | P205 | Zdichynec, J. | |
VS Společnost v čes. zemích 1780-1938 | -/2, -/2 | AHS100398 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:40 | P208 | Velek, L. | |
VS Velké dějiny v malém prostoru. Česko-rakouské pomezí ve 20. století | -/2, -/2 | AHS100407 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 09:10 - 10:40 | Děkanova pracovna, P101 | Stehlík, M. | |
VS Všední den v memoárové literatuře | -/2, -/2 | AHS100384 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 14:10 - 15:40 | P208 | Hlavačka, M. | |
VS Vybrané problémy studia raného novověku I | -/2, -/2 | AHS100063 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 09:10 - 10:40 | P205 | Čechura, J. | |
VS Vybrané problémy studia raného novověku II | -/2, -/2 | AHS100342 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 10:50 - 12:20 | P205 | Čechura, J. | |
VS Vybrané problémy univerzitních dějin ve 14.-20. století | -/2, -/2 | AHS100402 | Z, Zk | 13 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:00 | P211 | Svobodný, P. Zilynská, B. |
|
Bakalářský seminář - Ústav hospodářských a sociálních dějin | |||||
Bakalářský seminář /druhý a třetí semestr třísemestrálního celku | -/2, -/2 | AHS110055 | Z, Zk | 13 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | C117 | Lorenz, T. | |
Bakalářský seminář /druhý a třetí semestr třísemestrálního celku/ | -/2, -/2 | AHS100361 | Z, Zk | 13 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | C117 | Lorenz, T. | |
Bakalářský seminář /druhý a třetí semestr třísemestrálního celku/ | -/2, -/2 | AHS100362 | Z, Zk | 13 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | C117 | Lorenz, T. | |
Bakalářský seminář /druhý a třetí semestr třísemestrálního celku/ | -/2, -/2 | AHS100363 | Z, Zk | 13 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | C117 | Lorenz, T. | |
Bakalářský seminář /druhý a třetí semestr třísemestrálního celku/ | -/2, -/2 | AHS100364 | Z, Zk | 13 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | C117 | Lorenz, T. | |
Bakalářský seminář /druhý a třetí semestr třísemestrálního celku/ | -/2, -/2 | AHS100365 | Z, Zk | 13 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | C117 | Lorenz, T. | |
Bakalářský seminář /druhý a třetí semestr třísemestrálního celku/ | -/2, -/2 | AHS100366 | Z, Zk | 13 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | C117 | Lorenz, T. | |
Bakalářský seminář /druhý a třetí semestr třísemestrálního celku/ | -/2, -/2 | AHS100368 | Z, Zk | 13 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | C117 | Lorenz, T. | |
Bakalářský seminář /druhý a třetí semestr třísemestrálního celku/ | -/2, -/2 | AHS100504 | Z, Zk | 13 | UHSD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C117 | Štaif, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | C108 | Rákosník, J. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 12:30 - 14:00 | C108 | Jakubec, I. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 14:10 - 15:40 | C108 | Jančík, D. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 17:30 - 19:00 | C105 | Pullmann, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 09:10 - 10:40 | C108 | Spurný, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | C108 | Kubů, E. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 17:30 - 19:00 | C117 | Lorenz, T. | |
PVP 1: Kurzovní cvičení (Bc1 06/07-10/11) | |||||
Hospodářské dějiny od poloviny 18. století do současnosti | -/2, -/2 | AHS100027 | Z, Z | 6 | UHSD |
Seminář / Seminar | St/Wed | 10:50 - 12:25 | C117 | Jakubec, I. Jančík, D. Štolleová, B. |
|
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:25 | C105 | Jakubec, I. Jančík, D. Štolleová, B. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:05 | C117 | Jakubec, I. Jančík, D. Štolleová, B. |
|
Kcv České nejnovější dějiny | -/2, -/2 | AHS100024 | Z, Z | 6 | UCD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P200 | Čechurová, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:00 | P201 | Michela, M. | |
Seminář / Seminar | St/Wed | 15:50 - 17:20 | P200 | Pokorná, M. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 07:30 - 09:00 | P201 | Randák, J. | |
Obecné dějiny novověku (1500-1918) | -/2, -/2 | AHS110040 | Z, Z | 6 | USD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P302A | Županič, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 17:30 - 19:00 | P302A | Ira, J. Janáč, J. |
|
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 12:30 - 14:00 | P302A | Valkoun, J. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 14:10 - 15:40 | P301 | Valkoun, J. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 10:50 - 12:20 | P302A | Stellner, F. | |
Obecné dějiny středověku (do 1500) | -/2, -/2 | AHS110230 | Z, Z | 6 | USD |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P209 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 10:50 - 12:20 | P201 | Drška, V. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 07:30 - 09:00 | P209 | Smrž, P. | |
Seminář / Seminar | Pá/Fri | 09:10 - 10:40 | P209 | Smrž, P. | |
Obecné nejnovější dějiny (od 1918) | -/2, -/2 | AHS110019 | Z, Z | 6 | USD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 07:30 - 09:00 | P209 | Koura, J. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 09:10 - 10:40 | P301 | Geaney, K. | |
Seminář / Seminar | Út/Tue | 12:30 - 14:00 | P302A | Vojtěchovský, O. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 10:50 - 12:20 | P301 | Kotrman, V. | |
Seminář / Seminar | Čt/Thu | 15:50 - 17:20 | P302A | Koura, P. | |
Sociální dějiny od poloviny 18. stol. do současnosti | -/2, -/2 | AHS100026 | Z, Z | 6 | UHSD |
Seminář / Seminar | Po/Mon | 12:30 - 14:05 | C105 | Rákosník, J. Spurný, M. |
|
Seminář / Seminar | Po/Mon | 15:50 - 17:25 | C117 | Rákosník, J. Spurný, M. |
|
Seminář / Seminar | Út/Tue | 07:30 - 09:05 | C105 | Rákosník, J. Spurný, M. |
|
Sociální dějiny od poloviny 18. století do současnosti | 2/-, 2/- | AHS100013 | Kv, Zk | 8 | UHSD |
Přednáška / Lecture | Po/Mon | 09:10 - 10:40 | P301 | Pullmann, M. Rákosník, J. Štaif, J. |